Инициации в августе 2015. 1 уровень

Опубликовано в Инициация Рэйки. Что это такое?

Mana Reiki iniciācija 1. līmenis

01.08.2015

A.F. No sākuma redzēju sarkanu gaismu, pēc tam neskaidras vīzijas, kad rokas atvēra tad likās ka rokās ir zila kristāla bumba, kura vēlāk palika par pērli baltu, bet lielu. Rokas bija grūti noturēt, jo likās ļoti smagi, rokās bija kā ar adatiņām durstītos. Vēlāk likās ka mani nedaudz iekrauj balta gaisma.

Ginta M. Vieglums. Sajuta ka rokas un kājas kā pielipušas pie tās vietas un nevarēšu atraut. Rokas smagi noturēt. Galva no sākuma smaga, vēlāk skaidra, viegla. Katru darbību izjutu ar sirds siltumu. Acu priekšā, katrs darbības sākumā, tumsa, pēc tam divas acis, dzeltena fonā, tad balts. Kad paņēmāt manas plaukstas un uzpūtāt, tās palika kā atbrīvotas un pilnas enerģijas. Acu priekšā bija violeta krāsa, pēc tam balta. Kad pieskaraties galvai sajutu, kā spēks un enerģija ieplūst manī. Acu priekšā violeta krāsa, divas acis, vēlāk balta krāsa. Iniciācijas beigas – milzīgs atvieglojums, kā akmens no sirds. Prieks līdz trīcam. Un milzīga pateicības sajuta par iespēju strādāt pie sevis, mainīties, augi, kā arī palīdzēt citiem, kam tas vajadzīgs.

Inguna S. Gaismu dažādās krasās. Katru roku pieskaries bija citādā krasā. Pirmais – balts, pēc tam violets, dzeltena, zaļš, atkal violets, balts, oranžs, zils. Tas bija kā lidojums. Acu priekšā brīžam lauvas purns, brīžam cilvēka seja. Viegluma sajūta.

Mareks A. Sākumā bija sajuta, ka kāds spiež pie zemes, bet pēc tam vairs neko nejutu. Sākumā bija balta migla priekšā acīm, vēlāk viss bija melns. Jutu siltumu no Skolotāju rokām.

Agnese A. Jutu ka mana sirds daudzas ļoti spēcīgi. Pēc kāda laika redzēju ziloņus. Vispirms vienu un tad vēl vienu un kādus trīs ziloņus. Kamēr plaukstas vēl bija kopā, sajutu ka viņas it kā paliek lielākas. It kā piepampst Kad atvēra plaukstas vaļa jutu tirpiņu plaukstās un nedaudz vēsumu. Iedomājos par Dievu. Varbūt tāpēc ka bija spilgta gaisma. Vēlāk ieraudzīju ļoti skaistu saulainu pļavu pilnu ar krāsainām puķēm pa kuru es it kā skrēju pretī gaismai. Ļoti saviļņoja sajuta, kad sajutu plaukstās kņudināšanu.

Ļubova S. Ienākot iekšā valdīja liels satraukums par gaidāmo, taču velti. Iesākoties iniciācijai iestājās miers, drošības, laimes sajūtas, viss bija tik mierīgi, jutos droša par sevi. Pirmais, ko redzēju bija bāka ar virsu spīdošu gaismu, kura gan paspīdēja acīs, gan gar sāniem, bākas gaisma sāka pārvērsties par krasām, pati spilgtāka un vienīga krāsa, ko redzēju bija violeta krāsa, sākumā likās, ka krāsa violetā mutuļo debesīs kā ziemeļblāzma, vēlāk pārvēršoties par milzīgiem putna spārniem, putnu neredzēju, redzēju tikai lielus violetas spārnus. Un tad lūdza atvērt acis, Jūsu apskāvieni pēc iniciācija un smaids tik ļoti atbalstīja un lika visam kļūt tik vieglam, tik gaišam un skaistam.

Inese S. Visu iniciācijas laiku man dega plaukstas, tik ļoti, ka gribējās tās atraut vienu no otras. Pēc tam kļuva ļoti, ļoti karsti, dega galvas augšēja daļa un pēc tam ķermenis. Brīdī, kad atvēru plaukstas, man bija tāda sajuta, it kā es būtu visu pa visu pasauli, tik liela kā pasaule un ļoti, ļoti laimīga. Sirds bija laimīga. Un beigas es nezin kā atrodas laivā n ezerā, tāda mierīga ezera sadurta, kopā ar vēl kādu. Mēs aizejam lēnām, bija tik jauks vakars. Un tā šis stāsts ezerā palika. Un tagad kad rakstu, man birst asaras, bet no kā es nezinu. UN visu laiku un sajuta, ka to nerakstu es, bet tikai mana roka darbojas pati no sevis. Paldies par īstu patiesas, skaistas mīlestības mirkli.

