Treniņš "Mana pirmā Mīlestība"

Mihaila Mošenkova treniņu cikls "Detokss smadzenēm".

Pirmā mīlestība - tas ir viens no galvenajiem cilvēka pārbaudījumiem.
No tā, kā cilvēks izdzīvo savas pirmās mīlestības periodu, lielā mērā ir atkarīga viņa dzīve nākotnē kā personībai.

Galvenais pirmajā mīlestībā - tikai jūtas. Pat pēc gadu desmitiem nav iespējams aizmirst savu pirmo mīlestību. Nedalītas jūtas aizmirst ir vēl grūtāk.
Vai tā var būt galvenā trauma dzīvē? Jā. Vai tā var būt laime jūsu dzīvē? Jā.

Kopumā mīlestība bez atbildes ir četras reizes biežāk nekā savstarpējā, abpusējā.
Vistipiskākais vecums pirmai mīlestībai - 16 - 20 gadi.
Gadās, ka pirmo īsto mīlestību sastop jau nobriedušā vecumā, bet tas ir ļoti reti.

Visvairāk mēs nožēlojam nevis to, ko neizdarījām, bet to , ko varējām izdarīt...
Psihoterapeits Mihails Mošenkovs palīdzēs jums atcerēties un nostiprināt vai atlaist šo vareno sajūtu, ja tā tagad ir kļuvusi par traumatiskām atmiņām un traucē ienākt jaunām jūtām.

Japānu tradīcijas Reiki 1.līmeņa apmācība. ONLINE.

Pirms semināra obligāti jānokārto personiskā Iniciācija!    

Aicina Reiki Gaismas Skola! Katrā no mums snauž dziednieka talants. Pamodini to sevī japāņu  tradīcijas Reiki seminārā!

To izdarīt  izrādīsies nepavisam ne grūti. Dabiskums, maigums, labestība un mīlestība - šīs īpašības piemīt Reiki enerģijai. 

Jūsu dziednieciskās rokas palīdzēs tikt galā ar daudzām dzīves problēmām, izmantojot pavisam vienkāršas atveseļošanās metodes.

Reiki prakses apmācība Jums nesīs tikai pozitīvas un dabiskas izmaiņas. Miljoniem cilvēku visā pasaulē pārvalda Reiki terapiju.

Reiki - tā ir dabiska atveseļošanās metode, kura palīdz organismam katru dienu paša spēkiem atjaunot ķermeņa veselību un nervu sistēmu. sasniegt harmoniju un laimi.

Palīdzi sev un saviem tuvākajiem dzīvot veselīgu un mierīgu dzīvi! 

Atklājiet sevī dabiskā dziednieka dāvanas sev un tuviniekiem!

Reiki 2.līmeņa seminārs. ONLINE.

 

Okuden «Iedziļināšanās»

  Pirms semināra obligāti jānokārto personiskā Iniciācija!  

 Jaunas unikālas iespējas lai izmainītu savu dzīvi. Mentālā, enerģētiskā un distancētā dziedniecība. Darbs ar sliktiem ieradumiem un kaitīgām tieksmēm. Reiki spēka palielināšana un Reiki pielietošanas spektra paplašināšana. Izmanto savas unikālās Apziņas iespējas.

Reiki 3.līmeņa seminārs ari ONLINE.

Sinpiden «Noslēpums»

Pirms semināra obligāti jānokārto personiskā Iniciācija!  

   Japāņu tradīcijas Reiki III līmenis sniedz tālākas garīgas izaugsmes, intuīcijas padziļināšanas un dziedināšanas spēju pastiprināšanas iespēju. 

    Tiek dziļāk apgūtas visas iepriekš iemācītās meditatīvās un dziedināšanas tehnikas. Ievērojami pieaug enerģētiskās atbildības līmenis. Pilnīgs prāta miers un savas Dieva lemtās dzīves misijas apzināšanās ir galvenais Reiki apmācības sistēmas uzdevums.

    Iniciācijas iziešana nodrošina vēl dziļāku dziedināšanas, attīrīšanās un meditācijas apgūšanu. Šis ir augstākais enerģijas līmenis, kurā dziedināšanas un pašattīrīšanās spējas ar Reiki palīdzību ievērojami pieaug. Tālākās japāņu tradīcijas Reiki apmācības iespējas ir nozīmīgas tikai tiem, kas vēlas kļūt par Reiki skolotāju.

