Rīga, Skola iela 21 - 511

Kontakti

Mihails Mošenkovs

Mihaila Mošenkova starptautiskais garīgās attīstības centrs "Reiki Gaismas Skola". Mājaslapa www.reikiriga.lv

Mihaila Mošenkova starptautiskais garīgās attīstības centrs "Reiki Gaismas Skola", dibinājis Reiki skolotājs un psihoterapeits Mihails Mošenkovs 2000.gadā, sabiedriska organizācija, mērķēta uz sociālo, dziedniecisko un psiholoģisko atbalsta sniegšanu dažādiem sabiedrības slāņiem.

Centra ietvaros notiek dažāda veida nodarbības, kas aptver cilvēka dažādus garīgo un fizisko attīstības virzienus.

Mēs piedāvājam iespēju izzināt un apgūt dažādas metodes un tehnikas praktiskā pielietošanā, kas veicina harmonijas un labklājības sasniegšanu. Mūsu mērķis – palīdzēt katram cilvēkam atklāt savu potenciālu un sasniegt iekšējo līdzsvaru.

Pievienojieties mums un atklājiet sev iespēju pasauli, kas palīdzēs jums kļūt par vairāk apzinātu, enerģisku un attīstītu cilvēku.

Reiki Gaismas Skola ANNO 2000 – tieša apmācība Usui Reiki mākslai visos līmeņos.

Sveicinu jūs! Es esmu Mihails Mošenkovs un es gribētu ar jums dalīties svarīgā informācijā par vienreizējām iespējām, kuras atklāj Usui Reiki apmācība. Esmu dziļi pārliecināts, ka mana apmācība var dot jums neaizmirstamas un vērtīgas zināšanas, kas būs ne tikai noderīgas ikdienas dzīvē, bet arī pieņemami saprotamas.

No pirmā mana iepazīšanās brīža ar Usui Reiki, 1993.gadā, es pilnībā iegrimu šajā fantastiskajā praksē un kļuvu par “Reiki Gaismas Skola” dibinātāju un vadītāju ANNO 2000. Jau vairāk kā 25 gadus esmu japāņu tradīcijas Reiki skolotājs (Sihan Reiki) un ar lepnumu varu teikt, ka esmu apmācījis vairāk kā 6000 skolnieku dažādos Usui Reiki līmeņos. Bez tam, esmu apmācījis vairāk kā 30 meistarus – skolotājus un Usui Reiki skolotājus.

Mana apmācība un atbalsts aptver visus izglītības līmeņus Usui Reiki sistēmā. Es tiecos radīt individuālu pieeju katram skolniekam, ņemot vērā viņa unikālās prasības un mērķus. Mans mērķis ir palīdzēt jums atklāt jūsu potenciālu garīgā attīstībā un iegūt harmoniju un mieru.

Es aicinu jūs pievienoties man šajā aizraujošā Usui Reiki ceļā. Kopā mēs izzināsim enerģētiskās dziedniecības dziļos noslēpumus, iegūsim harmoniju un mieru, kā arī atklāsim mūsu potenciālu garīgās attīstības jomā.

Apmācību mājas lapa MIHAILA MOŠENKOVA REIKI PROFESIONĀLĀS TĀLMĀCĪBAS SKOLA www.spirit.lv

Tūkstoši dalībnieku, jūs šeit atradīsiet desmitiem interesantu lekciju un metodes. Mājas lapa piedāvā Usui Reiki lekcijas apmācībām, kuras izveidojis Reiki skolotājs Mihails Mošenkovs 30 gadu praksē. Skolniekiem ir iespēja strādāt enerģētiskā un garīgā izglītības pasaulē, apgūt dažādus līmeņus un Reiki metodes, kā arī saņemt personīgu atzinību šajā jomā. Mihaila Mošenkova skola palīdz katram skolniekam attīstīt profesionālās iemaņas, lai viņš spētu kļūt par kvalificētu Reiki praktiķi. Apmeklējiet mājaslapu www.spirit.lv, lai iegūtu detalizētu informāciju no ierakstītām video lekcijām, katram Reiki līmenim. Bezmaksas lekcijas jūs atradīsiet sadaļā “video” mājaslapā https://www.reikilatvia.lv/index.php/lv/

Mihaila Mošenkova masāžas studija www.reikimasaza.lv

Mihails Mošenkovs – neparasts, gaišs dziednieks, kura darbs rada laimi, mieru un prieku cilvēku dzīvē. Viņam piemīt unikāla spēja, kuru nav iespējams izskaidrot ar prātu, palīdzēt pieaugušiem un bērniem, un viņa efektīvās dziedniecības metodes noved pie satriecošiem rezultātiem.

Tiklīdz jūs nokļūstat uz pieņemšanu pie Mihaila, sajutīsiet kā jūs ieskauj laime un miers. Viņa enerģētiskie masāžas seansi liks jums justies bezsvara stāvoklī, it kā jūs planētu svētlaimes mākonī. Jūs redzēsiet dziedinošās enerģijas savu acu priekšā. Jūs būsiet pārsteigti, cik ātri un viegli var atbrīvoties no sāpēm un ciešanām, kuras jūs agrāk mocīja, reizēm pat ilgus gadus.

