Prakse "Dzimtas izdziedināšana. Mīlestības atgriešana"

                                                                                                                                                           Aicinām uz unikālu psihoterapeita un energoterapeita Mihaila Mošenkova autorteniņu!

  "Dzimtas izdziedināšana. Mīlestības atgriešana". 

Galvenais katra cilvēka dzīvē ir atrast un sirdī saglabāt Mīlestību. Kad Jūsu priekšteči aizgāja no dzīves, viņi dzimtas atmiņā atstāja savu unikālo mīlestības un kļūdu pieredzi. Tagad tikai tie, kas dzīvo uz Zemes, var atdot šo vissvarīgāko enerģiju viņu dvēselēm un ar beznosacījumu Mīlestības enerģiju piepildīt tos, kas dzīvo līdzās. Tas kardināli pozitīvi izmaina Jūsu realitāti. Tas, kā mainās dzīve pēc dzimtas sakārtošanas, nevar nesajūsmināt.. Vecāku, vecmāmiņu un vectētiņu, un to, par kuriem Jums nav dokumentālas informācijas, Mīlestība kļūs par Jūsu realitāti.

 7 Jūsu tuvinieku paaudžu dzīves pieredze atceras Jūsu DNK. Atceras un iespaido dzīves kvalitāti. Reizēm Jūs ļoti centieties kaut ko mainīt, bet nekas neizdodas. Vai vienmēr tā ir Jūsu vaina? Mēs visi atceramies un par mums atceras. Jūs būsiet satriekti uzzinot, cik precīza informācija glabājas Visuma energoinformatīvajā laukā. Atjaunojiet Jūsu un Jūsu pēcnācēju dzīves atbalstu, atgriežot sev enerģētisko Dzimtas atbalstu.

  Šis seminārs priekš manis ir kaut kas īpašs. Visu mūsu priekšteču bezgalīgā dziļuma un gudrības vissmalkākā izjušana… Pateicoties kam mēs esam šeit. Tavs Dzīves pamats, tava Dzimta. Dzīvot, sajūtot Mīlestību un savas Dzimtas atbalstu – tā ir liela laime un veiksme. Izlasiet dalībnieku atsauksmes un sajūtiet kāds ir Jūsu dzimtas atbalsts. Dzīvojot mīlestību viss ir iespējams. Visu, ko mēs esam saņēmuši mantojumā, mēs dāvājam tālāk mūsu bērniem. Tā ir jūtu stafete, kas ir ļoti svarīga Jūsu liktenim… Semināra galvenais uzdevums – atjaunot dabiski plūstošās mīlestības plūsmu no mūsu senču sirdīm uz mūsu pēctešu sirdīm.

 

Japānu tradīcijas Reiki 1.līmeņa apmācība

Reiki japāņu tradīcijas apmācība sastāv no divām savstarpēji saistītām daļām:
1. Reiki iniciācija. Vienmēr klātienē, personīga, tieša tikšanās ar Skolotāju.
2. Tiešsaistes vai klātienes seminārs, kur apmāca praktiski pielietot Reiki. Ja grupai ērtāks tiešsaistes variants, tad tiešsaistē ( attālums, dzīvo ārzemēs, nav laika). 

Aicina Reiki Gaismas Skola! Katrā no mums snauž dziednieka talants. Pamodini to sevī japāņu  tradīcijas Reiki seminārā!

To izdarīt  izrādīsies nepavisam ne grūti. Dabiskums, maigums, labestība un mīlestība - šīs īpašības piemīt Reiki enerģijai. 

Jūsu dziednieciskās rokas palīdzēs tikt galā ar daudzām dzīves problēmām, izmantojot pavisam vienkāršas atveseļošanās metodes.

Reiki prakses apmācība Jums nesīs tikai pozitīvas un dabiskas izmaiņas. Miljoniem cilvēku visā pasaulē pārvalda Reiki terapiju.

Reiki - tā ir dabiska atveseļošanās metode, kura palīdz organismam katru dienu paša spēkiem atjaunot ķermeņa veselību un nervu sistēmu. sasniegt harmoniju un laimi.

Palīdzi sev un saviem tuvākajiem dzīvot veselīgu un mierīgu dzīvi! 

Atklājiet sevī dabiskā dziednieka dāvanas sev un tuviniekiem!

Paldies no Katjas

Labdien, mans draugs, onkuli Miša!

Paldies Jums no manis un mana vēderiņa! Katru piektdienu es pieņemu seansu no Jums. Agrāk man bija ļoti grūti iet uz podiņa pa lielajām darīšanām. Es raudāju, man bija sāpīgi un grūti. Es, pat tikai pačurājusi, uzreiz bēgu projām, baidoties, ka būs jākakā. Tāpēc pa lielajām darīšanām uz podiņa gāju tikai vienu reizi 2-3 nedēļās. Un jau pirmajā seansa piektdienā es aizgāju uz podiņa divas reizes. Un tālāk ik pārdienas, vai pat dažas dienas pēc kārtas ( 23.,24.,26.,29. janvārī, 3.,5.,9.15.,18. februārī). Bet galvenais! Es vairs nebaidījos iet uz podiņa!!! Dažreiz es tāpat vien apsēžos uz to, lai pārbaudītu, vai nav jau pienācis laiks atvieglot vēderiņu. Paldies Jums, par Jūsu labsirdīgo piedalīšanos! Par Jūsu palīdzību un rūpēm!

