Rīga, Skola iela 21 - 511

Dalībnieku atsauksmes

comments

Labdien! Šajā sadaļā mēs apkopojam mūsu dalībnieku atsauksmes no Retrītiem un Festivāliem.

 

 

Festivāls Reiki

02.09.2018

 1. Neatkārtājamas emocijas, viss nāk ar tādu vieglumu, ļoti noderīga informācija, pārsniegta viegli, uztverama veidā. Ļoti patīk šī iespēja, esmu ļoti pateicīga par doto iespēju vienmēr atrasties Reiki stāvokli. Dievinu mīlestības apli, domāju, ka tādu vajadzētu taisīt jebkurā pasākumā. Laikam visnoderīgākais atgādinājums ir tas, ka enerģija dzīva un jūt, ja mēs varam kaut ka apzināties mums ir iespēja to sevī mainīt. Dabiņa šeit āri lieliska. Nevaru izteikt vārdos to pateicību, ko jutu. Paldies.
 2. M. Paldies, ka Jūs un mēs visi esam! Un varam dalīties ar Mīlestību! Man patīk jaunas pieredzes, sevis izzināšanas procesā. Lieliskas prakses labestībā uz blakus cilvēkiem. Jūra, saule, Reiki un Mīlestība!
 3. Paldies! Jūs devāt lielisku iespēju restartēties! Vieta, laika apstākļi, cilvēki! Gribas smaidīt visu laiku. Ļoti noderības prakses. Mans personīgas sasniegums – pārkāpu sev pāri ir atvēru sevi cilvēkam, kuram neticēju un no kura rokām baidījos.
 4. Saprast, just, ko varu un ko nevaru gan fiziski, gan enerģētiski. Godīgi sev to atzīt. Bez ilūzijām. Uzlādējos enerģētiski. Viss notiek viegli. It kā tukša galva, nav nekādu rupju, stresu. Miers, paļāvība uz mīļajiem Skolotājiem, uzticēšanās, ļoti jūtama beznosacījuma mīlestība! Viens otru pieņem un mīl tādu, kāds tu ir. Mūsu avots – Skolotāji – paldies! Laiks sev. Otrajā dienā pat šķiet, ka veselības problēmas atkāpušās, nesāp sāpošās vietas. Fenomens! Mācos mīlēt sevi un pateikties par to, kas man ir. Ļoti patika vingrinājumi un prakses. Kustība noņem saspringumu. Lai kaut ko darītu ar rezultātu, jābūt mērķim. Tas ka tu daudz dari, nenozīmē, ka daudz arī izdari. Mācos būt atkal kopā ar savu meitu, kurai šī garīgā prakse ir pirmreizējs piedzīvojums. Otrajā dienā jūtama kopējās enerģētikas kulminācija, sevišķi Mīlestības aplī. Saprotu to, ka man vēl ļoti daudz jāmācas un jāpilnveidojas. Bet mani precē tas, kas materiālās lietas nav man primāros. Nekad nav bijušas un paldies Dievam, nav joprojām. Es atļauju sev mācīties.
 5. Mīļie Skolotāji! No sirds pateicos par visu, visu, ko Jūs radiet. Ar lielu mīlestību un pateicību gaidu Retrītus un Festivālus. Tie ir svētki manai Dvēselei. Paldies, Skolotāji, par Jūsu beznosacījuma mīlestību, atbalstu un dievišķīgajām zināšanām. Arī šajā Festivāla dziļāk uzskatījās pats sevī. Saprotu cik ļoti svarīgi sakrāt vērtīgo sevī pilīti par pilīšu, ir jāizvairās no haosa, jāprot atšķirt, kas ir labs un kas ir slikts, jāsaprot, ko mēs sevī krājam, jāredz un jāsaprot sevi īsto, mums nevajag pašiem darīt sev pāri, sevi ir patiesi jāmīl, jāteicas pēc labām izmaiņām, ir jābūt iekšējam lēmumam, kaut ko mainot, darāt, ir jāmāk pašam sevi atmaksas. Paldies, arī par dziedinošajām mīlestības praksēm. Man šīs Festivāls ir īpašs, jo ar mani kopā ir mans jaunākais dēliņš. Ļoti priecājos, ka arī viņam ir iespēja būt šajā Mīlestības radītajā Pasaulē. Jutos piepildīto ar Mīlestību un atbalsts. Priecājos par visiem draugiem, par viņu mīlestību. Paldies par doto iespēju ieraudzīt pašas savas vērtības. No sirds paklanos saviem garīgiem Skolotājiem!
