Почему?

Опубликовано в Письма учеников

Reiki Skolotājiem Mihailam un Angelinai Mošenkoviem. Kāpēc es vēlos iegūt Reiki 3. līmeņa apmācību?
Jau no mazam bērnu dienām man ir bijusi izlikta taisnīguma izjūta, atbildītas sajūta un vēlme palīdzēt apkārtējiem. Bērnu dārzā es biju arī mieru uzņemties svešu cilvēku vainu, lai tikai audzinātāja pārstatu kliegt. Šis rakstura īpašības man nepalīdzēja arī skolā, jo es ļoti spēcīgi pārdzīvoju dažadus pāridarījumus. Skolotāja mani nosauca par „pārāk jūtīgu bērnu”. Apskataties atpakaļ, saprotu, ka bērnībā ir bijis ļoti liels baiļu fons, jo vecvecāki bija pārdzīvoja kara laiku, viens vecaistēvs bija izsūtīts, otrs vecaistēvs bija dienējis abās frontes pusēs.
Pusaudža gados es iemācījos iekļauties sabiedrība, pieņemt pasauli tādu, kāda tā ir. Iemācījos būt mierīgam. Esmu sapņojis dzīvot vidē, kur cilvēki ir pieklājīgi un korekti viens pret otru, tāpēc arī pats centos tāds kļut. Mani ir ļoti grūti sadusmot, un pat ja izdodas , tad tas ir uz ļoti īsu laiku. Pirmo reizi saskāros ar Reiki pēc vienas ļoti smagas šķiršanās ar mīļoto cilvēku. Es biju sērojis aptuveni pusgadi, kad laimīgā kārtā nonācu uz Reiku masāžu.
Pēc pāris gadu ilga regulāra masāžu kursa izvēlējos pats apgūt Reiki pasaules mācību. Atklāju, ka liela daļa no informatīskās un idealoģiskās daļas atbilst principam un atziņām, pēc kuram esmu dzīvojis, tikai ta dalēji apzinoties. Aura – konsultante mani sauc par Sargenģeli, jo es parasti cenšos palīdzēt apkārtējiem, un visās situācijās, esmu diplomatisks un meklēji merīgu konstruktīvu risinājumu. Pēc rakstura esmu mērķtiecīgs. Ja jau esmu sākusi apmācību, tad ir vērts izmantot visas iespējas neapstāties pusceļa. Vienā personālvadības psiholoģijas kursā saprotu, ka harmoniskāskai dzīvei man būtu vērts koriģēt dažas rakstura īpašības. Lai to darītu saudzīgi un droši, izvēlējos pievērsties Reiki. Mana paziņa dziedniece mani nosauca par „indigo” bērnu. Kopš sāku mācīties Reiki, regulāri gāju uz Aura fotografēšanos un novēroju, ka meditācijas tehnikas un Reiki prakses juties labāk, un arī iespaido uzlabo enerģiskā lauku.
Nesen numeroloģijas interneta lapā uzdūros aprakstam cilvēkiem, kam dzimšanas datums ir 22 -ir potencials kļūt par mācītājiem, garīgiem līderiem, Reiki meistariem. Esmu dzimis 22. Aprīlī nezinu kā tur ar garīgu līderi, bet uz Reiki apmācību labprāt piesakos. Pasaule būtu laimīgāka, ja cilvēki arvien vairāk dzīvotu saskaņā ar Reiki idejām. Ja tā vajadzētu apkopot, tad iemesli ir vairāki. Viens no tiem ir savdabīga misijas apziņa, atbildība par pasauli, kurā es dzīvoju, vēlme palīdzēt saviem tuviniekiem un apkārtējiem cilvēkiem. Vēl viens no iemesliem ir – tas ir bijis visai garš un nemaz netik loģiski pamatojums ceļš, kā es esmu nonācis līdz Reiki. Ja reiz esmu tik tālu tikusi, tāgad tā tam iespējams bija jānotiek. Man šobrīd ir laiks un iespēja apgūt šīs zināšanas. Ja iespēja ir dota, tad tā ir izmanto. Pats galvenais iemesls laikam ir tas, ka es vienmēr esmu vēlējies veidot pasauli laimīgām, un Reiki mācība ir ļoti spēcīgs rīks, kas to veicina. Reiki iedarbība intuitīvā plānā arī ir kā kompass, kas papildus palīdz orientēties labākās izvēles atrašanā.
Kārlis L. 2011.12.17

Интернет Школа

Рэйки Mассаж

Ассоциация Рэйки