Guntis L. Iniciācijas laikā es jutos ļoti droši. Un iespējams pirmo reizi savā dzīve patiesi uzticējos, vismaz es tā jutos. Seansa vidū es redzēju Buddu kurš pietuvojās un attālinājās. Manā priekšā bija miers. Es jutu ļoti daudz mīlestības un rūpes no skolotājiem Mihailu un Angeliņas. Brīdi kad manī pūta rokās ieraudzīju ļoti spilgtu gaismu, tā palika apļa vieda manu acu priekšā, un mainīja dažādas krāsas. Pēc tam kad izgāju ārā aizvēru acis, sajutos ļoti viegli iekšā kā piepildīts ar gaismu, vieglumu, mīlestību. Ar mīlestību un pateicību, ļoti jūs mīlu.

Rita K. Iegrimstu viļņos, tad tieku šūpota un paliek tik viegli, viegli. Viss apkārtējos ir pazudis. Esmu es uz lielais plašums. Jūtu kā mana dvēsele pa ceļos pretī sauli. Ir tik labi. Sirds piepildās ar mīlestību pret visu dzīvo, pret visu pasauli! Es neesmu šeit, esmu citā dimensija. Ļoti fantastiska sajūta. Paldies!

Laila L. Viss sagatavošanas laikā bija miers un apgarota sajuta. Vēlme izjust ar sirdi ko stāstā Skolotājs. Kad iegāju telpā satopot Skolotāju acu skatu mani pārņēma sajūta, ka mani sagaida tēvs un māte – siltums, mīlestība, ticība. Manas galvenās emocijas bija sirdī, bija sajuta, ka es neko citu nejutu, kā tikai savu sirdi. Tikko aizvēru acis un paļāvos, uzticējās pilnības Skolotājiem kā bezspēcīga būtne. Man bija sajuta, ka no krūtīm lauzas ārā kaut kas līdzīgas vētrai kas mani rauj gabalos. Asaras vienkārši sāka līt straumēm. Jebkurš Angelīnas pieskāriens šo sajūtu noklusināja un it kā “sāpes” pārgāja, paliek viegli elpot. Kad atvēra plaukstas, momentā atkal kaut kāds spēks man lauzās ārā, pat es iekunkstējos caur asarām. Un es saprotu, ka es neko citu neredzu, nav nekādas vizualizācijas, ne krāsas, ne gaismas, ne iztēles, tikai šī sirds sajūta. Kad pieskaras Mihails manī ieplūda spēka strāvojums, es sajutu ka šī iekšēja sajūta kas bija – ir uzvarēta, es jutu kā palieku stiprāka, nokurinās. Kad čukstēja, ka varu atvērt acis, tad likās, ka es atrodas kaut kur tālu, varbūt mazliet pat, sajūta ka nebiju savā ķermenī. Vienīgais, ko redzēju iniciācijas laikā bija Dievības ko redzu templi. Paldies ka dalāties ar šo mīlestības enerģiju, ka kalpojat un palīdzat cilvēkiem. Lai Jums daudz spēka un laimes!

Svetlana P. Iniciācijas laikā izjutu dažādas neparastas sajūtas. Sākuma man acīs paradījās zibspuldzes, tādā sajuta bija, ka mani kāds fotogrāfē. Kad tas pārgāja, bija sajūta, ka man smadzenes sāk tirpt (Skaidriņas skraidīt), tad pēkšņi sāka pulsēt labā, kreisā, labā, kreisā smadzeņu puslodes. Un pēkšņi pa visu ķermeni sāka skraidīt skudriņas, skudriņu viļņi. Kad tas viss pārgāja es sajutu mieru, atvieglojumu, es pilnībā nejutu sava ķermeni, tikai plaukstas, jo tās dega. Man bija tāda sajūta, ka es lidoju, ka es esmu viegla, viegla pūciņa. Tad man acu priekšā paradījās debesis aiz kurām riet saule, vai aust… tā bija krēslas stunda laikam un es sajutu atkal mieru, laimi, tas bija kaut kas neparasts. Beigas man acu priekšā paradījās ķēdīte, kurā karājās 3 stikla vai kristāla zvaigznes. Tas izskatījās brīnišķīgi, jo tās mirgoja.

 

Моя инициация Рэйки 1-го уровня. 01.08.2015

Дилара Ш. В ладонях появился большой, светящийся тяжелый золотой шар, преходящий периодически в форму лотоса и обратно. После дуновения вдоль ладоней золотой шар принял изображение шара в виде инь-янь.

Григорий. В различных цветах, более светлых проплывала Вселенная (материки), все части Света. В одно мгновение проплывали леса, солнце и другие предметы (формы животных). Иногда интенсивность всего увиденного менялась. Но больше всего было бело-серого цвета, были и темные, голубые. Красный появился в отдельном пятне и не на долго. Ощущение расслабляющие. Под конец на мгновение появилось пятно, напоминающее в черном оформлении обломка свастики. А, вообще, в целом впечатляющее.

Андрей П. Лицо, склоняющееся надо мной. Глаз. Светящееся заботящееся обо мне лицо и свет. Казалось, что на все ушло 1-2 минуты.