Rīga, Skola iela 21 - 511

Dalībnieku atsauksmes

blank lielais 1

Seikatsu Reiki masāža. Kas tas ir?

  • Ļoti labi un atslābinoši varianti cilvēku emocionālās būtības sakārtošanai. Atstrādājot iemācīto ar klientiem, klientu sajūtas ir ļoti dažādas. Jūtīgāki cilvēki pat izjūt ka redz sevi it kā malas. Relaksejošo viļņu terapija apvienojumā ar kāju un galvas un plecu masāžu ļoti labvēlīgi iespaido veģetatīvās distonijas skartos cilvēkus. Man iemācītais, masāžas laikā dod iespēju atbrīvot cilvēku saspringtos muskuļus bez liekām sāpēm, kā tas parasti ir pie klasiskās masāžas. Ja ar klasisko masāžu kājās muskuļu atbrīvošana ir diezgan sarežģīta un sāpīga, ar Seikatsu Reiki masāžu to pašu var panākt ar minimālām klienta sāpju izjūtām, kā man viena klienta teica, ka šajā procesā cilvēks tiek pieradināts pie nepatīkamām sajūtām pakāpeniski un beidzamajā posmā tas ir pat patikami. Paldies par gūtajam iemaņām.
  • Seikatsu masāža – ļoti dziļa enerģētiska vibrācija. Nomierinoša, relaksējoša, emocionāli pacilājoša. Pēc jebkuras no apmācību posmiem vēl vismaz 3 dienas izjutu mieru, mīlestību, laimes sajutu. Vislabāk man patika mugura un galva. Uz cilvēkiem iedarbojās vēdera masāža un ļoti patīk anti migrēnas masāžas. Domāju, tās ir masāžas, kas noņem spriedzi un paceļ emocionālo stāvokli jau viena seansa laikā. Ja cilvēkam ir problēmas ar veselību- deformācijas, sāpes un liela spriedze ne vienmēr izdodas viņu sakārtot vienā reizē. Vēl vajadzīga prakse un jāmācas, lai sasniegtu tādu līmeni, kad masāžu varētu veikt nedomājot pie tehnikas, bet izbaudot to darot.
  • Seikatsu Reiki masāža ir Brīnums, kuru mēs, pateicoties Skolotājām varam nodot citiem cilvēkiem. Tā ir Mīlestība, Miers, Maigums, ko mēs nododam saviem pacientiem ar saviem pieskārieniem. Tā ir arī maiga pieskaršanās cilvēka Dvēseles. Masāža ir relaksējoša, dziedinoša un nomierinoša. Šī masāža ļoti patīk bērniem. Bērni ātri nomierinās un aizmieg. Visi mani pacienti jutās laimīgi pēc šīs masāža. Masāžas rezultātā dziedinās Dvēsele un Ķermenis. Esmu laimīga, ka esmu apguvusi šo Brīnumus Reiki masāžas kursu. Un pati Garīgā korekcija – tā ir Dieva dāvana. Tas ir Brīnums, ko Skolotājs man uzdāvināja. Un ar šo Brīnumu es varu palīdzēt cilvēkiem iegūt vienādu kāju garumu. Seikatsu Reiki masāža ir garīgs darbs ar sevi, lai svētlaimes varētu nodot arī citiem.
  • Domāju Seikatsu Reiki masāža ir viens no vislabākiem veidiem, kā iedarboties uz cilvēku. Tā ir var teikt dvēseles masāža. Domāju seansa laikā cilvēks pats iedziļinās sevī un tas labo viņu fiziski. Moduli izcelt kādu labāks vai sliktāks manuprāt nevar, jo katram ir savs pluss. Ļoti labi, ka moduļus var kombinēt, bet kopā izpildīts visu ir milzīgs. Paldies par šo skolu, tā deva paša izaugsmei.
  • Priekš manis Seiiktsu Reiki masāža liekas kaut kas brīnišķīgs. Esmu priecīga ka nolēmu to apgūt. Dzirdat cilvēku izjūtas un atsauksmes es jūtas ļoti priecējas un gandarīta. Manā mazajā prakses laikā cilvēkiem vislabāk patika galvas masāža. Tajā viņi jutās ļoti atslābināti un labā garastāvoklī. Paldies Skolotājām par šo iespēju.
  • Seikatsu Reiki массаж для меня очень приятная процедура. Все расслабляется. Для меня очень приятными были 1-й модуль и 4 –й модуль. После этих модулей приятные ощущения, но 2 и 3-й модуль тоже приятные. Хорошее самочувствие, состояние, настроение, прилив энергии.
  • Благодарю от всего сердца за Любовь, которую я получила в результате!!! Я с огромным удовольствием, желанием освоить именно энергетический массаж! И для этого Сэйкатсу Рейки массаж своим посылом любви, нежности, своим мягкими прикосновениями позволил даже «полетать».