 6. Paldies par Reiki praksēm, kuras saistās ar emociju atbrīvošanu no ķermeņa. Kopā atnāk vieglāk, efektīvāk. Kopā ar grupu daudz spēcīgāka Reiki plūsma un kopā ar Skolotāju dziļāks process. Un lietas, kuras šķita maz nozīmīgas, lietas, kuras var pagaidīt, jo negribas pamest ierasta komforta zonu, lai arī tas vēl nav tas iespējami labākais komforts, tomēr viss tik pazīstams un saprotams. Skatoties uz savu darbību, ka Reiki Skolotāja darbu, redzu labas izmaiņas cilvēkos, kuri ir mani Reiki skolnieki un cilvēkos, kuri ir mani tuvinieki. Es pati sev dodu atļauju turpināta balstīt un virzīt cilvēkus viņu garīgajā attīstībā. Protams vienlaikus turpināt pati attīsties. Es jutu un redzu, kas man jāattīsta. Reiki Festivālā un jebkura tikšanas reizē Gaismas skolas nodarbībās es saņemu koncertētu redzējumu un izpratni par savu realitāti un man skaidras ceļa zīmes.
 7. V. Es biju Festivālā uz divām dienām. Sestdienā un svētdienā. Sestdienā prakse mīlestības došana, mīlestības saņemšana. Saņemot mīlestību sirds centrā, sajutu savā sirdī ieplūstam citas sirdis. Ja veiktu kardiogrammu, būtu interesanti, ko uzradīta, ja ritms bija tikai ļoti savādāks. Tad šī sakrātā mīlestība gāja augšup, kur šos baltos pavedienus uzņēma eņģeļa būtnes un cēla tālāk, augstāk. Visumā gaismas plūsma kļūst harmoniskāka. Tas pierada cik atbildīgs esam, uzturot šo mīlestību sevī un dodot tālāk. Svētdienā Mihaila mācība par sevi, sevis novērtēšanu, došanu citiem no sevis, iedvesmošanu neskatoties, ka vērties citi. Ja esiet kaut veru cilvēka dzīvē iedvesmojusi, jūs esiet dzīvojusi. Jā, es emu tā spējusi! Pateicoties Reiki, pateicoties Skolotājiem, viņu mīlestībai un ticībai man, kas es to spēju. Reizēm mazināšana šī ticība zūd. Bet Reiki plūsma, Reiki skola, ka apziņas sevi, liek man atlies, doties tālāk, darīt, pildīt savus uzdevumus. Ja man tic, kādas man tiesības sev neticēt! Šī festivāla apjausma. Dodos tālāk!
 8. Man galvenais guvums no šī Festivāla ir sapratne par to, kā tālāk veidā garīgās izaugsmes ceļu. Šis Festivāls man deva atbildi izjautājumiem, kuri man ir aktuāli šajā dzīves posmā. Tāpat tā ir lieliska iespēja būt kopā ar savu sievu mūs abus apvienojoša pasākumā, kas nostiprināja mūsu savstarpējās ģimenes saites. Un paldies laika vecim par brīnišķo laiku.
 9. Emu ļoti pateicīga sev, ka izvēlējos atbraukt uz Reiki Festivālu. Esmu šeit pirmo reizi un visas šīs dienas jūtos, kā cietā pasaulē, mīlestības un gaismas pilnā pasaulē. Un to varu teikt no tīrās sirds. Pirmo reizi satiku Reiki Skolotāju Mihailu un viņa sievu Angelīnu. Mihaila lekcijas man bija ļoti izglītojošas un deva iespēju iepazīt Reiki pasauli daudz plašāk kā es to pazinu līdz šim. Viņš izskaidro daudzas lietas ar piemēriem no dzīves un līdz ar to ir daudz saprotamāk. Liels paldies par to! Arī Reiki prakses man bija atklājums un deva daudz pozitīvas sajūtas. Ļoti enerģētiski piesātināta, bija vingrināšana un prakses pie jūras. Pirmo reizi biju pasākumā, kur vienkopus var satikt un iepazīt tik daudz sirsnīgus cilvēkus. Pasmaidot jebkuram tūlīt saņemu smaidu pretim. Ir sajūta, ka visi esam uz viena viļņa. Jau tagad zinu, ka vēlēšos šeit atgriezties!