    Ja Jūs vēlaties iegūt Reiki 3. līmeni, Jums tas jāpaziņo skolotājam.  Reiki 3. līmenis ir ļoti dziļa un apzināta Dvēseles izvēle. Reiki 3. līmenis ir Gaismas enerģijas vibrāciju līmenis.

 

Reiki metodes apraksts

Latvijas Holistiskās Medicīnas un Naturopātijas asociācijas Reiki nodaļā. 

Reiki metodes apraksts (Usui Reiki Ryoho)

Reiki sistēma kā izglītības un prakses sistēma pirmo reizi valdības līmenī tika atzīta Japānā 1922. gadā, kā dziednieciska un cilvēkiem noderīga metode. ASV, Vācijas, Kanādas tradicionālā medicīna aktīvi sadarbojas ar Reiki praktiķiem. Vairāk nekā 900 ASV slimnīcās un ārstniecības iestādēs ir Reiki rehabilitācijas kabineti. Reiki ir apliecinājusi sevi kā metode, kas ievērojami uzlabo veselības stāvokli un saīsina rehabilitācijas periodu pacientiem pēc psihosomatiskiem traucējumiem, stresa, depresijas, insulta, infarkta, kā arī pēc pārciestām operācijām. Latvijā šī metode ir ļoti populāra un apmācības ir pieejamas pie vietējiem speciālistiem. Latvijā pastāv arī medicīnas centri un veselīga dzīvesveida centri, kuri izmanto Reiki metodes sniegtās iespējas.

Ziemas klusēšanas Retrīts 2022

                                                                         "Klusuma apzināšanās" - unikāla garīgā prakse.

Draugi! Aicinām Jūs uz Klusēšanas retrītu  kopā ar psihoterapeitu un Reiki skolotāju Mihailu Mošenkovu, kur Jūs varēsiet aizmirst par pasaulīgo burzmu un sazināties bez vārdiem, iegremdēties sevī un satikties ar savu ēnu, aizmirst par ārējo novērtējumu un būt tādiem,kādi Jūs esat,savienoties ar dabu un vērot apkārtējo pasauli un  pasauli sevī, peldēties smalkās enerģijās, piepildīt savu sirdi ar Mīlestību un pateicību! Klusēšanas retrīts - ir unikāls garīgais ceļojums pie savas iekšējās Patiesības un Klusuma! 
Klusēšanas retrīts - viena no garīgajām praksēm,kas ļauj būt vienatnē ar sevi, ievērojot noteiktus noteikumus, attīra prātu un ļauj baudīt klusumu, mazina stresu un atjauno iekšējo veselumu. Tas ir jauns sākums ,kurš dos Jums iespēju ieiet jaunā dzīves posmā! Mihails Mošenkovs Japānā ir piedalījies daudzos dažādu līmeņu un stilu budistu, dzen un sufistu Retrītos. Viņa Klusēšanas retrīti, Festivāli un Semināri pēc struktūras un Stāvokļa vienmēr ir neatkārtojami un unikāli.
Retrīts - ir garīgo un enerģētisko prakšu apvienojums. «Villa Anna»! 

Intervija ar Mikao Usui.1922.gads

Kas ir Usui Reiki Rioho?

Intervija ar metodes pamatlicēju Mikao Usui, ko viņš sniedzis 1922 tajos gados Japānā.

Jautājums: Kas ir Usui Reiki Rioho?

Atbilde: Mēs ar pateicību dzīvojam saskaņā ar Reiki principiem, kurus aprakstījis imperators Meidži. Lai sasniegtu pareizu cilvēces garīgo ceļu, nepieciešams sekot šiem principiem. Mums jāmācās celt mūsu garu* un ķermeni ar prakses palīdzību. Ja mēs sākam ar gara dziedināšanu, rezultātā arī ķermenis kļūst vesels. Prāts izvēlas dziedinošo godīguma un nopietnības ceļu, un ķermenis izdziedējas pats. Kad prāts un ķermenis nonāk pie vienotības, dzīve piepildās ar mieru un prieku. Mēs gūstam iespēju izārstēt sevi un citus, palielināt kā personisko laimi, tā arī citu cilvēku labklājību. Tāds ir Usui Reiki Rioho mērķis.

Interneta Skola

Reiki Masāža

Reiki Asociācija

Kontakti

Telefons: (+371) 20006245

Alternatīvās medicīnas centrs
«Reiki Gaismas Skola»

Latvija, Rīga, Brīvības iela 98
3.stāvs (ieeja arkā), LV-1010

Atbalsti mūs