Rīga, Skola iela 21 - 511

Psihologa palīdzība

Vai jūtaties noguruši no ikdienas problēmām? Vai meklējat ceļu uz harmoniju un panākumiem? Dodieties ceļā uz neparedzētu palīdzību un atbalstu kopā ar Mihailu Mošenkovu, pieredzējušu psihoterapeitu ar vairāk nekā 20 gadu darba pieredzi. Viņš piedāvā jums iespēju iepazīties ar personības attīstības un pašpilnveides psiholoģiskajiem aspektiem, izbaudot aizraujošas video lekcijas.

Mihails Mošenkovs nodrošina konsultācijas gan klātienē, gan tiešsaistē, palīdzot pieaugušajiem un bērniem tikt galā ar dažādām psiholoģiskām problēmām. Viņa video lekcijās jūs atradīsiet vērtīgus padomus, balstītus uz viņa bagāto pieredzi un ekspertīzi dažādās psiholoģijas jomās.

Mihaila Mošenkova video lekcijas ļaus jums iepazīt sevi labāk, izprast emocionālo spriedzi, iemācīties efektīvas stresa vadības stratēģijas un sasniegt panākumus biznesā. Rūpīgi skatieties šīs video lekcijas, pat bez skaņas, un atklājiet Mihaila Mošenkova nepierastās spējas, kas jums palīdzēs ceļā uz psiholoģisko labklājību.

Mihails Mošenkovs novērtē jūsu laiku un piedāvā elastīgu pieeju, kas ļauj jums saņemt palīdzību, nepazudinot mājas. Nav nekādu šķēršļu vai attālumu, lai vērstos pie viņa. Vienkārši sazinieties pa tālruni +371–20006245, un jūs varēsiet saņemt papildu informāciju par viņa lekcijām vai ierakstīties uz konsultāciju.

Mēs patiešām ticam, ka Mihaila Mošenkova video lekcijas palīdzēs jums atrast risinājumus dažādās situācijās un veidot ceļu uz psiholoģisko un personības attīstību.