Rīga, Skola iela 21 - 511

Kas ir Reiki Gaismas Skola?

reikigaismasskola

Kas ir REIKI
vai kas ir Usui REIKI
vai kas ir ,,Reiki Gaismas Skola” ?

Par to varētu sarakstīt kopotos rakstus, bet es centīšos to aprakstīt uz vienas lapas. Kad redzat papīra lapu vai padomājāt, kas aiz tās slēpjas?


Tātad, kas ir REIKI? Mēs dzīvojam pateicoties enerģijas okeānam, kurā peldamies. REIKI ir šī okeāna garīgā daļa. REIKI sevī apkopo Dievišķo Mīlestību, Visuma varenību un Pasaules Gaismu.
Kad iegremdējos savā iekšējā Klusumā, visi šie spēki vienojas manas milzīgās pasaules Okeānā, kā es šobrīd sajūtu, nekad neesmu eksistējis atdalīti. Šī sapratne pie manis un maniem skolniekiem, atnāca pēc daudziem dzīves gadiem kopā ar REIKI.


REIKI ir manas dzīves daļa, kurā arvien esmu BRĪVS, tikai tagad es zinu kā var zināt, ka esi BRĪVS. Un tajā ir REIKI enerģijas klātbūtne.


REIKI mainīja manu dzīvi un mātišķi maigi palīdz to arī maniem skolniekiem. No nemiera un nosodījuma līdz Mieram, no dusmām un naida līdz Sapratnei, no noliegšanas un akla protesta līdz Pateicībai, no neuzmanības līdz Apzinātībai, no vienaldzības un cietsirdības līdz Dievišķai Mīlestībai.


REIKI - BRĪNUMAINA un VIENREIZĒJA RADĪTÀJA DIEVIŠĶĀ DĀVANA.


Kas ir Usui REIKI? Japāņu dziedniecības sistēmas pamatlicējs un virzītājs Mikao Usui nosauca REIKI par ,, Svētīgu mākslu būt laimīgam, kā brīnumlīdzekli no visām kaitēm.”
Viņš to radīja kā iespēju palīdzēt vienkāršajiem cilvēkiem, kas bija tāli no seno zināšanu apgūšanas, bija vieni ar savām problēmām un slimībām. Un tas viņam izdevās.
Jau gadsimtu šī dabiskas dziedināšanas sistēmā Usui ( Usui REIKI) , sniedz mieru, prieku, dzīves laimi, simtiem tūkstošu REIKI sekotāju, kā vienkāršu un dabīgu iespēju enerģētiski un garīgi dziedināties un pilnveidoties pašiem un caur sevi mainīt apkārtējo pasauli.


,,REIKI enerģijās mūsu Gars kļūst līdzīgs Dievam vai Budam, tā dziedinot mūsu cilvēcisko būtību" - Mikao Usui. Tas arī ir galvenais.


Kas ir ,,REIKI Gaismas Skola “? Tā ir REIKI sekotāju skola, kas 2000.g. 13. februārī pieņēma manu aicinājumu iet kopā grūto, bet brīnumaino un interesanto ceļu, meklējot savas dzīves VISUMA GARĪGĀS ENERĢIJAS AVOTU. Esam nolēmuši sekot, atbalstīt sevi un citus šai Ceļā, iepazīt Garīgās Dziedniecības mākslu.
Aicinām šai sevis izzināšanas ceļā visus REIKI skolniekus. Daudz esam iemācījušies, sapratuši, apzinājušies, un cenšamies dalīties šai brīnumā ar citiem. Daudzi no mums jau sapratuši , ka ceļš ir bezgalīgs un neizmērojami skaists.

Mīlestības, Spēka un Gaismas ceļš ir atvērts katram. Iesim kopā?!


Ar cieņu un mīlestību, REIKI skolotājs, japāņu tradīcijās, Mihails Mošenkovs.