Энергетический баланс

Опубликовано в Письма учеников

Labvakar. Šovakar izmantoju interneta translāciju arhīvu - gara un apziņas enerģētiskais līdzsvars.

Atceros gan mūsu kopīgo meditāciju septembrī, kad redzēju tādu kā cilvēka tēla gaismas hologrammu un Jūs teicāt- pieņem to un lieto to .protams, ka es biju saviļņota un tvēros pie tā gan garīgi, gan, lai man visi piedod, cilvēciski.

Otro reizi, kad man pietika drosmes lūgt atļauju piedalīties translācijas tiešraidē, kaut man nebija 3.līmenis, bija savienojums,par kuru uzrakstīju epastā un nosūtīju, šobrīd precīzi neatceros konkrēto redzējumu.

Trešoreiz par šāda veida spēcīgu meditāciju, varu uzskatīt 3.līm iniciāciju, kurā redzēju ēku ar apbrīnojamu struktūru, kuru veido gaismas elementi, kas savstarpēji plūst cits caur citu, it kā uzturot vienotu saturu.

Ceturtoreiz šovakar.

Mikao Usui tēls pasniedza man it kā roku, mans tēls slīdēja uz augšu pie viņa, bijām līdzās. Aiz MU muguras jau no paša sākuma bija daudz lielu gaišu būtņu tēli, kas palēnām zaudēja konkrētu veidolu. Šie veidoli pārtapa par lielu gaismas pili, šie tēli bija pils balsti, forma, ļoti skaistas, izsmalcinātas formas, kas palēnām ieguva vispārīgu gaismas formu, ēka bija it kā gaisā.

Es tiku iesaistīta, iepludināta šajā ēkā un pildīju to pašu darbu, ko pārējās būtnes - kļuvu par veselumu ar uzdevumu būt par šā veidojuma daļu, tādā veidā ēka paplašinās, bagātinās.
Veselums nozīmē, ka saplūstu ar pārējo arhitektūru, manī ieplūst kopējā gaismas straume un mana iekšējā viela aizplūst pie pārējiem. Notiek apmaiņa es ievēroju, ka mana straume nav tik tīra kā tā , kas ieplūst manī un rodas vēlēšanās kopējā straumē dot pēc iespējas tīrāku to substanci. Ir sapratne, ka jāattīra sevi sev pašai ar rīcību, domām, ēdienu.

Kopīgā plūsma paņem un aizskalo manu pelēko vielu, kas izšķīdusi un atdalās no tumšajiem laukumiņiem, kas manī vēl ir. Tas, ka manī vēl ir netīrumu, neaizliedz man piedalīties kopējās ēkas struktūrā. Laikam ievēroju, ka šie daļēji tīrie tēli tomēr atrodas ēkas apakšējā daļā, it kā bija jūtams grīdas tēls.

Atceros, ka ēkai bija arī ļoti grezni, apbrīnojami veidojumi, kurus noteikti gribētu vēl redzēt un priecēt acis un sirdi.

PALDIESBLAGO DARJU

ar pateicību un mīlestību,
Jūsu skolniece Zanda

Интернет Школа

Рэйки Mассаж

Ассоциация Рэйки

Контакты

Tелефон: (+371) 20006245

Центр альтернативной медицины
«Школа Света Рэйки»

Латвия, Рига, Бривибас 98
Bход в арке на 3 этаж, LV-1010

Поддержи нас