Iniciāciju mistērija

Iniciāciju Mistērija ir Reiki japāņu tradīciju Skolotāja Mihaila Mošenkova radīta Unikāla enerģētiskā prakse, kura tapusi vairāk kā 10 gadu laikā.

Speciālas enerģētiskās iniciātiskā Reiki līmeņa tehnikas, garīgās meditācijas, retrīta Stāvokļa principi. 

Ja jums ir vēlme jau iepriekš, pirms semināra, saņemt 1., 2. vai 3. līmeņa Reiki Iniciāciju, tad tas arī ir iespējams šīs prakses laikā.

To, kā tas notiek, nav iespējams izstāstīt, to vajag sajust. Bisēm šeit kopa http://www.villaanna.lv/

Reiki metodes apraksts

Latvijas Holistiskās Medicīnas un Naturopātijas asociācijas Reiki nodaļā. 

Reiki metodes apraksts (Usui Reiki Ryoho)

Reiki sistēma kā izglītības un prakses sistēma pirmo reizi valdības līmenī tika atzīta Japānā 1922. gadā, kā dziednieciska un cilvēkiem noderīga metode. ASV, Vācijas, Kanādas tradicionālā medicīna aktīvi sadarbojas ar Reiki praktiķiem. Vairāk nekā 900 ASV slimnīcās un ārstniecības iestādēs ir Reiki rehabilitācijas kabineti. Reiki ir apliecinājusi sevi kā metode, kas ievērojami uzlabo veselības stāvokli un saīsina rehabilitācijas periodu pacientiem pēc psihosomatiskiem traucējumiem, stresa, depresijas, insulta, infarkta, kā arī pēc pārciestām operācijām. Latvijā šī metode ir ļoti populāra un apmācības ir pieejamas pie vietējiem speciālistiem. Latvijā pastāv arī medicīnas centri un veselīga dzīvesveida centri, kuri izmanto Reiki metodes sniegtās iespējas.

Ziemassveku klusēšanas Retrīts 2021

                                                                         "Klusuma apzināšanās" - unikāla garīgā prakse.

Draugi! Aicinām Jūs uz Klusēšanas retrītu  kopā ar psihoterapeitu un Reiki skolotāju Mihailu Mošenkovu, kur Jūs varēsiet aizmirst par pasaulīgo burzmu un sazināties bez vārdiem, iegremdēties sevī un satikties ar savu ēnu, aizmirst par ārējo novērtējumu un būt tādiem,kādi Jūs esat,savienoties ar dabu un vērot apkārtējo pasauli un  pasauli sevī, peldēties smalkās enerģijās, piepildīt savu sirdi ar Mīlestību un pateicību! Klusēšanas retrīts - ir unikāls garīgais ceļojums pie savas iekšējās Patiesības un Klusuma! 
Klusēšanas retrīts - viena no garīgajām praksēm,kas ļauj būt vienatnē ar sevi, ievērojot noteiktus noteikumus, attīra prātu un ļauj baudīt klusumu, mazina stresu un atjauno iekšējo veselumu. Tas ir jauns sākums ,kurš dos Jums iespēju ieiet jaunā dzīves posmā! Mihails Mošenkovs Japānā ir piedalījies daudzos dažādu līmeņu un stilu budistu, dzen un sufistu Retrītos. Viņa Klusēšanas retrīti, Festivāli un Semināri pēc struktūras un Stāvokļa vienmēr ir neatkārtojami un unikāli.
Retrīts - ir garīgo un enerģētisko prakšu apvienojums, netālu no jūras ērtā «Hotel SPA Arkadia»! 

Intervija ar Mikao Usui.1922.gads

Kas ir Usui Reiki Rioho?

Intervija ar metodes pamatlicēju Mikao Usui, ko viņš sniedzis 1922 tajos gados Japānā.

Jautājums: Kas ir Usui Reiki Rioho?

Atbilde: Mēs ar pateicību dzīvojam saskaņā ar Reiki principiem, kurus aprakstījis imperators Meidži. Lai sasniegtu pareizu cilvēces garīgo ceļu, nepieciešams sekot šiem principiem. Mums jāmācās celt mūsu garu* un ķermeni ar prakses palīdzību. Ja mēs sākam ar gara dziedināšanu, rezultātā arī ķermenis kļūst vesels. Prāts izvēlas dziedinošo godīguma un nopietnības ceļu, un ķermenis izdziedējas pats. Kad prāts un ķermenis nonāk pie vienotības, dzīve piepildās ar mieru un prieku. Mēs gūstam iespēju izārstēt sevi un citus, palielināt kā personisko laimi, tā arī citu cilvēku labklājību. Tāds ir Usui Reiki Rioho mērķis.

Seansi Mihaila no attāluma. Vēstule draugam.

Mihaila Mošenkova dziedinošie seansi no attāluma 

Dziedināšana ar Dzīves enerģiju 

 Kopš 2002. gada es regulāri veicu seansus no attāluma visiem ļaudīm.  Caur Visuma enerģiju un augstāko Visuma saprātu es sūtu savu enerģiju, mīlestību, līdzjūtību un Visuma garīgo enerģiju Reiki, tā palīdzot izdziedināt Tavu prātu un ķermeni ar Dzīvības enerģiju, kurai pateicoties pastāv cilvēce un visa pasaule. Mans galvenais uzdevums ir seansa laikā apvienot šos spēkus, lai cilvēks saņemtu daudz enerģijas un sāktos atveseļošanās. 

Interneta Skola

Reiki Masāža

Reiki Asociācija

Kontakti

Telefons: (+371) 20006245

Alternatīvās medicīnas centrs
«Reiki Gaismas Skola»

Latvija, Rīga, Brīvības iela 98
3.stāvs (ieeja arkā), LV-1010

Atbalsti mūs