Rīga, Skola iela 21 - 511

Usui Reiki dziendiecisko seansu iedarbības izpēte ar hemoskenēšanu tumšā lauka mikroskopā

reikigaismasskola

Usui Reiki dziedniecisko seansu iedarbības izpēte ar hemoskenēšanu tumšā lauka mikroskopā.

Ievads problēmā.

Asinis – tie ir dzīvie audi, sastāvoši no jauktu šūnu elementiem (sarkanie un baltie asins ķermenīši, kā arī trombocīti) olbaltumvielu šķīdumā, ko sauc par asins serumu. Tās pilda daudzas svarīgas cilvēka dzīves funkcijas:

 • piegādā skābekli un barības vielas katrai ķermeņa šūnai;
 • likvidē vielmaiņas blakus produktus;
 • piedalās aizsargreakcijas veidošanā;
 • uztur homeostāzi, tas ir, ķermeņa iekšējās vides stabilitāti.

Tāpēc asins piliena izpēte, kas ir sava veida organisma “spogulis”, var dot neparastu svarīgu informāciju par mūsu ķermeņa stāvokli, kā arī par iespējamiem nākotnes veselības traucējumiem.

“Dzīvā” asins piliena skenēšana (hemo skenēšana) – viena no jaunām veselības diagnostikas metodēm (ieviesta 1998.gadā). Pagājušos gados saņēma plašu atzinību un izplatījās daudzos Krievijas reģionos, NVS valstīs un ārvalstīs.

Fāzu kontrastu mikroskops – tā ir progresīva diagnostikas metode, kas paver lielas iespējas, gan zinātnei cilvēka izpētē, gan arī katram – sevis izzināšanā. Metode vērsta tieši uz saslimšanas cēloņu atklāšanu. Hemoskenēšanai tiek ņemts asins piliens (no pirksta), nekavējoties tiek izpētīts ar tumšā lauka mikroskopu pie ļoti liela palielinājuma 1600 reizes. Šī unikālā iespēja ļauj ieskatīties sava ķermeņa šūnu pasaulē un ieraudzīt novirzes šūnu darbībā, pievērsties savai veselībai agrīnajos slimības etapos.

Procedūra lieliski demonstrē organismā notiekošos procesus šūnu līmenī. Pats interesantākais: rezultātus izvada datora monitorā un jūs varat paši novērot, kas notiek jūsos iekšā. Dzīvā un saprātīgā mikro pasaule, kur katrai šūnai savi uzdevumi. Jūs redzēsiet: kur eritrocīti, kur leikocīti, kāpēc notiek šūnu kustība un tā tālāk. Asins pilienā var ieraudzīt sēnīšu infekcijas, parazītus, holesterīna kristālus. Elementāri nosakāmas saslimšanas, kā arī risku iegūt jaunas. Piemēram, 99% bērnu var redzēt parazītu oliņas. Tās peld pašas par sevi, piemīt citronveida forma un pieķeras pie eritrocītiem. Mēz būt arī vairāk bīstami parazīti – iekš šūnām, tās ielien eritrocītos un mierīgi dzīvo. Kad eritrocīts iet bojā, parazīts atrod sev jaunu mājvietu. Ja runā par parazītiem, tad mēdz būt ne tikai ierastie “tārpi” (helminti), bet arī vienšūņi, piemēram, lamblijas. To daudzveidība diezgan plaša. Un ar parastām analīzēm poliklīnikā tās nevar atrast.

Ja jūs daudz laika pavadāt pie datora, tad arī tas ir redzams asinīs: eritrocīti ierastās apļveida formas vietā pieņēmuši daudzšķautnainu formu, starojums no datora (mikroviļņu krāsns, televizora) deformējas un maina savu formu.

Bieži eritrocīti nepeld, kā pienākas atsevišķi, bet grupējas kolonijās. Tās ir biezas asinis, kas nākotnē var novest līdz infarktam (eritrocītu grupas aizdambē ieejas kapilāros), liecina par sliktu organisma šūnu piesātinājumu ar skābekli, nepieciešamām barības vielām utt.

