В первые же секунды

Опубликовано в Инициация Рэйки. Что это такое?

12.2012 Анна Л. Смена цвета света. Но до чистого белого так и не дошли. Фиолетовый, желтый... Когда дотронулись до лба – как будто поверхность белой эмалированной кастрюли, но с яркой выщербленной. Чем дольше держали, тем меньше она становилась и заросла. Потом в другом месте появилась новая черная точка, но пропала, намного быстрее, чем первая.

Тамара М. В первые же секунды прикосновения Учителя я почувствовала легкие покалывания в глазах. Потом, когда Учитель взял мои руки, раскрыл мои ладони, и было такое ощущение, что эта энергия окутала мои руки, и даже было такое ощущение, что если я полностью расслаблю свои руки, то они так и останутся висеть в воздухе. Затем я заметила, что свет в моих глазах перемешивался со светло-оранжевого в фиолетовый и где-то посередине создавался центр – фиолетовый круг, а контур этого круга светился светло–оранжевым светом. В конце инициации я ощутила покой, любовь и заботу Вселенной. Спасибо Вам за то, что Вы делаете!

Елена В. Сложно сказать, ощутила ли я что-нибудь. Одно мгновение меня куда-то повело. Были перед глазами белые круги. И все. Больше ничего необычного в ощущениях не было. Мерзли руки, чувствовала холод, как на семинаре, так и на инициации.

Виктория. Концентрировалась на позитивных эмоциях, которые испытывала в избытке.

Татьяна С. До начала инициации я чувствовала покой, хотелось двигать головой в такт музыки. Было приятно дышать. Во время инициации я чувствовала энергии, немного хотелось спать, начала болеть шея, хотелось ею двигать. Ощущение спокойствия.

 

Andris J. Manas izjūtas pēc iniciācijas. Pirms tam sēdēju ārpusē un ilgi, mierīgi skatījos vienā punktā uz grīdas. Mierīga sajūta. Kad viss sākās, bija aizvērtas acis. Sākumā pelēka gaisma. Kad rokas atvēra un tās bija priekšā it kā lai tajās kaut ko ielietu, acis parādījās zeltaina gaisma un it kā uz 2 – 3 punktiem katrā rokā mirdzētu gredzeni ar daudz akmeņiem. Pēc tam bieži mainījās krāsas. Tuvu iniciācijas beigām kļuva baltu gaisma ar it kā gaišu obelisku vidū, zemāk pa centru. Tad no augšpuses uznāca tumšo migla vai mākoni. Sajūta kā gaidot ziemassvētku brīnumu. Liekas, ka tas ir noticis varbūt es to vēl nejūtu, bet man tagad vajadzētu būt spējīgam sajust vairāk, saprast vairāk. Mēģināšu ieklausīties sevī. Noteikti sadzirdēšu. Iznāca nākošā maiņa. Cik ātri! Ar mani tā likās ļoti ilgi. Varbūt laikam tajā vietā ir cits ātrums?! Jūtu, ka esmu atvērts, lai to uzzinātu.

Dāvids. Lielā krāsa plankumi piedūmoja melno telpu. Telpu, kurā mēs atrodamies it kā sastinga. Šī istaba bija vienīgā vieta, ka eksistē es it kā izlidoju no tās un redzēju mūs no mola, tad arī istaba izgaisa, paliku tikai es, visuma vidū, sēžam uz krēsla. Kad atkal sajutu telpu apkārt, bija sajūta, ka Angelīna reizē būtu gan manā priekšā, gan aiz manis. It kā viņa atstātu nospiedumu vietās, kur tikko atradusies.

Dzidra T. Mani apņēma maigums un mīlestība. Mani pārņēma trīsas. Gaismas mainījās no zaļa uz violeto un dzeltena. Es pacēlās no zemes un mani apņēma mākoņi.

Inga. Gaidot uz iniciāciju un sēžot aplī ļoti spēcīgi sajutu pusloka enerģētisku spiedienu – smags, spiedošs – līdz galvassāpēm. Atrāvos, pacēlos telpā citā līmenī un sajutos ļoti komfortabli. Meditācija bija veida, un ik pa brīdim varēja just kā pusaplis attīrās un spīdīgais posms kļūst mazāks un īsāku = daļa apļa bija izgājusi iniciāciju. Gaidot pirms durvīm sajutu, ka enerģijas lādiņš starp plaukstām, kas bija parasti jūtams kā nekonkrētas formas, kļuvis ciets, it kā griežas, un varētu pat izpildot no tām. Iniciācijas sākumā sajutu spēcīgu enerģētisko vilni, kas it kā lika man sašūpoties. Seansa laikā redzēju zeltītu daudz ātrāk nekā individuālā seansa laikā un nobeigumā Mihaila un Angelīnas beznosacījumu mīlestības plūsma izsauca emocionālo atbrīvotību – vēlmi attīrīties caur asarām. Paldies! P.S. Redzēju iniciācijas laikā arī lielu aci melnbaltā izpildījumā, kur dominēja baltā krāsa.

Lāsma O. Es sāku redzēt zilu gaismu – enerģiju putekļu veidā. Baltos gaismos uzplaiksnījumi. Sajutu enerģijas pieplūdi un klātbūtni tik stipri, ka grūti bija noturēt acis ciet. Redzēju arī dažādos formas rozi – sarkanu ar dzeltenu vidu. Un visbeidzot baltu gaismu. Kas lidinās putenim.

Diana P. Tas ko sajutu, bija ārkārtīgi spēcīgas enerģijas plūsmas, kas skrēja pa visu ķermeni. Vēl varu atzīmēt īpašas sajūtas (paliekošas) rokās. Laikam pārāk ļoti neizdevās atbrīvoties un uz pašu svarīgāko sasprindzinājums tieši pieauga, jo galvā līda visādas domas, nemaz neatbilstošas momentam, lai gan vēl neilgi pirms pašas iniciācijas izdevās „aiziet” meditācijā. Vienīgais, ko redzēju, krāsas – oranžas, sarkanīgas, kādu brīdi kaut ko lillīgi, rozīgu. Kad pirmo reizi rokas atgrieza pie krūtī bija brīnišķīga laimes sajūta, krāsa bāli zaļgana, balto – šī atšķīrās no kopējā toņa.

Ieva. Manā Reiki iniciācijā sajutu lielu enerģijas siltumu, redzēju kā mainās krāsas. Paspilgtinās no košāka uz vēl košāku. Biežiem bija sajūta, ka redzu tēlus. Uzplaiksnīja zili apļi. Tādas ļoti gaišas un siltas sajūtas pārņēma. Sajūtas, ka paveras sajūtas sajust enerģiju.

Интернет Школа

Рэйки Mассаж

Ассоциация Рэйки

Контакты

Tелефон: (+371) 20006245

Biedrība «Gaismas skola»

Рига, улица Сколас 21, 5 этаж, кабинет 511

Поддержи нас