Rīga, Skola iela 21 - 511
Mihaila Mošenkova starptautiskais alternatīvās medicīnas centrs "Reiki Gaismas Skola"
  • Reiki Gaismas skola
    Reiki Gaismas skola
  • Reiki Gaismas skola
    Reiki Gaismas skola
  • Reiki Gaismas skola
    Reiki Gaismas skola
Japāņu tradīcijas Usui Reiki 1. līmeņa seminārs

vasarasretrits2023

Mēs aicinām jūs uz apmācību semināru par Japānas tradīciju Usui Reiki ar Mihailu Mošenkovu - skolotāju ar 30 gadu pieredzi Reiki jomā.

Katram no mums ir dziednieka potenciāls, un šajā seminārā jūs varēsiet to modināt. Iegrimstiet Reiki pasaules vieglumā un drošībā, kur dabiskums, laipnība un mīlestība ir šīs enerģijas neatņemamas īpašības.

 Lasīt tālāk >>>

Reiki Gaismas Skolai festivāls 2023

reikigaismasfeivals2023Reiki Gaismas Skola ielūdz! Reiki festivāls ātri, jautri un galvenais efektīvi dos Jums iespēju atjaunot savas enerģētiskās iespējas, ievērojami uzlabos jūsu stāvokli garīgā, emocionālā un fiziskā līmenī. Jums būs unikāla iespēja dīvas dienās iegremdēties Reiki enerģijā, tik dziļi, cik paši to vēlēsieties. Mūsu Reiki Gaismas Skolas Reiki Festivāls - tā ir labākā vieta, kur izpeldēties šajā unikālajā dzīvības enerģijā, atjaunot savu potenciālu un savu veselību! Tā ir arī vienkārši brīnišķīga atpūta! Skolotājs Mihails Mošenkovs, no visas sirds, uzdāvinās Jums un Jūsu dzīvei savu 30 gadu Reiki pieredzi. Vai Jums ir Reiki apmācība? Mācības un atpūta jūras krastā! Un daudz, daudz absolūti jaunas un zināmas Reiki prakses! Mēs Jūs gaidām! Lasīt tālāk >>>