Daudzi saka manai mammai, ka man jāiet pa lielām darīšanai katru dienu. Bet varbūt tas tā nav? Es tagad atkal reti eju uz podiņa. Protams, ne tik reti, cik agrāk! Es ilgi spiežu, bet man jau ir vieglāk, nekā agrāk. Kad es saslimu, un Jūs man atsūtījāt atbalstu, es gāju uz podiņa katru dienu! Es jūtu, ka esmu izmainījusies, es jūtu Jūsu atbalstu un palīdzību. Bet es nezinu, kāpēc man atkal ir ne tik viegli iet uz podiņa, kā pirmajās seansa dienās. Kāpēc man izdodas iet uz podiņa tikai 1 reizi 1-1,5 nedēļās? Bet varbūt tā ir jābūt? Bet kad es aizeju uz podiņa, man pēc tam ir viegli un priecīgi! Palīdziet man , lūdzu, būt veselai un priecīgai! Palīdziet man , lūdzu, izārstēt manu vēderiņu, lai tas var laicīgi atviegloties, un es dzīvotu ar to harmonijā. Ļoti lūdzu Jūsu palīdzību! Un ļoti pateicos Jums par to atbalstu, kurš man jau palīdzēja un palīdz, padarot manu dzīvi gaišāku un priecīgāku!!!

Es dzīvoju!

Es dzīvoju. Pateicoties Reiki. Ārsti saka, ka manu smadzeņu šūnas mirst. Bet es dzīvoju, dzīvoju pateicoties Reiki.
Precīzi gadu atpakaļ es atnācu pie Mihaila bez cerības, bez spēka, bez prieka. Es nezināju to, kas viņš ir, bet zināju, kāpēc pie viņa atnācu. Es atnācu pēc Brīnuma. Un es to dabūju.

Es nezinu kā tas notiek, bet Reiki mani katru reizi atgriež pie dzīvības. Iestājas periodi, kad viss strauji pieaug, paceļas: uzlabojas garastāvoklis, skatiens uz dzīvi, runa, domas. Tu gribi skriet, bet nesanāk, tu gribi smaidīt, bet nav iemesla, tu gribi.... jā, mazums ko tu gribi.... Atslābsti un samierinies, kā ir..." Sāpīgi var būt ne tikai no sāpēm, bail ir ne tikai no sirdsapziņas..."

Tieši šajā bēdu mirklī tu domās izdves: Reiki, palīdzi...
Un Reiki ar vīra seju un rokām nāk pie tevis un sākas seanss... 5 seansa minūtes tu vēl atceries sevi, bet pēc tam lido bezdibenī bez apziņas, nekontrolējot neko, ne laiku, ne telpu sev apkārt. Dziļš miegs? Pāriešana citā dimensijā? Melnais caurums? ATJĒDZOS. Izrādās, pagājušas tikai 15 minūtes. Rokas - kajas- galva? Viss vietā. IEPRIEKŠĒJĀ VIETĀ. VISS DARBOJAS! ES atkal DZIVA, kustīga un apgarota!!!

Ceļojums uz Planētu Japāna. 2023.gads

Tas būs mūsu 12. ceļojums uz Japānu!

Ja Jūs praktizējat Reiki vai interesējaties par savas garīgās attīstības idejām, aicinām Jūs 2023.gadā tradicionālā ceļojumā uz Japānu ar Reiki japāņu tradīciju Skolotāju Mihailu Mošenkovu.

Mēs būsim Japānas senās galvaspilsētas Kioto labākās vēsturiskās vietās. Katru dienu jūs tīksmināsieties par vienu no planētas skaistākām pilsētām.

Šoreiz mūs sagaida ceļojums ar japāņu gidu pa citām unikālām vietām Japānā.

Jūs mācaties Reiki? Tad uzdāviniet sev unikālu iespēju atrasties svētā Kurama kalnā, kur 100 gadus atpakaļ Mikao Usui radīja Usui Reiki.

Starp citu, Latviju Japānā sauc Ratobija)

Seansi Mihaila no attāluma. Vēstule draugam.

Mihaila Mošenkova dziedinošie seansi no attāluma 

Dziedināšana ar Dzīves enerģiju 

Liktenis man ir devis iespēju palīdzēt cilvēkiem, jebkurā laikā, jebkuros apstākļos, tajā skaitā arī no attāluma.

Es esmu ļoti pateicīgs Dievam par šo lielo godu! Seansu laikā, ko veicu no attāluma, kurus es regulāri veicu visiem cilvēkiem uz Zemes kopš 2002. gada, caur Visuma Enerģiju un Augstāko Visuma Saprātu es sūtu cilvēkiem savu Enerģiju, Mīlestību, Līdzjūtību un to, ko apzīmē ar vārdu Reiki, - Visuma garīgo enerģiju.

Tas viss, kā rezultātā var tikt izdziedināts Tavs prāts un Ķermenis, dod Dzīvības enerģijas plūsmu, pateicoties kurai pastāv visa pasaule un mēs ar jums arī.
Es, seansa laikā, savienoju mūs visus kopā, - tas ir mans galvenais uzdevums.

Organisms un cilvēka apziņa, saņemot papildus enerģijas resursu, sāk pašizdziedināšanās procesu. Iespējams priekš jums tas izskatās nepierasti, tā kā nav tablešu un personiskas tikšanās.

Rūpīgi izlasiet "Vēstuli draugam", un saņemsiet visas atbildes. Ja nepieciešama palīdzība, vienkārši pasauciet mani palīgā.

Interneta Skola

Reiki Masāža

Reiki Asociācija

Kontakti

Telefons: (+371) 20006245

Biedrība "GAISMAS SKOLA"

Rīga, Skolas iela 21, 5. stāvs, 511 kabinets.

Atbalsti mūs