Это прекрасно!

Опубликовано в Письма учеников

Labdien, skolotāj Mihail! 19., 20. maijā es biju 2. Līmeņa seminārā, un tagad vēlos pastāstīt, kā man ir gājis ar mājas uzdevuma veikšanu. Distancētos seansus es veicu savai saimei: dēlam Jānim, meitai Lindai, vīram un savai mammai. Viens distancētais seanss bija tiešām tālāks - līdz Rīgai. Es to veicu mums zināmajai Lirai .

Dēlam veicu vairākus seansus uz harmoniju eksāmenos. Viņš atzinās, ka jutās neparasti mierīgs, koncentrēts. Tad dēls palūdza pastrādat ar viņa actiņām. Es šo seansu veicu, iztēlē noguldot viņu plaukstās. Pati seansa laikā jutu mierīgu siltumu plaukstās. Dēls juta vispirms spēcīgu karsēšanu mugurā, kaut arī seanss tika veikts acīm. No muguras karstums pārgāja uz galvu. Tad sajuta galvā durstīšanu, vairāk labajā pusē, labajā acī iesāpējās,labajā acī durstīšana sākās un beigās vienmerīgs siltums. Pēc tam kreisajā acī tas pats - sāpes, durstīšana un tad siltums. Galvā- durstīšana, džinkstēšana un pārgāja siltumā. Vēlāk atkal viss tas pats labajā acī. Beigās visā galvā patīkams siltums. Pašsjūta uzlabjās un acis likās gaišākas, bija sajūta, ka redz labāk. Tagad katru dienu jautā man, kad atkal veikšu seansu actiņām. Tā ir patīkama sajūta, ka mans mīļais Reiki ir mīļš arī manam dēlam. Es ar dēlu braucam ar velosipēdiem uz dārzu. Brauciena laikā es vienmēr esmu saspringta un satraukta. Tagad es cenšos veikt distancētos seansus uz šo braucienu harmonizēšanu. T a s i r b r ī n u m s ! Šie braucieni ir pārvērtušies par baudu! Es jūtos mierīga!!!

Meitai seansus veicu, kad viņa bija studiju praksē, kur viņai bija jāveic mērījumi uz ezera. Tā kā meita neprot peldēt, viņa bija ļoti satraukusies. Es veicu distancēto seansu uz harmoniju. Meita vēlāk zvanīja, ka uz ūdens jutās ļoti jauki un pat aizmirsa, ka neprot peldēt., varēja mierīgi veikt savus darbus. Vēl meitai veicu seansu, kad viņai bija slikti un griezās galva pirms studiju darba aizstāvēšanas. Es pastrādāju uz šo situāciju. Meita zvanīja, ka jūtās labi un esot novērtēta ar atzīmi 10.
Veicu seansu savai mammai, kad viņai bija zems spiediens un jutās ļoti slikti. Pēc tam viņa man zvanīja, ka sākumā sajuta siltumu mugurā un aizmiga uz 1h. Pamodusies jutās spirgta, moža, jutās lieliski un aizgāja ravēt dārzā ( viņai ir 84 gadi ).
Vīram veicu seansu viņam nezinot. Es redzēju, ka viņš ir ļoti satraukts, pēc seansa uz harmoniju, viņš kļuva mierīgs un ar viņu varēja mirīgi sarunāties.

Un vibeidzot seanss mums zināmajai Lirai. Es piezvanīju Lirai un viņa palūdza veikt seansu uz ceļgaliem un apakšstilbiem, jo tie viņai sāp. Kad es veicu seansu, es jutu siltumu plaukstās. Lira pēc tam man pastāstīja, ko juta:
«В манипуре энергия шла против часовой стрелки, в животе тепло. Я не заземлилась, а во время сеанса почувствовала мощное заземление,так шла энергия с низу вверх, в коленках.»

Nobeigumā man ir tāds jautājums – Ja tuvs cilvēks katru dienu brauc ar mašīnu vai riteni un es ļoti vēlos harmonizēt šos braucienus, vai distancētais seanss jāveic k a t r a m braucienam atseviški ? P a l d i e s !
Paldies, skolotāj Mihail ! Paldies par zināšanām, par dziednieciskajiem seansiem! Es Jūsu seansa laikā ātri vien iemiegu. Paldies par visu !
Ar cieņu, Ināra.

Интернет Школа

Рэйки Mассаж

Ассоциация Рэйки