 10. Šis Festivāls ir neizsmeļams. Gaismas un Mīlestības avots. Šajās dienās no mūsu sirdīm staroja tikai Mīlestība, un tādu pašu enerģijas straumi mēs saņēmām no citiem pretī. Paldies par šīm neaizmirstajām dienām un brīnišķīgajām emocijām. Paldies par to ka esiet radījuši šo Festivālu!
 11. Reiki Festivālā piedalos pirmo reizi. Ir pārsteidzoši patīkami redzēt daudz un dažādus cilvēkus ar atšķirīga pieredze un dzīves ceļu. Visi ir draudzīgi un laipni, un mīlestības pilni. Cik gan bieži tā gadās, ka par desmit svešu cilvēku sanāk un nav strīdu un nesaskanu? Domāju, ka roku šeit pielikuši skolotāji Mihails un Angelīna, kas ņemot tālāk, Reiki ir spējuši visus šos, sešniekus, kas nu jau ir kļuvusi par draugiem, harmonizēt. Jaunas zināšanas, kā pielietot Reiki, labāk saprast sevi un citus tiek gūtas nesteidzīgi, bet patiesi un dziļi. Tad laiks sakustām pastaigām jūras krastā vai mežiņā ar jauniem draugiem vai vienatnē. Kad esam izsalkuši mūs pabaro patiešām karaliski. Ēdiens ir ļoti garšīgs. Tad pats galvenais tehnikas un prakse. Cik brīnišķīgi ir sajust un runāt par enerģiju, ka dodam un saņemam! Cik neaprakstāma ir sajuta, ka sajūti bez nosacījuma mīlestību plūstam sevī no cilvēka, ko pat iepriekš neesi saticis! Un pie tam šī Mīlestība ir tik stipra, ka liek raudāt, dziedē un izmaina dzīves. To bieži vien mēs nesaņemam pat no cilvēkiem, kam vajadzētu mūs mīlēt, bet te uzreiz ir šī plūsma! Lai varētu dziedēt savu dvēseļu un ķermeni, lai varētu saņemt atbalstu, padomus, mācības, lai uzkrātu spēkus nākotnes cīnām.
 12. M. Reiki Festivālā esmu pirmo reizi. Šī ir ļoti laba pieredze, kā var saskaņā ar savu Ego, ar dabu, ar enerģijām. Es esmu ļoti pateicīgs saviem Skolotājiem par pieredzi.
 13. Esmu Festivālā pirmo reizi. Ko varētu teikti. Pirmkārt jau esmu pārsteigts ar izvēlēto vieto, kas ir tik tuvu jūrai un ar lieliskiem dabas skatiem. Bet vislielākais paldies ir Angelinai un Mihailam par viņu mīlestību pret mums, par to mācību no ietver tevī Reiki enerģija, par tas pielietojumu dzīvē.
 14. Liels paldies par šīm dienam! Fantastiska bija mīlestības enerģijas plūsmas saņemšana. Ja pirmās semināra dienas rītā man šķita nedaudz dīvaini tas, kas daži dalībniekiem iepazīšanas laikā teika, ka visus mīl un visus grib apkampt. Taču otrajā dienā tieši tādas pašas jūtas radās arī man. Tā bija fantastiska sajūta. Protam, Festivāla laikā paplašinājās un padziļinājās mana izpratne par Reiki. Līdz šim uz Reiki es izmantoju vairāk, kā tehniku, kura var palīdzēt dažādās dzīves situācijas. Pēc nodarbībām man atklājas jauni Reiki iespējami.

