Инициации в марте 2015. 1 уровень

Опубликовано в Инициация Рэйки. Что это такое?

Mana Reiki Iniciācija 1. līmenis 14.03.2015

Evita F. Jau aizverot acis pirmajā minūtē, jutu savās rokās lielu siltumu varētu pateikt, kad rokas palika karstas. Uztraukums pazuda uzreiz. Jutu lielu atvieglojumu. Īpaši dažādas krāsu gammas nebija, bet balta krasa dominēja. Jutu kad pa visu organismu plūst enerģija, bija patīkama sajūta.

Inga P. Kad “kāds”, nezinu kurš no Skolotājiem, uzlika rokas uz galvas, jūtu nākam virsu enerģiju. Bet pašās sākumā, kad aizveru acis, neredzēju neko, tikai tukšs ekrāns, plakstiņi sāka raustīties un vibrēt kādas 3 minūtes, tad caur rokām nākošā enerģija nomierināja manu ekrānu vai iekšējo redzi. Kad kāds no Skolotājiem piekara klāt, es nevarēju saprast kurš tas ir, bet pēkšņi sāku savā priekšā redzēt krāsas, kuras uzvedās dažādi. Vienā no tām bija violeta krāsa, kas manu acu priekšā pulsēja, tad redzēju baltu krāsu, tā vairāk bija nekustīga, redzēju zilu krāsu un zaļu, kā arī zeltainu. Bet šīs pēdējās krāsas neizstaroju mani Skolotāji, tas bija kaut kas cits. Tad, kad Skolotājs veica izelpu uz plaukstām, plaukstas kļuva daudz siltākas (iekšēji). Kad atvēru acis, es sapratu, ka es redzēju Mihaila un Angelinu drēbju krāsas. Mihails bija baltas bet Angelina violetās drēbēs. Paldies par šo brīnumu, ka ar aizvērtam acīm sajutu krāsas …. Interesanti.

Ina S. Dziļu mieru, siltumu visā ķermenī. Mazliet kā bezsvara, lidojuma sajuta. Grūti noturēt aizvērtas acis – spilgta gaisma traucēja. Saule?

Sarmīte Z. Iniciācijas laikā galvenokārt izjutu viegluma sajūtu. Iegrimu kā dūnu spilvenos. Tai paša laikā milzīga drošības sajūta. Sākumā tikko aizvēru acis sajutu apkārt enerģijas ņirboņu – dažādu krāsu sīku punktiņu veidā. Tad paradījās spilgtas violetas krāsas kustība. Kad manās plaukstās iepūtā, tad ieraudzīju, kā no manām plaukstās sāk starot balta spilgta gaisma. Galvenais bija šī mīlestības, bezgalīga miera un drošības sajūta. Paldies, paldies, paldies!

Сергей К. В момент первого прикосновения, я почувствовал тепло в точке соприкосновения. Некоторые время ничего не происходило, а затем я увидел фигуру, напоминающую двух драконов или львов зеленого цвета. Они были расположены лицом друг к другу. Затем я увидел образ, напоминающий женщину в виде портрета. На данный момент чувствуется внутреннее спокойствие, гармония.

Юрий Х. Шел сильный поток энергии, стало тепло. Сильное слюноотделение, почувствовал расслабление в теле.

Вера Х. Шел сильный поток энергии. В ладонях рук ощущалось сильное покалывание и тепло, большое слюноотделение постоянно, когда нахожусь в стенках школы. Было ощущение покоя, расслабления и доверия.