Ja jūs tagad atrodaties grūtā situācijā un nezināt, kā tālāk, Mihails Mošenkovs būs jums blakus, gatavs palīdzēt. Viņš jūs pieņems ar sapratni un izveidos individuālu ārstēšanas plānu, ņemot vērā visas jūsu īpatnības. Sadarbībā ar ģimenes ārstu Mihails piemeklēs visefektīvākās tehnikas un metodes, lai nodrošinātu labu rezultātu.

Katrs pacients, kas vērsīsies pie Mihaila, var būt pārliecināts par individuālu pieeju un uzmanību pret savām prasībām. Viņš piedāvā plašu tehnoloģiju un metožu spektru, ieskaitot Reiki, masāžas un citas efektīvas alternatīvās medicīnas metodes. Sadarbībā ar jūsu ģimenes ārstu, Mihails izstrādās optimālu atjaunošanās programmu, kas būs mērķēta uz jūsu izveseļošanos un labklājību.

Mihails Mošenkovs – ir ne tikai pieredzējis dziednieks un daudzu masāžas tehnoloģiju meistars, bet arī sirsnīgs un rūpīgs cilvēks, gatavs atbalstīt jūs ik uz soļa jūsu izdziedināšanā. Viņa profesionālisms, empātija un uzticība palīdzībā citiem, padarījuši viņu par cienījamu un atpazīstamu speciālistu alternatīvās medicīnas jomā dažādās pasaules valstīs, kur viņš ir bijis.

Neatlieciet savu labklājību uz vēlāku laiku. Vērsieties pie Mihaila Mošenkova un atklājiet savas veselības un dzīves jaunos horizontus. Jūs esat pelnījuši laimīgu, veselīgu un pilnvērtīgu dzīvi, un Mihails būs blakus, lai palīdzētu jums sasniegt šo mērķi.

Metodes, kuras pamatā tiek pielietotas:

Profesionāli Reiki terapijas seansi “Atdzimšana”

Autora izveidotas dažāda stila masāžas metodes

Psihologa konsultācijas

Vibromasāža, asinsrites atjaunošanai un sāpju novēršanai

Hiromasāža

Taijiešu masāža

Sporta masāža

Masāža austrumu stilā

Kraniosakrālā terapija

Viscerālā terapija

Daudzu dziedniecisko sistēmu un enerģētiskās medicīnas autors, tajā skaitā apmācu un piedāvāju personīgos paņēmienus pēc Usui Reiki metodes, kā arī tādas sistēmas kā:

Japāņu tradīcijas Usui Reiki apmācība visos līmeņos

īpaša prakse Reiki praktiķiem “Iniciāciju mistērija”

Jūsu Dzimtas enerģētiskā atbalsta atjaunošana, metodes autors -

“Dzimtas izdziedināšana. Mīlestības atgriešana”

Īpašs enerģētiskais attālinātais seanss “Dzī-Vo. Izdziedinošie Dzīves Viļņi”

Metodes autors, garīgais skolotājs - “Garīgā prakse ķermeņa simetrijai”,

Metodes autors - “Seikatsu Reiki masāža”

Metodes autors - “Viļņu relaksējošā terapija”

Metodes autors - “Antimigrēnas masāža”

Metodes autors - “Mīlestības ziedlapiņas”

Ģimenes izvietojumi Mihaila Mošenkova stilā

Tiešsaistē prakse – meditācijas un mantras

Metodes autors, universālā vingrošana uz krēsla – “ReiDzen”

Meistarklases visiem Reiki līmeņiem

Ikgadēji Reiki festivāli visiem līmeņiem (2 reizes gadā)

Ikgadējie klusēšanas retrīti visiem (2 reizes gadā)

Reiki aplis – tikšanās ar skolniekiem un tiem, kas interesējas par Usui Reiki

Bezmaksas attālinātie Reiki seansi katru nedēļu piektdienās pl.22.00 visiem, kas vēlas kopš 2001.gada.

Ik nedēļu enerģētisks darbs ar dzīves mērķiem” pirmdienās pl.22.00 “Lai piepildās”, piektdienās pl.21.00 “Reiki spogulis”

Latvijas Holistiskās Medicīnas un Naturopātijas Asociācija – Reiki novirziena vadītājs

 

Angelīna Mošenkova

Mihaila Mošenkova starptautiskais garīgās attīstības centrs "Reiki Gaismas Skola" - administratore,

Klīnikas “Reiki klīnika” vadītāja,

Japāņu tradīcijas Reiki skolotāja,

Sertificēta Reiki terapeite, ārste

Kontakti
Tel: +371 20006245
e-pasts - Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.


Bankas rekvizīti pakalpojumu apmaksai:
Biedrība «Gaismas skola»
Rēg. № 40008068336
Swedbank A/S LV05HABA0551012188171
              Kā mūs atrast

Rīga, Skolas iela 21,Ir lifts. Ieeja no Skolas ielas.