 Reiki Festivāls 27-29.05.2016

Ingrīda. Festivāls šis vārds man saistās ar prieku, jautru kopā būšanu. Ne vienmēr iekšējais stāvoklis un noskaņa sakrīt ar notikuma noskaņu. Tā arī man bija šoreiz. Piesakoties un gaidot festivālu doma bija „ieskandināt” vasaru priekam, līksmei, vieglumam ... Pienākot festivāla laikam, jāatzīst, pat īsti turp doties nebija vēlēšanās, bija iekšēja smaguma sajūta, nevelēšanās nevienu redzēt, kur vēl satiks pazīstamus un ne tik pazīstamus cilvēkus, smaidīt un kopā būt.

Bet pieteikums jau bija un ko ne vairs. Sajūtas bija kā Retrītā, bet šoreiz it kā esmu devusies bez konkrētas situācijas, sajuta ir slikti un viss ir slikti, tikai atbildes kāpēc – nav, tā vārdos neformulējas.

Paldies, Mihails, par palīdzību formulēt to visu vārdos! Paldies Angelina, par Reiki atbalstu kā allaž īstajā vietā un laikā! Kā izrādījās festivāla laiks bija kāda mana dzīves posma „ieleja” dziļākais punkts, arī vieta kur sajust pamatu zem kājām, atpūsties, doties tālāk un augšup. Nemiers urdīja – un tad man festivāls. Šoreiz man to sagādāja zēns vārdā Roberts, ar kuru dzīvojām vienā istabiņā. Kas gan var būt patiešām, jaukām, ja puika, kurš ierunās mammu, lai paspēlētu telefonā spēlītes un kādu no tām „ielādēta” arī manējā, vienkārši tāpat, bez uzaicinājumu, neprasot.

Kā man nokļūt silti ap sirdi un priecīgi, jo viņš jautā vai es negribat viņa salduma batoniņa, uz ko es atbildēju labprāt, tikai pusīti. Sadalot saldumu, Roberts noraudzījās pusītēs un lielāko sniedz man. Sirsnīgi paldies Tev, Roberts par radīto festivāla sajūtu!!!

Paldies Visumam, paldies Reiki, paldies jums mīļie Mihail un Angelinai.

 

Reiki festivals

 1.  Iepazīšanās ar brīnišķīgiem cilvēkiem. Atpūta ļoti skaistā, mierīgā vietā. Neatkārtojama Reiki atmosfēra. Daudz jaunas, noderīgas Reiki un citas prakses. Patika veids kā tas viss tika pasniegts. Brīnišķīgi Skolotāji!
 2. Ļoti daudz jaunas emocijas, sajūtas, zināšanas un prasmes. Šajās dienās sajutu daudz mīlestības jūtos pret sev svešiem cilvēkiem. Redzēju vienreizēji spilgtu balto Reiki gaismu. Saprotu un izjutu, ko nozīmē Reiki stāvoklis. Uzzināju, kā dabas enerģijas savienot ar Reiki enerģiju. Veicu Reiki seansu un pretī saņēmu pateicību (no sirds) no Reiki enerģijas saņēmēja. Iepazinos ar Reiki cilvēkiem, kurus nepazinu iepriekš, ieguvu draugus.
 3. Fiziskā un garīgā stāvokļa uzlabošana, brīnišķīgu Reiki prakses palīdzēja sevi samērot un harmonizēt. Patīkama atpūta Apšuciema juras krastā. Pateicos Reiki skolotājiem Mihailam par interesanti un radoši noradīto Reiki festivāls. Liels paldies!
 4. Izjutu kopības sajutu, enerģiju vibrāciju, juras papildus iedarbību pielietojat Reiki nodarbībās un meditācijā. Pārdomas spēcīgās Reiki plūsmas un vibrāciju gaisotnē, izrādījās ļoti efektīvas priekš personīgo jautājumu atrisināšanas. Atradu dažas atbildes uz sev samilzušiem jautājumiem. Ar mīlestību un sirsniņu piepildīta dosies mājās.
 5. Pilnīgu atputu labsajūtu un mieru. Bija prieks visus atkal redzēt un iepazīt jaunus, vēl neredzētus dalībniekus. Paldies.
 6. Piedalīšanās galvenokārt deva miera, mīlestības un harmonijas stāvokli. Šie festivāli ir kā mazi atvaļinājumi, kur var atpūsties, smelties spēku tālākajām ikdienas gaitām. Un vēl fantastiskā vietā pie jūras. Paldies, liels!
 7. Apstiprinājās elpošanas (pareizas elpošanas) nepieciešamība, lai varētu vadīt enerģijas. Līdz ar to nonācu pie atziņas, ka Reiki ir diezgan kompleksa mācība, kur meistara līmeņa sasniegšanai nepieciešamas arī citas ezoteriskās zinātnes.
 8. Nomierinās prāts. Jau pirmie Mihaila vārdi man bija kā meditācijas sākums: Aiziet! Harmonija. Miers. Ik pa laikam sirds čakras rajonā vieglas sāpes, sniedze. Viss notiek. Ļoti liela ietekme – ūdens stihijas klātbūtne.
 9. Tā ir brīnišķīga iespēja gars un ķermeņa atpūta. Iespēja pabūt visu stihiju ietekmē (meditācija pie jūras). Iespējās dāsni dāvāt sev un apkārtesošajiem Reiki seansu. Iespēja atplaukt platā smaidā un pateikt sev – viss ir labi un būs vēl labāk. Paldies!
 10. Jaunas zināšanas. Pieredzes apmaiņa. Garīgā izaugsme. Lieliska atpūta, saule, jūra. Visapkārt smaidīgi cilvēki.
 11. Iepazinos ar jauniem cilvēkiem. Aizgāja peldēties jūrā tad kad ūdens bija auksts. Tagad varu iet peldēties aukstā ūdenī.
 12. Pozitīvu saskarsmi ar cilvēkiem, dabu. Iepazinos ar jauniem, interesantiem cilvēkiem. Pirmoreiz tik spēcīgi sajutu Reiki pie dabas, un vispār, gan saņemot, gan dodot seansus. Sajutu kā būtu, ja ar Reiki nodarbotos intensīvāk. Sajutu ļoti daudz mīlestības un prieka par dzīvi. Bezgalīgi esošu mieru un vieglumu, kas ir tik tuvu blakus, ja ļauj atnākt. Paldies par Jūsu mīlestību un sirds siltumu.

