Инициации в июле 2015. 1 уровень

Опубликовано в Инициация Рэйки. Что это такое?

Mana Reiki inicācija 1. līmenis

12.07.2015

Ieva C. Jutu, ka esmu sastingusi, mans ķermenis bija sastindzis, bet tajā pat laikā brīvs. Es redzēju viļnveida dzeltenus gaismas uzplaiksnījumus. Es smaidīju un atbrīvojas n atbrīvojos. Tagad, rakstot piedzīvoto es smaidu un man ir viegli. Process bija viegls un es biju atbrīvojusies, gatava uzņemt Reiki spēku. Un tas, ka man tagad gribas smaidīt, nozīmē, ka esmu to saņēmusi.

Sanita M. Es apsēdos uz krēslā un noliku kājas uz zemes, bet burtiski pēc minūtes, bija sajuta, ka es ar visu krēslu esmu atrāvusies no zemes un kuros kādu spīdi virs tās. Acīs nāca violetas gaismas apļi, kurus lēnam nomanīja zila krāsa, kā ļoti agrā ritā ar lecošu sauli pamalē un tā bija balta gaisma , kas svīda pa visu debess jumu, tikmēr bija pazudis manī krēsls un es pati, bija viegla dūna, kas lidinās kaut kur baltā debess jumā un Reiki.

Astrīde S. Uzreiz kad ienācu sajutu lavandas smaržu. Tad uzreiz tā pazaudē. Jutu enerģijas plūsmu un sarkanīgi, bordo krāsas gar acīm. Tad vienā mirklī arī redzēju dzeltenīgi baltu gaismu. Jutu ka mana sirds pukst tā, straujāk un skaļāk. Sajutu uz sevis arī zeltu gaismu un varbūt tie bija zelta putekļi kas man tika uzpūstie.

Елена К. В самом начале немного увеличилось беспокойство. Потом появилась картинка моря, солнца и песка. Затем, когда развернули руки, перед глазами начали сменять друг друга светлые и темные полосы. Рукам стало тепло. Затем появилось ощущение легкости в груди.