Светочеловек!!!

Опубликовано в Инициация Рэйки. Что это такое?

Моя инициация Рэйки 2-го уровня
20.08.2016


Д. Легкие покалывания в затылочной части головы. В первые минуты рассеялось темное облако большим золотистым «драконом - гусеницей». После этого появились первые «глаза». Затем появились небольшая дверь золотого цвета во дворике усыпанными цветами и виноградной лозой. Появляются еще больше «глаз». Оттенки меняются от белых до фиолетовых. При первом прикосновении цвета сменились на зеленый и белый, причем в виде очерченных квадратов. Опять появляются глаза. И в завершении фон весь золотисто-зеленый. Физическое состояние и настроение во время инициации – отличное. Умиротворенность. Потом легкость. Во время ввода знаков было как будто черные пятна разрывают облачность. Руки Мастеров такие горячие.
В. Я как будто смотрю со стороны, нахожусь в пещере с открытым верхом, в позе лотоса. На меня и пещеру сверху светят лучи яркого света. Вокруг спокойно, тепло и хорошо.
А. Очень сильные световые потоки. В основном золотые и серебренные. Тело постоянно отзывалось в разных частях. Было ощущение, даже скорее я видел, что у меня не одна ладонь, а много. Света было настолько много, что по итогу я сам перешел в свет. Светочеловек! Еще показали мне интересную вещь. Рэйки такая сила, чем больше даешь, тем больше получаешь! И кроме Михаила с Ангелиной я увидел еще очень много мастеров Рэйки. Благодарю.
А. Во время инициации я видел луч света, который был вначале белый, потом он стал белый с аурой синего цвета. Мне было тепло, хорошо и подул ветерок, и мне показалось что ветерок с моря.
А. В ожидании инициации сначала медитировала, затем начала делать себе сеанс Рэйки. Ощущение было необходимости очищения от энергетической грязи и канала в высшей части тела – голове, потому что во мне что-то инородное. Перенесла стул в ожидании инициации. Видела белый свет, когда произнесла: «мое внутреннее я …». На инициации тепло рук Учителей на плечах и голове. Ощущение сейчас огромной благодарности, слезы. Что-то поднимается изнутри, чтобы выйти и освободить место для светлой энергии. Когда Учитель вдувал в раскрытые ладони, было ощущение что происходит что-то таинственное, сакральное. Было приятно, спокойно, тело расслаблено больше, чем обычно в повседневной жизни. Огромная благодарность после инициации. Вспомнила событие из прошлого, хорошее событие.
Е. Как и в первый раз ничего не видела, чувствовала поток энергии. Когда руки складывали лодочкой, чувствовала, как льется энергия и в какой-то момент она становится тяжелой, чувство что руки опустишь под тяжестью. Я чувствовала, что со мной была Ангелина, ее руки как легкие бабочки. Немного болезненно в середине лба. В середине сеанса, когда было много солнца, я как бы начала это солнце посылать сыну и мужу. Мне очень хотелось просто поток своей любви им направить. И у меня сейчас очень хорошее настроение. Я улыбаюсь.

