Rīga, Skola iela 21 - 511

Kādreiz

reikigaismasskola

Vienreiz... Es atvēru šīs burvīgās durvis Reiki pasaulē. Es atnācu uz Skolu pazaudēta, nelaimīga, uz nervu sabrukuma robežas. Un tagad es septīto gadu esmu skolā. Mainos pati, mainās cilvēki apkārt, notikumi, attieksme pret dzīvi. Parādījās laime dvēsele, līdzjūtība, labestība. Šis cilvēka atveseļošanās sistēmas fundaments ir Reiki principi. 1. Nedusmojies. Dusmas, aizvainojums ir viss graujošas emocijas. Kategoriskais aizliegums! Bet ko darīt, ja tas ir noticis? Jāsaka sev STOP! Priekš kam es sevi tagad iznīcinu? Paslavēt sevi, ka to pamanīju. Un apstāties. Tas ir risinājums. 2. Neuztraucies. Tas arī ir kategorisks aizliegums. Priekš kam uztraukties par pagātni, par notikumiem, kurus nevar mainīt? Var mainīt attieksmi pret pagātnes notikumiem. Kāpēc jāuztraucas par nākotni? Un domāt, ka nākotnē būs vēl sliktāk? Grūti taču!

Es dzīvoju tagātnē un cenšos ievērot pozitīvos momentus savā dzīvē un apkārtne. Un ne vērtēt. Bet ko darīt ja braucu pa ierasto ceļu un ievēroju negatīvās lietas un atkal uztraucos? Atkal sāku sev STOP! Un nākamajā notikumā atrodu kaut ko pozitīvu. 3. Esi pareicīgs. Pateicīgs visām. Bet ko darīt, ja cilvēks rīkojās ne tā, kā tev gribas un sāpina tevi? Skatos uz viņu un nevērtēju. Pirmkārt redzu visu cilvēku, bet ne viņa rīcību. Tādā veidā savienojošo ar viņa pozitīvo daļu. Var būt viņš kādreiz sapratis, var būt ne. Un tas jau nav svarīgi. 4. Pilnībā velti sevi darbā. It kā skaidrs. Agrāk es darīju uzreiz vairākus darbus un skrēju pa apli. Bet tagad es saprotu, lai pa īstam labi izdarīt kaut ko, vajadzīga koncentrācija, līdzsvara stāvoklis, un darīt to ar mīlestību.

Es apguvu priekš sevis profesiju un palīdzu cilvēkam. Un man tas patīk! Bet skumjām, ciešanām un uztraukumam laikā neatliek. 5. Esi labs pret cilvēkiem. Pret visiem! Tā ir augstākā pilotāža! Bet ja nu.... Bet ja nu... Un nav svarīgi ko viņi dara. Nesen, braucot uz darbu, nejauši dzirdēju sarunu. Vīrietis stāstīja savai paziņai par to ka viņš neredz savu mazo meitu... Blakus viņam sēdēja vecākā meita, aptuveni 5 gadus veca. - Es esmu gatavs nožmiegt viņu ar spilvenu par to, ka viņa brēc. Es aizeju uz balkonu, aizveru durvis, un pusstundu smēķēju, bet viņa turpina rāpot pa istabu un brēkt. Un pēc tam viņš sāk runāt par savu veselību un par to ka viņam vajag rīt "kobru"... Paskatījās uz savu meitu un teica "un tu arī drīz rīsi" kobru " tāpēc ka..".

Šo tēvu vajadzētu uz mūsu Skolu! Pamēģināt vienreiz atvērt šīs Durvis un Pasaule būs visās varavīksnes krāsās! Pamēģināt paskaties uz blakus esošam, kurus jūs uzskatāt par sliktiem, paskaties savādāk un atrast viņos kaut ko labu. Pār pasauli valda Mīlestība. Un ja mēs dzīvotu saskaņā ar šiem principiem, ģimenes iestātos miers, cieņa, labestība, sapratne. Kaimiņi, kaimiņu valstīs draudzētos viens ar otru. Uz pasaules nebūtu kari. Un iestātos saticība, laime, sapratne, līdzjūtība, cieņa un labestība. Visiem cilvēkiem uz Zemes. Antoņina T. Reiki biedrs. 3. līmeņa Reiki Usuo  japāņu tradīcija Skolotāji M. un A. Mošenkovi
Reiki terapeits, masiere. 22.05.2010. Jūrmala