Iniciāciju mistērija

Iniciāciju Mistērija ir Reiki japāņu tradīciju Skolotāja Mihaila Mošenkova radīta Unikāla enerģētiskā prakse, kura tapusi vairāk kā 10 gadu laikā.

Speciālas enerģētiskās iniciātiskā Reiki līmeņa tehnikas, garīgās meditācijas, retrīta Stāvokļa principi. 

Ja jums ir vēlme jau iepriekš, pirms semināra, saņemt 1., 2. vai 3. līmeņa Reiki Iniciāciju, tad tas arī ir iespējams šīs prakses laikā.

To, kā tas notiek, nav iespējams izstāstīt, to vajag sajust. 

Medicīnas kursi visiem

Cilvēka ķermenis un fizioloģiskā uzbūve ir mūsu planētas pats pārsteidzošākais brīnums

Oficiālie medicīnas kursi sākas! 

Par jaunajiem kursiem varētu rakstīt tā-"Jauns lekciju kurss ciklā "Medicīnas kursi"- ķermeņa reģioni - uzbūves īpatnības, topogrāfiskā anatomija, asinsrite un inervācija, biežākās patoloģijas.

Pirmā lekcija 1. oktobrī. Nodarbības notiek TIEŠSAISTĒ ( ZOOMĀ) 1 reizes mēnesī no plkst. 10.00 līdz 13.00.
Dalības maksa - 25 € ( nodarbība).
Iepriekšēja reģistrācija pa telefonu +371-20006245

Ja Jūs esiet masieri, psihologi un dziednieki - šie kursi ir domāti Jums!
Ja Jūs esiet Reiki dziednieki un vēlaties iegūt Reiki Latvijas profesionāļu asociācijas  Reiki dziednieka  sertifikātu, kurā viena no  prasībām  ir medicīniskā izglītība - šie kursi ir domāti Jums!
Ja Jūs esiet zinātkārs cilvēks, kuru interesē cilvēka uzbūve un fizioloģija - šie kursi ir domāti Jums!
Medicīnas kursos  iegūtās zināšanas būs līdzvērtīgas medicīnas studentu līmeņa zināšanām. Svarīgākās tēzes ir izklāstītas mācību materiālos. 

Japānu tradīcijas Reiki 1.līmeņa apmācība

Reiki japāņu tradīcijas apmācība sastāv no divām savstarpēji saistītām daļām:
1. Reiki iniciācija. Vienmēr klātienē, personīga, tieša tikšanās ar Skolotāju.
2. Tiešsaistes vai klātienes seminārs, kur apmāca praktiski pielietot Reiki. Ja grupai ērtāks tiešsaistes variants, tad tiešsaistē ( attālums, dzīvo ārzemēs, nav laika). 

Aicina Reiki Gaismas Skola! Katrā no mums snauž dziednieka talants. Pamodini to sevī japāņu  tradīcijas Reiki seminārā!

To izdarīt  izrādīsies nepavisam ne grūti. Dabiskums, maigums, labestība un mīlestība - šīs īpašības piemīt Reiki enerģijai. 

Jūsu dziednieciskās rokas palīdzēs tikt galā ar daudzām dzīves problēmām, izmantojot pavisam vienkāršas atveseļošanās metodes.

Reiki prakses apmācība Jums nesīs tikai pozitīvas un dabiskas izmaiņas. Miljoniem cilvēku visā pasaulē pārvalda Reiki terapiju.

Reiki - tā ir dabiska atveseļošanās metode, kura palīdz organismam katru dienu paša spēkiem atjaunot ķermeņa veselību un nervu sistēmu. sasniegt harmoniju un laimi.

Palīdzi sev un saviem tuvākajiem dzīvot veselīgu un mierīgu dzīvi! 

Atklājiet sevī dabiskā dziednieka dāvanas sev un tuviniekiem!

Miers

Mana Reiki Iniciācija 1.līmenis 08.02.2020

A. Sakumā vieglas trīsas, tad pilnīgi jocīga transa sajūta. Sarkanas plūsmas, tad bija miers. Asaras. Daudz asaru. Nekontrolējamas.

L. Jau gaidot „pietura” sajutu stipras viļņveidīgas kustības cauri visam ķermenim no galvas līdz kājām. Sākumā ļoti straujas, tad mierīgākas. Iniciācijas laikā bija sajūta, ka es  kalna virsotnā, aizkuras redzama balta gaisma. Tas kalns man nepretojās un, es ieraudzīju baltu gaismu pilnībā, no kuras izauga lotosa sirds. Viņš vērās vairāk un vairāk līdz izgaisa. Tā vietā parādījās sveču liesma. Balta, skaista, silta, apskāva visu ķermeni un sāka birt man asaras.

I. Miers. Violeta acs sākumā raudzījās, pārtapa baltā acī, zīlītes vietā griežas virpulis. Apkārt dejoja Eņģeli, griezās aplī ap mums ar vīru, vidū kaut kur istabā griezās statuete, kuru uzdāvināju vīram uz dzimšanas dienu, tikai liela un dzīva, līkas tu esam kā mēs balti un, apņēmusi viens otru, dejojam kopā ar Eņģeļiem. Rokas bija smagas, ļoti it kā turētu ķieģeli. Beigās atvērās tunelis gaismas, bet iniciācija bija beigusies un bija jāatver acis, ļoti gribējās turpinājumu redzēt, jo redzēju tikai, kā atvērās. Paldies! Mēs tagad esam abu kopā!