 

Reiki Festivāls 25-27.03.2016 

 Ilona. Apstākli sakārtojas tā, ka varēju atbraukt uz šo festivālu. Ieguvums – viegluma sajuta, nostiprinājās pārliecība, ka es varu … . Un protams atpūta no ikdienas. Paldies!

Zanda. Sakot ar gatavošanas šim pasākumam, jau mainījās iekšējās sajutās un notikumi. Jutu atbalstu saviem nodomiem. Pašus notikumus var dēvēt  par ļoti nozīmīgiem manā un ģimenes attīstībā. Mans resursu Reiki princips praksē bija 4.princips. Man un visiem dalībniekiem bija liels gandarījums par šo praksi kad mēs izveidojam grupas. Visu festivāla laiku arī to atstrādāju, jo ikdienas dzīvē mans tas ir raksturīgs. Es biju Reiki praksēs, es veicu kosmētiskās un atveseļošanas procedūras, es sāku virzīt TV filmas par Dzimtu un Reiki Gaismas skolas sadarbību, es risināju jautājumus par savas ģimenes stabilitāti un nākotni, kura ir nopietna attīstības stāvokli. No vienas puses sevi pieskatīju, lai nerastos pārslodze un biju gatava samazināt plānus, kas nav saistīti ar Reiki. Šajā grupā tik labi juties, ka spēka, resursu pietika visiem iecerētajiem plāniem. Rezultāti: sapratu, ka man raksturīgi dzīvot pēc saviem likumiem, kuri ir labi, bet jau esošie likumi ir atšķirīgi, tad neizbēgami radīsies spriedze gan apkārtējiem, gan man. Ir vēlme šo jautājumu izpētīt dziļāk. Lai skaidri redzētu un izprastu reālas dzīves likumus un izprastu savus iluzoros dzīves likumus.  Paldies par šo iespēju. Noteikti vēlas piedalīties vēl sadzīves apstākļiem. Paldies par pieejamo cenu! Paldies, ka esat!

Andris D. Es šo festivālu apmeklēju, vairāk intereses vadīts. Vēlējos pats pārliecināties kādu iespēju diapazonu var dot Reiki, jo pastiprināti studēju ezoterisku u.c. Vēlējos pārliecināties vai mana izvēle ir pareiza. Secinājums: Izvēle par labu Reik ir pareiza. Vēlmes: Ja ir iespējams, tad vairāk laika varētu veltīt arī pārrunām, diskusijām par katras prakses niansēm, jo „jaunāki” grib zināt „padziļināti” KAS un KĀPĒC.