Asins piliena analīze tumšā lauka mikroskopā ļauj noteikt:

 • jūsu imunitātes statusu;
 • spriedzi aknās un liesā;
 • holesterīna, cukura, urīnskābes kristālu esamību;
 • vitamīnu un minerālu trūkumu;
 • hormonālo disbalansu;
 • asins piesātinājumu ar mikroelementiem;
 • rauga, bakteriālo, sēnīšu infekcijas;
 • parazītu invāziju;
 • dehidratācijas pakāpi, paskābinātu organismu;
 • problēmas ar gremošanu, disbakteriozi;
 • noslieci uz aterosklerozi, anēmiju, podagru;
 • noslieci uz insultu, infarktu;
 • neatbilstību ar iepriekšējām diagnozēm un identificēt konkrētas slimības izcelsmes avotu;
 • organisma iekšējās vides kvalitāti, caur kuru notiek vielmaiņa, šūnu apgādi ar skābekli un produktu izvadi no šūnām (toksīni);
 • vielmaiņas stāvokli (tauku, olbaltumvielas, ogļhidrāti, fosfors-kalcijs), kas atkarīgs no aizkuņģa dziedzera darbības, aknām;
 • infekcijas, kas atrastas ar citām analīzēm;
 • hroniskās intoksikācijas līmeni, organisma noslodzi ar smagajiem metāliem, ražošanas kaitīgumu;
 • noslieci uz vēzi vai citām deģeneratīvām slimībām.

Šādu izpēti turpina izpētes sērijas, ko veic zinātniski pētnieciskās programmas Starptautiskās japāņu tradīcijas Usui Reiki Rioho Skolas “Sonten” Natālijas Aleksejevnas Balanovskas vadībā. Izpētē piedalījās Reiki meistars E. Samohvalovs, iekšējās diagnostikas ārsts tumšā lauka mikroskopā – T. V. Hankova, brīvprātīgie eksperimenta dalībnieki (Krievija, Ņižņij Novgoroda, 2013.gads).

 1. izpētes priekšmets

Atveseļošanās Reiki seanss: 5 pozīcijas galvai, asins mikrocirkulācijas aktivizācija – krustveida noglāstīšana 10-15 reizes, gar mugurkaulu uz leju ar pirkstiem 10-15 reizes, no mugurkaula uz sāniem 10-15 reizes, apļveida muguras noglāstīšana pa 3 reizēm no katras puses, gar mugurkaulu uz augšu pa 3 reizēm, roku noglāstīšana pa 5 reizēm.

Izpētes objekts

3 eksperimenta dalībnieki.

Dalībnieks Nr.1 – vīrietis, 27 gadi, agrāk Reiki seansus nav saņēmis.

Dalībnieks Nr.2 – sieviete, 31 gads, agrāk vairākkārt saņēmusi Reiki seansus.

Dalībnieks Nr.3 – sieviete, 51 gads, agrāk Reiki seansus nav saņēmusi.

Hipotēze

Kā hipotēze tika pieņemts tas, ka atveseļošanās Reiki seanss (5 pozīcijas galvai, asins mikrocirkulācijas aktivizēšana  - krustveida noglāstīšana 10-15 reizes, gar mugurkaulu uz leju ar pirkstiem 10-15 reizes, no mugurkaula uz sāniem 10-15 reizes, apļveida muguras noglāstīšana pa 3 reizēm no katras puses, gar mugurkaulu uz augšu pa 3 reizēm, roku noglāstīšana pa 5 reizēm) pozitīvi ietekmē cilvēka asinis, jo īpaši tas labvēlīgi ietekmē asins šūnas.

Izpētes mērķis

Minētās izpētes mērķis ir Reiki seansu efektivitātes noteikšana asins atveseļošanai un cilvēkam kopumā.

Izpētes uzdevums

Energoinformatīvās ietekmes uz cilvēku identificēšana ar Reiki atveseļošanas seansa palīdzību (5 pozīcijas galvai, asins mikrocirkulācijas aktivizēšana  - krustveida noglāstīšana 10-15 reizes, gar mugurkaulu uz leju ar pirkstiem 10-15 reizes, no mugurkaula uz sāniem 10-15 reizes, apļveida muguras noglāstīšana pa 3 reizēm no katras puses, gar mugurkaulu uz augšu pa 3 reizēm, roku noglāstīšana pa 5 reizēm).