S. Neizprotams satraukums mani pārņēma. Iniciācijas sākuma ķermenis pēkšņi atslāba, un parādījās viegluma sajūta. Iniciācijas laikā redzēju spilgti violetu gaismu, kas pietuvojas un attālinājās. Ik pa laikam prāts pazuda no realitātes. Iniciācijas laikā emocijas ņēma virsroku un es sāku raudāt, milzumdaudz emocija, sajutu – ciņa pašai ar sevi, cīņa ar iekšējo zemapziņu. Iniciācijas laikā radās jautājums un vēlme – kā es varu palīdzēt apkārtējiem!

Nespēju klusēt

Trīs gadi pagājuši kopš pārkāpu Mihaila Mihailoviča Mošenkova slieksni.

Traumatoloģijas institūtā man bija uzstādīta diagnoze - 3-4-5 jostas skriemeļos iespiesti nervi. Ārsti teica, ka glābt no sāpēm un palīdzēt var tikai operācija. Es piekritu, un mani ielika rindā. Es vairāk par 500 metriem bez atpūtas no sāpēm nespēju noiet. Un pēkšņi mana radiniece iepazīstina ar Mihailu.

Viņu ieraugot, es teicu: " palīdziet man, es jums ticu". Un lūk, rezultāts. Jau pēc pirmā seansa, kurš ilga 1,5 stundas, es sajutu, ka sāpes aizgāja. Es pati spēju no viņa aiziet, vienkārši aizlidoju! Izgāju 8 seansus pēc kārtas un kļuvu absolūti vesela. Ārstu konsīlijā es atteicos no operācijas, viņi stipri izbrīnījās, bet no rindas nenoņēma, " nekur neliksies..."

Pēc 2 gadiem es saņēmu ielūgumu uz operāciju. Ko viņi no manis gribēja, nezinu. Pagāja vēl vairāki gadi, es daru visu - roku zemi, laistu, visu vasaru eju uz mežu, es kļuvu vesela jauna pensionāre 75 gadu vecumā.

Visiem, kuri cieš, kā agrāk es, saku, nesteidzieties ar operāciju, bet vērsieties pie Mihaila Mihailoviča. Viņa rokas dara brīnumus, es personīgi paklanos viņa priekšā. Pie viņa iet ar visādām kaitēm, bet viņš ar savām rokām palīdz cilvēkiem, no kuriem ārsti atsakās.

Es dzīvoju Lodē. Jūlija Gavrilova.

Ceļojums uz Planētu Japāna. 2023.gads

Tas būs mūsu 12. ceļojums uz Japānu!

Ja Jūs praktizējat Reiki vai interesējaties par savas garīgās attīstības idejām, aicinām Jūs 2023.gadā tradicionālā ceļojumā uz Japānu ar Reiki japāņu tradīciju Skolotāju Mihailu Mošenkovu.

Mēs būsim Japānas senās galvaspilsētas Kioto labākās vēsturiskās vietās. Katru dienu jūs tīksmināsieties par vienu no planētas skaistākām pilsētām.

Šoreiz mūs sagaida ceļojums ar japāņu gidu pa citām unikālām vietām Japānā.

Jūs mācaties Reiki? Tad uzdāviniet sev unikālu iespēju atrasties svētā Kurama kalnā, kur 100 gadus atpakaļ Mikao Usui radīja Usui Reiki.

Starp citu, Latviju Japānā sauc Ratobija)

Seansi Mihaila no attāluma. Vēstule draugam.

Mihaila Mošenkova dziedinošie seansi no attāluma 

Dziedināšana ar Dzīves enerģiju 

Liktenis man ir devis iespēju palīdzēt cilvēkiem, jebkurā laikā, jebkuros apstākļos, tajā skaitā arī no attāluma.

Es esmu ļoti pateicīgs Dievam par šo lielo godu! Seansu laikā, ko veicu no attāluma, kurus es regulāri veicu visiem cilvēkiem uz Zemes kopš 2002. gada, caur Visuma Enerģiju un Augstāko Visuma Saprātu es sūtu cilvēkiem savu Enerģiju, Mīlestību, Līdzjūtību un to, ko apzīmē ar vārdu Reiki, - Visuma garīgo enerģiju.

Tas viss, kā rezultātā var tikt izdziedināts Tavs prāts un Ķermenis, dod Dzīvības enerģijas plūsmu, pateicoties kurai pastāv visa pasaule un mēs ar jums arī.
Es, seansa laikā, savienoju mūs visus kopā, - tas ir mans galvenais uzdevums.

Organisms un cilvēka apziņa, saņemot papildus enerģijas resursu, sāk pašizdziedināšanās procesu. Iespējams priekš jums tas izskatās nepierasti, tā kā nav tablešu un personiskas tikšanās.

Rūpīgi izlasiet "Vēstuli draugam", un saņemsiet visas atbildes. Ja nepieciešama palīdzība, vienkārši pasauciet mani palīgā.

Interneta Skola

Reiki Masāža

Reiki Asociācija

Kontakti

Telefons: (+371) 20006245

Biedrība "GAISMAS SKOLA"

Rīga, Skolas iela 21, 5. stāvs, 511 kabinets.

Atbalsti mūs