Vineta B. Esmu ļoti priecīga par šim burvīgajam dienām, kuras bija ļoti intensīva apmācība. Man patiešām tā bija arī lieliska atpūta, kā arī palikt ar sevi vienatnē pie jūras. Palika rīta vingrošana – ļoti pamācoša un noderīga. Mēģināšu lēnām visu piekopt. Bija interesanti savienoties ar savu augsto ES.  Kad seanss sākās neko nedomāju, tad domāju, kāpēc tā, ka es neko neredzu. Tad ieraudzīju parastu uzzīmētu cilvēciņu, tādu, kā mēs parasti bērnībā zīmējām. Tad ieraudzīju pliku krustu kas interesanti, viss bija zīmēja melna krasa. Krusta vidu parādījās tāds, kā neliels aplis. Var būt no dzijas, nezinu, bet gaiša krasā. Tad bilde nomainījās u ieraudzīju krustu ar Jēzu Kristi, kurš bija piesists un nedaudz vēlāk viņa rokas bija paceltas augšup un ap it kā lotoss. Ļoti interesantas sajūtas. Paralēli tam, mana kreisajā plauksta bija sajuta, ka tur ir ielikta stikla bumbiņa. Interesanti arī bija seanss bērnībā, mammas vēderā, redzēju tā, it kā mani stārķis nest marlīte un tad gaismu, kura spīd no kokiem meta  ārā kā tunelis uz pļavu. Izradās, kad pajautāju mammai, kā es dzimu. Esmu piedzimusi balta laimes krekliņa. Paldies par šīm dienām!

Raivo. Paldies! Sapratu, ka vairāk ir jāstrādā!

 