Izpētes metodes

 1. Eksperimentāli atveseļošanas Reiki seansa veikšana.
 2. Pārbaudāmo asins paraugu izpēte tumšā lauka mikroskopā.

Izpētes etapi

 1. Sākotnējā asins paraugu ievākšana no pārbaudāmajiem.
 2. Pirmatnējo asins paraugu analīze.
 3. 30 minūšu atveseļošanas Reiki seansa veikšana.
 4. Atkārtota asins paraugu ievākšana no pārbaudāmajiem.
 5. Atkārtota asins paraugu analīze.
 6. Pārbaudāmo asins paraugu salīdzināšana pirms un pēc seansa.

Izpētes rezultāti un to interpretācija

Pirmā dalībnieka asins analīžu rezultāti

Veiktās analīzes pirms Reiki seansa:

Asinis ļoti biezas, plazma mazkustīga. Skaidri redzami formīgi elementi. Limfā novērojami urīnskābes kristāli, kas liecina par novājinātu nieru funkciju.

Eritrocīti daļēji savienoti monētveida stabiņos, kas liecina par ķermeņa paskābināšanos. Trombocīti nav novērojami. Limfā atrastas cērmju oliņas. Kā arī atrasti vienšūņu organismi.

Leikocīti novājināti, nomāktā stāvoklī, pazemināta imunitāte.

Novērojama eritrocītu bojāeja pietiekami lielā daudzumā.

Ir klātesoši vienšūņu parazīti – lamblijas. Ir atrodami holesterīna kristāli.

Atrodami mazāka izmēra eritrocīti, kas liecina par anēmiju.

Veiktās analīzes uzreiz pēc Reiki seansa:

Notikusi strauja asins plazmas reakcija. Asinis kļuvušas vairāk šķidras un kustīgas. Eritrocīti pārgājuši brīvā stāvoklī, pazuduši monētveida stabiņi, kas liecina par asins sārmainību. Novērojami bojāgājušie eritrocīti. Aktivizējusies imūnā sistēma. Leikocīti aktīvi strādā. Ievērots leikocīts fagocitārā fāzē. Atrasta liela krāsainā holesterīna plāksne. Limfa duļķaina, kas liecina par kaut kāda procesa sākumu, kas šajā brīdī vēl nav beidzies. Asinis kļuvušas ļoti aktīvas un ilgi kustas.

Otrā dalībnieka asins analīžu rezultāti

Veiktās analīzes pirms Reiki seansa:

Asinis diezgan aktīvas. Eritrocīti brīvā stāvoklī. Novērojami sāļi, urīnskābes kristāli. Ļoti maz leikocītu. Leikocīti strādā. Jautājums par kandidu. Pietiekami daudz bojā gājušu eritrocītu. Atrasta cepurveida sēnīte. Eozinofilu klātbūtne norāda uz ķermeņa alerģiju uz parazītu invāzijas fona. Hilēze (nesagremoti tauki), žultspūslis stagnācijā.

 Veiktās analīzes uzreiz pēc Reiki seansa:

Asins aktivizēšanās. Eritrocīti skaidri norobežoti, pareizas formas, brīvā stāvoklī. Imūnās sistēmas pastiprināšanās. Leikocīti lieli un aktīvi. Vēl aizvien daudz sāļu. Atrasts amēbveida parazīts. Sporveida sēnīte. Novērojami holesterīna kristāli. Palikušas kandidas sporas. Ar spēcīgu imunitāti kandidozi var vieglāk ārstēt, kaut gan tā ir sarežģīta saslimšana.

