Rīga, Skola iela 21 - 511

Tu mani šodien ārstēsi?

reikigaismasskola

Tu mani šodien ārstēsi?

Labdien, Mihail! Es esmu no Jekatinburgas. 2011. gada februārī izgāju 1. līmeņa semināru. Mani sauc Marina.

... Neviens tevi neatcerēsies par tavām domām... kā minimums tās vajag izrunāt, vai vismaz ierakstīt... Pēc iniciācijas to bija daudz. Un arī jautājumu bija ļoti daudz. Seminārā palika prātā viena frāze, ka "vajag vienkārši to darīt 21 dienu ilgi", balstoties uz to sāku vienkārši darīt katru dienu veikt Gasjo meditāciju...un Tirjo katru dienu sev un savai ģimenei...man ir trīs meitas un suns, vēl vīrs un vecākās meitas draugs, kurš arī bieži ir pie mums.

Kas man ir sanācis uz šo dienu mēneša laikā.... Sākšu ar pašu mazāko meitu Annu - Mariju ( 2.g.9.mēn.) . Tikko kā pieskaros pie viņas ar rokām, atskan frāze: " Es tā tevi mīlu, mana skaistule( viņa vēl slikti izrunā dažus vārdus).

Anfisa, tā ir vidējā meita, (9.g.) redz baltu gaismu, kad es lieku viņai rokas uz galvas, gandrīz neraud( viņa bija ļoti raudulīgs bērns). Tagad ļoti bieži var dzirdēt tādu frāzi: "Man ir tik labi..." Es ļoti nopriecājos, kad uzzināju, ka būs bērnu seminārs ( patiesībā es vēl sava pirmā semināra laikā domās paprasīju, lai tas notiktu), jo ļoti to gribu, lai manas mazās meitenes arī saņemtu iniciāciju. Man tas ir ļoti svarīgi.

Es uzskatu, ka Reiki apmācība vajadzīga visiem cilvēkiem, absolūti visiem! Vecākā meita Larisa(17.g.) regulāri prasa, lai es viņu "paārstēju", tā viņa izsakās, un nav svarīgi, ko. Viņa saka: "Mamma, vai tu šodien mani ārstēsi?!".

Viņas draugs Žeņa(18.g.), ļoti uzņēmīgs jauns cilvēks, bez ierunām taisās uz 1. līmeņa semināru. Viņam mēdz būt galvassāpes, veicu seansus, ja ir sāpes, ļoti ātri palīdz.

Suns aizmieg, kā tikai ar rokām pieskaros pie viņa alerģiskām ausīm...

Gribas vēl daudz uzrakstīt, bet vairs nav vaļas... Par sevi divos vārdos. Man šķiet, ka manī parādījās kaut kāds iekšējs miers un izturība.

Tagad es jau saprotu, ka mana atnākšana uz semināru nebija nejauša...