Reiki Festivāls  22.04.2019

 1. M. Esmu pirmo reizi augstāko līmeņu festivālā un priecājos par katru jaunu pieredzi. Daudz domāju katru vakaru. Man bija iespēja būt sagatavotai, lai pieņemtu šīs smalkas prakses. Tas ir brīnums! Es noticu visam, kur es varu ielūkoties. Līdz šim neko tādu nezināju, nevarēju iedomāties, ka tik tuvu varu ielūkoties sevi. Es ļoti, ļoti apbrīnoju to kas te notiek. „Мы все особенные! Каждый! Это точно!”. Vairākas reizes asaras bira – brīnišķīgais ceļojums. Un atgriežoties mājās ikdienas jāievēro, ka katrs tuvumā ir – особенный! Un man ir prieks, milzīgs, varens ... Es esmu pērle – skaista, dārga! Noslēpusies! Paldies!
 2. Jūsu organizēta festivālā esmu otro reizi. Šo festivālu gaidīju ar lielu nepacietību, jo pirmais ļoti patika. Jūras klātbūtne šo pasākumu padara īpaši brīnišķīgu un svētīgu. Pirmajā dienā vēlējumā sev es uzrakstīju, ka vēlos jaunas atklāsmes iegūt caur Reiki un tās arī atnāca pie manis. Aizdomāties piemēram tāda lieta, ka vienmēr var būt labāk, arī tad, ja neko negrib mainīt savā dzīvē, tomēr tas ir jādara, jo vienmēr jau labāk. Vienmēr! Vēl atklāsme ir par to, ka cilvēkam dzīvē ir jāizvēlas ceļš, kā dzīves forma, jo, ja mēs iedomājamies, ka esam visu sasniegti un mūsu dzīve ir pati pilnība, tad noved strupceļā. Un vēl no praksēm ļoti iespaidīga bija satikšanās ar savu Dvēseli, kas arī man izdevās, jo beigas satikos ar baltu gaismu. Paldies par to!
 3. Esmu laimīga, ka man bija iespēja būt Festivālā. Tā man ir Debesu Dāvana, garīgs atbalsts. Esmu laimīga, ka varu garīgi attīstīties. Mācos skatīties un sajust sevi un visu apkārtesošo ar garīgām acīm. Man ir jāiemācas dzīvot šeit u tagad. Brīnišķīga garīga un fiziska atpūta, apzina, ka ļoti būtiska bija sazemējuma sajūta – Zemes enerģija plūsma manī brīva un pastāvīga, un mūžīga, šis Brīnums notika skaņoto trauku seansa laikā. Esmu bagātinājusies ar sakrālām zināšanām, jaunam tehnikām, tagad vairāk apziņos. Brīnišķīgais ceļojums pie savas Dvēseles, atbrīvošana no sasprindzinājuma. Priecīga kopā būšana ar domubiedriem. Brīvības un Laimes sajūta, Miers ir kopā ar mani. Katra diena kā jauns brīnums kopā ar Skolotājiem.
 4. Katrā dienā iegūtā pieredze manā dzīvē bija ļoti svarīga. Man ļoti patika staigāt veselu stundu 1. Simbola aurā. Nebiju domājusi, ka spēšu tik ilgi būt tajā. Tā kā ar 3. Simboli atsevišķi biju maz strādājusi, tad man bija pārsteigums, ka var izveidot sakni ar stihijām. Es izvēlējos no sākuma ūdeni, kas mani ielika pie sevis jūrā. Pēc tam jutos kā cilvēks, kas ielidots tikai no ūdens kā fantastikas filmā – tā visur manī plūst un mani veido. Otra izvēlēta stihija bija Zeme. Uzreiz nostrādāju pēdu čakras – tās kļuva karstas. Izjutu spēcīgu saikni ar zemi, stabilitāti. Paldies, par šo pieredzi! Protams, saikne ar dvēseli atstāja spilgtu iespaidu, jo notikusi šeit paši veidojās, kad manā sirdī esošais lotoss sāka augt un stiepties kaut kur augšā, pilnīgi citā dimensijā. Tā gaisma un tas lidojums, kad sevi sajutu, kā taureni bija ļoti neparasts. Man ļoti palika šis festivāla formāts!
 5. Patiecoties par iespēju papildināt zināšanas. Esmu saņēmis jaunas izjūtas! Sapratis sevi (nedaudz). Izpratis dziļāk Reiki simbolus un sajutis smalkāk to darbību. Darbs grupās bija laba pieredze redzēt sapratni par vienu lietu no dažādiem skatupunktiem. Elpošanas vingrinājumā ar ceturto simbolu lasīšana traucēja uzsākt. Kad izdevās uzsākt simbola enerģija mani pārņēma, un aizveda mani tāda stāvokli, ka nekas netraucē tā kā pie manas dvēseles. Pilna mierā harmonijā.
 6. Paldies, ka Jūs esat, un par to, ka iedrošinājāt atbraukt, piedalīties šajā festivālā. Man šis četras dienas uz šo bridi ir nozīmīgākās manā dzīvē, jo esmu sajutusi savu dvēseli, sajutusies vienā veselumā. Šī prakse man visnozīmīgākā un iespējams, tāpēc bija šeit jābūt! Tomēr katrs mirklis ar visiem kopā, ir ļoti, ļoti svarīgs. Es apziņos sevi, to kas man apkārt un izjūtu ka, esmu šeit un tagad. Tas ir brīnišķīgi. Jutos laimīga, smaidīga un gatava mainīties. Zinu, ka ar sevi ļoti daudz jāstrādā, lai dzīve būtu skaista un laimīga. Lai cilvēki ap mani būtu priecīgi un arī laimīgi. Ļoti pateicos Jums par to ieguldījumu garīgo, ko saņemu no Jums. Paldies par atbalstu.
