Rīga, Skola iela 21 - 511

Фестиваль высших уровней Рэйки 2025

 рейкифестивали

Друзья, держитесь крепко, потому что вас ждет настоящий взрыв чувств и эмоций на фестивале высших уровней Рэйки!

С 28 по 30 марта 2025 года мы открываем двери в удивительный мир Гармонии и Любви. Готовы погрузиться в эту захватывающую атмосферу?!

Вас ждет учитель Михаил Мошенков - человек, который уже более 30 лет углубляется в тайны искусства Рэйки. Его уроки и статьи покорили тысячи сердец, и теперь он приглашает вас присоединиться к этому потрясающему путешествию.

Более 6000 выпускников Усуи Рэйки уже испытали всю силу его обучения и уникальных знаний. Теперь это ваша очередь!

Будь вы новичок на уровне Рэйки 2 или 3, опытный мастер-учитель - Фестиваль высших уровней Рэйки открывает перед вами дверь в мир волшебства и возможностей. Это не просто учеба, это приключение, которое изменит вашу жизнь и перевернет ваше представление о себе.

Не упустите этот шанс! Присоединяйтесь к нам на Фестивале высших уровней Рэйки и дайте своему внутреннему свету загореться ярче, чем когда-либо! Новые возможности Усуи Рэйки ждут вас!

 

 • Для комфортного проживания и имеющегося удобства Ретрита, имеет все условия: проживание в комфортабельных номерах со всеми удобствами. Качественное питание по личному выбору в прекрасном ресторане.
 • Стоимость участия 150 евро.
 • Оплатите аванс за участие в размере 50 евро перечислением на счет нашего центра до 15 марта.
 • Реквизиты:
 • Biedrība «Gaismas skola»
  Reģ. № 40008068336
  Swedbank A/S
  LV05HABA0551012188171
 • Оплата проживания в гостинице и питания по индивидуальному выбору.
 • Обязательная предварительная запись по телефону – +(371)20006245.  Количество мест в номерах ограничено! 

 

Mazie solīši lielajā Pasaulē! (Pārdomas pēc Reiki Augstāko līmeņu Festivala Tiessaistē).

Gaismas un Mīlestības Pasaule manī atveras soli pa solitim. Tā ir kā krellišu Apzināta savēršana - maigi, lēnām un uzmanīgi. Sevi patiesi sajust, dzirdēt un milēt nemaz nav tik viegli, jo nemitīgi liekas, ka ir jāsteidzas, nav laika pat sevī ieklausīties, kur nu vēl sajust. Un, jā vēl jau ir bailes sajust pašai sevi,jo tas ir kaut kas jauns un man nezināms. Un ir arī domas, kuram jau ir pieredze, kuras ir tik grūti Izmainīt. Bet Es cenšos, strādāju ar sevi, bet tā sapratne un Apzināšanas nāk pamazām....Skolotāji Mihails un Angelina,mani Gaismas un Mīlestības eņģeļi, mani atbalsta un palīdz.
   Gaismas Ceļš ir Bezgalīgs un Durvju tajā ir tik daudz, визы gribas atvērt, bet ne vienmēr ir īstais laiks un Sapratne, ka esmu tām gatava. Galvenais jau ir tās durvis ieraudzīt, un tad jāsak domāt, ka aizvērtas durvis atvērt un cik labi, ka ir durvis kuras jau ir atvērtas. Ir bijis pat tā, ka meditācijā lūdzu Skolotājam Mihailam atvērt man neaizsniedzamās durvis, jo viņas ir ļoti lielas un augstas. Bet Es jau saprotu, ka tās durvis pa kuram gribu ieiet, man ir jāatver pašai. 
    Garīgā apmacība ir Gaisma un Mīlestība manai Dvēselei. Tā ir dievišķa sajuta, ka spēj Apzināties, ka tevī ir kaut kas Augstāks par tevi pasu. Augstākais, kas dzird, sajut, patiesi mil un tevi vada. Tas Augstākais sajut Vienotību ар Debesim ип Zemi. Tā ir Laime Apzināties ип Sajust savu Dveseli ип mācīties patiesi milēt.
    Apzināšanas dod vieglumu un spārnus lidot augstāk par savām domām un sevi pasu. Man ļoti daudz ko gribas saprast, bet esmu nonākusi pie atziņas, ka ari sapratnei ir vajadzīgs laiks, palēnināšanas, jo ne visu var uzreiz saprast. Kad pienak īstais laiks, nesaprotamais kļūst saprotams. Man dzīves Vērtības apzināties, saprast un sajust ka manis pašas palīdz mani Garīgie skolotāji. Skolotājs Mihails dāsni dala Garīgas Gaismas un Mīlestības perlītes, kuras Es kraju un sargāju. Tās stiprina, izgaismo un izdaiļo Mani pašu un manu dzīvi. Un tas ir cītīgs un atbildigs darbs šo man dāvato Gaismu patstavigi uzturēt spožu, lai tā ne tikai ir, bet ari spīd un izgaismo mani un pasauli ap mani. Spožums ir atkarīgs no manis pašas un Es vēlos to patstavigi vairot Ticībā, Pateicībā ип Milestībā.
   Esmu no sirds pateicīga saviem Skolotājiem par dziļo un brīnumaino Reiki Augstāko līmeņu festivālu Tiešsaistē. Tas bija kaut kas Jauns, negaidīts un Ļoti Vērtīgs. Likas ka tajā Skolotājs runā ар ману Двесели. Un manai Dvēselei tas bija ļoti nepieciešams, viņa to gaidīja. Neaizsniedzamais izrādījas tik tuvu un nesaprotamais tik saprotams! Izmaiņas maina mūsu dzīves kvalitāti un uztveri. Uztvēru informāciju pavisam citā līmeni. Gribējas dziļi ieiet sevī un ieklausīties savās domās, sajust pašai sevi. Un Es tā ari darīju. Sakartojas domas un sapratne par tām. Тас тачу ир манас ип Эс пати вару тас апзинати вадит. To palīdzēja Apzināties Elpošana ar acīm, sajutu to ka Apgaismību. Likas, ka manas domas to gaidīja, ka atbalstu pozitīvām Izmainām. Skolotāja viedie vēstījumi nostiprināja manu Ticību pašai Sev un palīdzeja saprast ka iegut Iekšēju un Ārēju līdzsvaru. Katra prakse bija kā dziedinoša dāvana ķermenim un Dvēselei. Viss bija ļoti, ļoti vērtīgs. Sapratu, ka Iekšējā Taisnība un Izmaiņas dod iespēju lidot augstāk un redzēt tālāk! Dzīve ir skaista un brīnumaina, tikai tā ir jāierauga!
 Un tas mīļums, ko varēju sajust no festivāla dalībniekiem bija apbrīnojams. Visi bija tik mīļi ип patiesi. Un mēs visi bijām kopā! 
  
