Dārgie draugi!

Saistībā ar karantīnu daudzi semināri PAGAIDĀM norisināsies ONLINE režīmā. Jaunas apmācību iespējas tieši no mīļajām mājām, skatieties sadaļā "Saraksts". Uz tikšanos uz atjaunotās Planētas Zeme un mūsu mīļotajā Skolā!
Visiem stabilu veselību un jaunas iespējas atbalstīt savu dzīvi!

Reiki augstāko līmeņu festivāls tiešsaistē

 

Reiki Festivāls tiešsaistē!
 

Reiki Gaismas Skola. Tiešsaistes apmācība. 10.- 11.-12. aprīlī. Festivāls Reiki augstāko līmeņu skolniekiem! 

Jums būs lieliska iespēja pilnībā iegremdēties brīnumainajā Harmonijas un Mīlestības atmosfērā, kā arī pilnveidot savas zināšanas un saņemt ekskluzīvas jaunas zināšanas pie japāņu tradīcijas  Reiki skolotāja  Mihaila Mošenkova ar 27 gadu pieredzi un vairāk kā 6000 Reiki skolniekiem.

Vai Jums ir Reiki 2. vai 3. līmeņa apmācība ,vai Jūs esat Reiki meistars - skolotājs vai arī Reiki skolotājs? Jums ir brīnišķīga iespēja atrasties starp līdzīgi domājošajiem un draugiem unikālajā Reiki enerģijas atmosfērā! Mācības un atpūta.  Tad mēs jūs gaidām! 

Vēstule draugam. Seansi no attāluma.

Mihaila Mošenkova dziedinošie seansi no attāluma 

Dziedināšana ar Dzīves enerģiju 

 Kopš 2002. gada es regulāri veicu seansus no attāluma visiem ļaudīm.  Caur Visuma enerģiju un augstāko Visuma saprātu es sūtu savu enerģiju, mīlestību, līdzjūtību un Visuma garīgo enerģiju Reiki, tā palīdzot izdziedināt Tavu prātu un ķermeni ar Dzīvības enerģiju, kurai pateicoties pastāv cilvēce un visa pasaule. Mans galvenais uzdevums ir seansa laikā apvienot šos spēkus, lai cilvēks saņemtu daudz enerģijas un sāktos atveseļošanās. 

Vasaras klusēšanas retrīts 2020

 

«Klusuma radīšana» Unikāla garīgā Prakse.

 

    Psihoterapeits un Reiki skolotājs Mihails Mošenkovs ielūdz Jūs unikālā ceļojumā savas iekšējās garīgās patiesības meklējumos. Garīgas nodarbības un atpūta kopā ar psihoterapeitu un Reiki skolotāju Mihailu Mošenkovu «Hotel SPA Arkadia» pie jūras! (raksts no Delfi.lv). Šis garīgais atvaļinājums pašam pie sevis dod unikālu iespēju atjaunot savu iekšējo veselumu, atbrīvoties no stresa, dziļiem pārdzīvojumiem, ķermeņa un prāta noguruma. Skolotāja Mihaila Mošenkova retrīti - tas vienmēr ir jauns un svaigs skatiens uz Jūsu prāta un ķermeņa apslēptajiem resursiem, kā arī atbalsts Jūsu dvēselei. Klusēšanas retrīts Jums būs pilnīgi jauna pieredze. Šīs atpūtas un iekšējā darba rezultāti Jūs piepildīs ar reālu optimismu, jauniem spēkiem un skairdu izpratni par Jūsu tuvāko nākotni.

Reiki 2.līmeņa seminārs

 

Okuden «Iedziļināšanās»

   Jaunas unikālas iespējas lai izmainītu savu dzīvi. Mentālā, enerģētiskā un distancētā dziedniecība. Darbs ar sliktiem ieradumiem un kaitīgām tieksmēm. Reiki spēka palielināšana un Reiki pielietošanas spektra paplašināšana. Izmanto savas unikālās Apziņas iespējas.

Reiki 3.līmeņa seminārs

Sinpiden «Noslēpums»

   Japāņu tradīcijas Reiki III līmenis sniedz tālākas garīgas izaugsmes, intuīcijas padziļināšanas un dziedināšanas spēju pastiprināšanas iespēju. 

    Tiek dziļāk apgūtas visas iepriekš iemācītās meditatīvās un dziedināšanas tehnikas. Ievērojami pieaug enerģētiskās atbildības līmenis. Pilnīgs prāta miers un savas Dieva lemtās dzīves misijas apzināšanās ir galvenais Reiki apmācības sistēmas uzdevums.

    Iniciācijas iziešana nodrošina vēl dziļāku dziedināšanas, attīrīšanās un meditācijas apgūšanu. Šis ir augstākais enerģijas līmenis, kurā dziedināšanas un pašattīrīšanās spējas ar Reiki palīdzību ievērojami pieaug. Tālākās japāņu tradīcijas Reiki apmācības iespējas ir nozīmīgas tikai tiem, kas vēlas kļūt par Reiki skolotāju.

    Ja Jūs vēlaties iegūt Reiki 3. līmeni, Jums tas jāpaziņo skolotājam.  Reiki 3. līmenis ir ļoti dziļa un apzināta Dvēseles izvēle. Reiki 3. līmenis ir Gaismas enerģijas vibrāciju līmenis.

 

生活 Seikatsu Reiki masāza

生活

Seikatsu Reiki masāža

Japāņu tradīcijas Reiki skolotāja ,masāžas meistara Mihaila Mošenkova  AUTORMETODE.

Pirmo reizi ekskluzīvās autormetodes apvienotas ar labākajām pasaules masāžas tehnikām un profesionālām Reiki terapijas iespējām.

Seikatsu Reiki masāža  - Reiki meistara un masāžas meistara Mihaila Mošenkova unikāla masāžas autora prakse  pamatota uz ilggadīgiem empīriskiem integrētiem pētījumu rezultātiem.

Interneta Skola

Reiki Masāža

Reiki Asociācija

Kontakti

Telefons: (+371) 20006245

Alternatīvās medicīnas centrs
«Reiki Gaismas Skola»

Latvija, Rīga, Brīvības iela 98
3.stāvs (ieeja arkā), LV-1010

Atbalsti mūs