A. Šī man bija otrā iniciācija, kura pa ziedu taku aizveda uz telpu, kurā smaidoši stāvēja abi Skolotāji Angelīna un Mihails. Sākumā bija neliels satraukums, pēc tam radās svētku sajūta, miers un gaidas pēc kaut kā netverama, bet ļoti nozīmīga manā mūžā. Kad man pieskārās, redzēju dzeltenu gaismu, kura pēc tam nomainījās uz tīru violetu rombu, pēc tikai uz violetu. Manas plaukstas tika atvērtas un tajās tika iepūsti simboli. Lielu atšķirību starp tiem nejutu, bet likās, ka plaukstās turu kaut ko smagu un ļoti vērtīgu! Tas tika pielikts krūtīm it kā noglabājot sirdī. Jo projām saglābjas SVĒTKU IZJUTA UN LIELĀKA PIEDERĪBA Reiki. Zinu droši, ka šis ir mans ceļš!
G. Pirms iniciācijas bija neliels satraukums, spieda kroņa čakras rajonā. Tad iegāju telpā pie Angelīnas un Mihaila, apsēdos krēslā un pēc nedaudziem pieskārieniem pie galvas, man pārgāja spiediena sajūta. Iestājās miers, bija sajūta, ka esmu pacēlusies nedaudz augstāk, nekā sēdēju reāli. Patstāvīgi jutu plūsmu. Kad strādāja ar manām rokām, plaukstām, jutu neredzamus pieskārienus, un plaukstās pulsēja un vibrēja. Kad plaukstas atkal tika uzliktas uz sirds čakras, sajutu apbrīnojumi spēcīgu plūsmu. Tik izteikts, to nekad nebiju jutusi. No iniciācijas aizgāju ar miera, stabilitātes un viegluma sajūtu. Pateicībā saviem Skolotājiem pa atbalstu un mīlestību!
S. Sākumā dziļš miers un prieks, un mīlestība. Laimes sajuta. Visa smaidu. Meditatīvs stāvoklis. Sajuta, ka tas nenotiek ar mani. Ļoti patīkamas sajūtas, kad Mihails un Angelīna pieskaras ar rokām gan pie galvas, gan pleciem. Bija sajūta, ka Jēzus tur virs manis rokas. Sajūta, ka kāds pārbēdā logu, jo mijas gan gaišāks, gan tumšāks – no rozā uz dzeltenu. Bija sajūta, ka esmu izlidojusi no sevī. Esmu laimīga. Galvā skan Čo Ku Rei. Kad iepūta plaukstās, došu – tāda sajuta, ka man rokas divi baloža spārni. Plaukstas kā spārni balts balodis. Man gribas raudāt. Izejot ārā pēc iniciācijas tiešam raudu. Smaidu un raudu vienlaicīgi. Nevāru vairs parakstīt, spēcīgi raudu. Pēc kāda laika varu turpināt rakstīt.
I. Sākumā sajutu enerģijas plūsmu, tad stipru siltumu pa mugurkaulu uz lēju. Ļoti stiprs siltums mugurkaulā starp lāpstiņām bija jūtams visu laiku. Pēc Skolotāja pieskārieniem galvai tāda kā pacelšanās, vieglums, baltas un violetas gaismas dažādās kombinācijās. Pēc plaukstu atvēršanas, tajās ienāca gaisma, vienu reizi kā gaiši priekšmeti ielikšana, plaukstas kļuva arvien smagākas.
I. Pirmās spēcīgās sajūtas bija jau, sēžot krēslos un gaidot pirms iniciācijas. Līdz ko apsēdos šajā krēslā, sajutu spēcīgus enerģijas viļņus, kas šķīta, ka burtiski iespiež mani dziļāk krēslā. Tāpat redzēju viļņveidīgu gaišu baltu gaismu, ka aptvēra mani no visam pusēm. Arī pašas iniciācijas laikā galvenās sajūtas, kas pārņēma, bija harmonija, iekšējs līdzsvars, prieks. No visam pusēm mani aptvēra rozīga, zeltaina gaisma, kas līdzīga kā mākoņu. Iniciācijas laikā bija jūtams izteikt siltums plaukstās, kas vēlāk izplatījās pa visu ķermeņi.
R. Viens no spilgtākajiem notikumiem manā dzīves laikā. Iniciācijas laikā redzēju spilgtas krāsu gaismas. Visspilgtākā bija dzeltena-zelta krāsa – ugunskurs, līdzīgs Jāņu nakts ugunskuram. Viegluma sajuta, apjukums. Paldies!
H. Jau gaidot pie durvīm likās, ka viļņi veļas pāri visās varavīksnes krāsās. Sākoties iniciācijai acu priekšā uzziedēja rozes un smaidīja sirsniņas sarkani zeltainā krāsā, tad parādījās violeta gaisma, kura palika balta un likās, ka, tā kā lietus līst no augšas. Radās ļoti laimīga un piepildīta sajūta, eņģelīši skatījās uz mani, un acs piepildījās laimes asarām.
R. Jau sēžot krēslā pirms durvīm, acīs bija balti dzeltena ritmiski pulsējoša gaisma. Sākoties iniciācijai, visam ķermenim pāri gāja karstuma viļņi, kas beidzās, kad tika uzliktas rokas uz galvas – iestājās pilnīgs miers. Tālāk iniciējot simbolus, rokās plaukstās bija jūtama durstīšana. Acīs fons bija vienmērīgi gaišs, balts. Tad parādījās aplis, vidus kā radara, ar pulksteņa radītāja virzienā kustējās strīpa, kas skenēja vai meklēja kaut ko, bet tas bija patīkami. Paldies!
E. Sākumā nekādu izteiktu sajūtu nebija, bet kad uzlika rokas uz galvas. Bija tāda spiedoša sajūta pakausī un kreisajā acī. Kad izjūta uz plaukstas paliek gaisīga, it kā visām cauri pūstu silts vējš. It kā plaukstās būtu caurums, pa kuru var iet cauri. Beigās pēc iniciācijas ir tāda silta sajūta.

Интернет Школа

Рэйки Mассаж

Ассоциация Рэйки

Контакты

Tелефон: (+371) 20006245

Biedrība «Gaismas skola»

Рига, улица Сколас 21, 5 этаж, кабинет 511

Поддержи нас