Lai mūsu domas un darbi izgaismo mūsu dzīvi! 

Dziļā milestībā un pateicībā, Agita.

Бижа фантастики!

Labdien, vēlos pateikties par festivālu augstākajiem līmeņiem, kas notika 10.04-12.04.2020. Proti, мамы bija unikala iespēja piedalīties Рейки онлайн apstākļos. Līdz ar to, pateicos gan Angelinai par ideju, gan Mihailam par uzdrošināšanos realizēt šo ideju, jo iespaidi bija fantastiski. 2.Reiki līmeni ieguvu tikai apmēram pirms pusgada, bet mana dzīve vairs nav iedomājam bez Reiki simboliem. Ikdienā izmantoju pārsvarā 2.simbolu, katru rītu sāku ar noskaņošanos harmoniskai dienai un mana ikdiena arī paiet mierā un гармония. Vakarā pirms gulētiešanas vēlreiz noskaņojos uz 2.simbolu, vēlot savam ķermenim Harmonisku atpūtu. Festivala laika apguvu daudz jaunu tehniku, taja par laika atkartojot arī pārējos Reiki simbolus, ar kuriem ikdienā darbojos mazak. Sajutu simbolus savā aurā un sirds centrā - 1.символ карст и энергия, саркана краса, 2. символы mierīgs ип гармониски zilā krasā, 3.символы paplašinošs dzeltenā krasā. Tāpat uz mani atstāja iespaidu otrās dienas meditācija, kuru veicu par attiecību tēmu un atnāca daudz atbilžu, tomēr ari daudz jautajumu, uz kuriem atbildes vēl jāmeklē - kā piemēram, vai es pati ļau ju ienakt attiecībām sava dzīvē, kapēc pretojos tām, no ka es baidos - pazaudēt brīvibu, kāpēc, vai ir iespējamas attiecības, bez nepieciešamibas zaudēt brīvibas sajūtu, kas priekš manis ir brīvība?
Velos pievienot vienu attēlu no neirografikas zīmējuma pielikumā, kurš tika veidots par tēmu - uguns manās rokas. Manuprāt izdevās ļoti dziedinoši, dominē gan sarkanā, gan zilā, gan dzeltenā krasa, un man atnāca zīmējuma nosaukums "Reiki dziedinošā enerģija manās rokas". Festivala noskaņas radās vēlēšanas ar to padalīties. Лай издодас ари турпмак!