 7. Esmu priecīgs un laimīgs, ka piedalījos seminārā. Iemācījos daudz jauna. Patika nodarbības dabā, darbs (tā nedrīkst teikt!) ar stihijām, pareizāk laikam meditācijas ar stihijām! Ieraudzīju jūru savādāku nekā līdz šim. Pret jūru – ūdeni vispār jutu tādu kā bijību. Bīsties ūdeni un uguni, man mācīja bērnībā. Taga ieraudzēju jūru kā mīlošu, skaistu mani saprotošu būtni. Biju pārsteigts cik tā skaista. Līdzīgi bija ar sauli. Tā siltums tā sildīja un paņēma sevī, ka nedzirdēju jūras šalkas. Liels paldies Mihailam un Angelīnai, par skaistajiem mirkļiem. Mums ir jālepojas, ka Jūs tādi esat!
 8. Festivāls ir pagājis kā viens elpas vilciens. Esmu kļuvusi bagātāka ar Reiki praktiskām nodarbībām, tās palīdzēja sakārtoties un ieskatīties savā dvēselē. Visdziļāk mani skāra un iespaidoja seanss manai dvēselei. Joprojām par to domāju, mājās turpināšu, tas ļoti dzīli man skāra. Visas nodarbības bija vērtīgas, mājās turpināšu apgūt. Ir baudīju meditācijas ar stihijām, vērtu sacēla un pēc tam nomierināja Gongu meditācija. Paldies maniem Skolotājiem.
 9. Viena no galvenajām atziņām ir tā, ka Festivāls lika aizdomāties, kā pārvest visas šīs garīgās lietas un ikdienas dzīvi, darbu un attiecībām ar cilvēkiem. Protams, esmu ļoti priecīgs par jaunajām praksēm, kuras ieliecām. Centīšos tās atkārtot un sajust rezultātus arī pēc festivāla. Ļoti priecīgas satikt savus Reiki cilvēkus. Paldies!
 10. Es sajutu savu dvēseli. Silta, maiga, mīloša. Paldies!
 11. Uz Mihaila Reiki festivālu es esmu otro reizi. Man ļoti, ļoti patika abas reizes ar to siltumu un draudzīgumu – mīlestību. Jaunas prakses, jaunas emocijas, jauni draugi. Laba pieredze bija ar skanošajiem traukiem un gongiem. No meditācijām man patika meditācija ar savu dvēselīti, kaut arī es dvēselīti neredzēju bet meditācija bija jauka. Meditācija ar stihijām un pastaigas eņģeļa pavadībā kas man bija kaut kas jauns. No sirds Jums pateicos Mihail un Angelīna.
 12. Atbraucu uz Festivālu ar mērķi atpūsties un uzkrāt spēkus un enerģiju, iegūt iekšējo harmoniju. Galvenais, ko ieguvu no Festivāla ir 3.simbola papildu iespēja – meditācija – tikšana ar savu dvēseli. Pirmo reizi tik dziļi iegremdējos sevī. Sapratu, ka laikam ir laiks paskatiņu uz savām bailēm un sāpēm, un atbrīvotai no tām. Paldies!
 13. Festivāla piedalos pirmo reizi. Esmu laimīga, ka varēju šeit būt. Ļoti daudz iespaidu. Vislielākā pateicība par „pastaigu ar Eņģeli”. Tas ļāva man ieskatīties acis savām, bailēm, nedrošībai un pieņemt tās, un ļauties. Izbaudīju šo procesu. Noticēju sev. Katra diena bija kā jauns piedzīvojums. Katru dienu cits simbols, cita enerģija. Paldies. Ir sajūta, ka esmu piepildījusi savas iekšējās rezerves. Ir spēks! Paldies!
 14. M. Pirmo reizi piedalījos. Braucu ar mērķi piedalīties dažādās praksēs, atklājot sevī jauno un papildinot, pilnveidojot sevi garīgi. Brīnišķīgi, ka ar Skolotāju var atkārtot kopā, darboties kopā un dalīties kopā ar savu enerģiju. Man patika pasākuma organizētā vieta, tēma, Gonga skanas, sabiedrība. Paldies! Jūtos viegli! Saņēmu atbildes uz sirds un dzīves jautājumiem.
 15. Paldies, par iespēju ieraudzīt savu patieso būtību un mainīties. Seansa laikā savai dvēselei. Kad es savienojos ar savu dvēseli, ķermenis izgaisa, ķermeniskās sajūtas pazuda. Es sajutos kā ūdens struktūra, kas sabiezēja želejveidīga substancē, kura kustās, plūst, mainās. Pārsvarā spilgtās zaļās un dzeltenas krasās. Pēc tā kā es izjutu kustību un kustības brīvību es pēkšņi apjautu tādu mācību, ka šajā kustībā kaut kur iekšā ir fiziskais ķermenis un ja es aru „nepareizi”, tad šī kustīgā masa kaut kur mazliet sastingst, nav vairs brīva, un kā seansa to sajust mans ķermenis kā muskuļu spazmas un tas var būt arī sāpīgi. Es jautāju kādas acis ir manai dvēselei. Es ieraudzīju – jaunas, vēl īsti pat nenoformējušās dvēseles – baltā, mīksta miglā, no kurinies tā tiecās iznirt. Domāju, ka mana dvēseli ir pietiekami jauna, tā vēl tikai veidojas. Cilvēka vecumā tas izskaiti ap 14-16 gadu. Es pieņemu lēmumu uz dzīvi skatīt ar savas dvēseles acīm. Es pieņemu lēmumu neturēt savu dvēseli ieslīgtu kaut kur dziļi sevī iekšā, bet brīvi ļaut tek plūst manā dzīvē.
 16. Festivāls bija brīnišķīgs! Visas šīs dienas es atrados mīlestības pilnā gaisotnē. Man ļoti patika viss, nevaru izdalīt kādu konkrētu lietu. Vienīgi varu sacīt, ka viss vairāk man noderēs tehnika ar 3. simbolu. Būtisku izmaiņu nejūtu taču apzinos, ka esmu kļuvusi tīrāka un atvērtāka un ir liela vēlēšanu ar šo gaišumu dalīties. Paldies!