Trešā dalībnieka asins analīžu rezultāti

Veiktās analīzes pirms Reiki seansa:

Asinis diezgan aktīvas. Eritrocīti atrodas pamatā brīvā stāvoklī. Atrastas cērmju oliņas limfā pietiekami lielā daudzumā. Redzami pagarināti eritrocīti, kas liecina par problēmām ar aizkuņģa dziedzeri. Limfā novērojami urīnskābes kristāli. Atrasti holesterīna kristāli. Daudz bojātu eritrocītu. Limfa nedaudz duļķainā stāvoklī. Novērojamas kandidas sporas.

Veiktās analīzes uzreiz pēc Reiki seansa:

Asins aktivizēšanās. Pēc Reiki iedarbības ehinocīti (izmainīti eritrocīti), kas agrāk atradās brīvā stāvoklī, salipuši vienveidīgā masā. Tie saveidojušies monētveida stabiņos, tādā veidā aizstāvoties pret parazītu mikroorganismiem. Pie tam, veselie eritrocīti palikuši brīvā stāvoklī. Limfa kļuvusi dzidra. Organisms noskaņojies uz atveseļošanos. Kandidas sporas palikušas iepriekšējā apjomā.

Secinājumi

Visos trīs gadījumos novērojama pozitīva iedarbība pēc atveseļošanas Reiki seansiem asinīs un cilvēka organismā.

Pirmkārt, atveseļošanas Reiki seanss ievērojami palielinājis asins aktivitāti un plazmas kustību.

Otrkārt, atveseļošanas Reiki seanss ievērojami novirza skāb-sārmainu asins balansu uz sārmainu un noved pie eritrocītu atbrīvošanās un reģenerācijas. Atveseļošanas Reiki seanss rada agregāciju un monētveida stabiņu izšķīdināšanu un aktivizē eritrocītu spēju transportēt skābekli, kas noved pie hipoksijas parādības likvidācijas un hemoglobīna paaugstināšanos.

Treškārt, atveseļošanas Reiki seanss aktivizē leikocītu darbību, kas noved pie imūnsistēmas aktivizēšanās un organisma pretošanās spējas paaugstināšanos.

Ceturtkārt, var teikt par pozitīvu atveseļošanas Reiki seansa iedarbību uz cilvēka nervu sistēmu. Tas redzams pēc aizkuņģa dziedzera stresa rādītāju pazemināšanās.

Svarīgi atzīmēt faktu, ka asinis vairāk aktīvi reaģē, kad atveseļošanas Reiki seansi tika veikti atkārtoti. Šajā gadījumā organisms reaģēja uz iedarbību ātrāk, kā pārbaudāmajiem, kuri iepriekš nebija saņēmuši Reiki seansus.

Noslēgums

Tādā veidā, dotais eksperiments apstiprināja izvirzīto hipotēzi par to, ka atveseļošanas Reiki seanss (5 pozīcijas galvai, asins mikrocirkulācijas aktivizēšana  - krustveida noglāstīšana 10-15 reizes, gar mugurkaulu uz leju ar pirkstiem 10-15 reizes, no mugurkaula uz sāniem 10-15 reizes, apļveida muguras noglāstīšana pa 3 reizēm no katras puses, gar mugurkaulu uz augšu pa 3 reizēm, roku noglāstīšana pa 5 reizēm) rada pozitīvu iedarbību uz cilvēka asinsrites sistēmu, jo īpaši novērš ķermeņa paskābināšanos, aktivizē eritrocītu spēju transportēt skābekli, aktivizē imūnsistēmas šūnas (leikocītus), nomierina nervu sistēmu.

Ieteikumi nākotnes izpētēm:

Visos gadījumos notika aktīva asins struktūras un raksturojuma pārveidošanās, bet process izskatās nepabeigts. Ir jēga veikt atkārtotas analīzes pēc vairākām stundām pēc seansa.

Būtu interesanti izsekot asins pārmaiņas vienam pacientam dažādos atveseļošanās kursa etapos, kas sastāvētu no vairākiem seansiem.

E.S. Samohvalovs (Krievija, Ņižņij Novgoroda) –

Usui Reiki meistars,

Psihologs, koučs,

Biznesa treneris un personīgās izaugsmes treneris,

Starptautiskās japāņu tradīcijas Usui Reiki Rioho Skolas “Sonten” skolotājs

e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.