Ar cienu, Дина.

Учитель Рэйки японской традиции 7-го поколения
Михаил Мошенков

   • Klusēšanas Retrita laika tiek ieveroti Retrita noteikumi (klusēšana, atteikšanas no mobilo telefonu lietošanas, alkohola, gramatām, avizēm, radio, televīzijas utt), lai nodrošinātu maximālu dalībnieku gar иго комфорта.
   • Šis garīgais atvaļinājums pašam pie sevis dod unikālu iespēju atjaunot savu iekšējo veselumu, atbrīvoties no stresa, dziļiem pārdzīvojumiem, ķermeņa un prāta noguruma. Skolotāja Mihaila Mošenkova Retrīti - tas vienmēr ir jauns un svaigs skatiens uz Jūsu prāta un ķermeņa apslēptajiem resursiem, kā arī atbalsts Jūsu dvēselei. Klusēšanas Retrīts Jums būs pilnīgi jauna pieredze. Šīs atpūtas un iekšējā darba rezultāti Jūs piepildīs ar reālu optimismu, jauniem spēkiem un skaidru izpratni par Jūsu tuvāko nākotni.
   • Dalības maksa ziemas klusēšanas Retrītā kopā ar mācībām un dzīvošanu 130 eiro. Avanss 30 €, lūdzam samaksāt līdz 5.janvarim. Par viesnīcu un ēdināšanas pakalpojumiem maksa būs papildus. http://www.portoresort.lv/sakums/

               Aicinām pieteikties klusēšanas Retrītam pa tel. nr. (+371) 20006245

  Rekvizīti: 
 • Biedrība «Gaismas skola»
  Reģ. № 40008068336
  Swedbank A/S
  LV05HABA0551012188171

Звоните для обязательной записи по телефону (+371) 20006245

«Pirms 17 gadiem iepazinos ar brīnišķīgu cilvēku, pazīstamu 82 gadus vecu advokātu, kurš palīdzēja mums uzvarēt augstākajā tiesā Latvijā, aizstāvot Reiki tiesības nekļūt par personīgo īpašumu. Vai atceraties par mēģinājumu privatizēt Reiki visā pasaulē?! Lūk tā. Šis cilvēks paspēja apciemot Japānu 48 reizes.

"Jums, kas nodarbojas ar Reiki, tur noteikti jānokļūst," – teica viņš, mūsu iepazīšanās reizē. "Un atcerieties…, teica viņš atvadoties, - uz mūsu Planētas Zeme ir daudz dažādas valstis. Un ir Planēta Japāna. Kāpēc es tā saku, jūs sapratīsiet, kad nokļūsiet tur realitātē!" Un viņam bija taisnība! Kad pirms 10 gadiem es atgriezos no Japānas pēc 40 dienu Retrīta Kuramā, kļuva skaidrs, ko viņš domāja.

Brīnišķīga valsts savā vienkāršībā, kultūrā un vienlaicīgi, neticams dziļums, kuru valsts atklāj tikai tiem, kuri māk dzīvot ar atvērtu Sirdi, māk klausīties klusumu un redzēt Realitāti. Varbūt, tas ir viens no iemesliem, kāpēc japāņi nelabprāt dalās ar apslēptajām zināšanām ar pārējo pasauli. Varbūt, viņi uzskata, ka mēs nemākam dzirdēt un just apslēpto?! Izskatās, ka daļēji viņiem ir taisnība…

Kad es biju savā pirmajā Reiki ceļojumā uz Japānu, uzreiz sapratu, ka dzīvoju tur ka Mājas. Tik ļoti Draudzīga bija @ī Jaunā pasaule, Cilvēki, @š Zeme, Ka Dažbrīd Aizmirsās, Ka tas vis ir tūkstoShiem kilometru no mājas, ka nezini viņu Valodu, tradīcijas, kultūru. Tas netraucēja justies šeit absolūti brīvam.

Visus šos gadus apmācot jaunus Reiki skolniekus, pastāvīgi jāmin vārds "Japāna"… Un katru reizi dzirdēju iekšējo balsi: "Gribu tur atgriezties!" Japāna, kura katram Reiki cilvēkam zināma pēc Mikao Usui biogrāfijas, sauca un sauca…»

No skolotāja Mihaila Mošenkova raksta par ceļojumu uz Japānu