Инициации в феврале 2014. 2 уровень

Опубликовано в Инициация Рэйки. Что это такое?


Alise J. Cita realitāte. Daudz gaismas. Gaisma vibrē acīs kā mazi smalki balti pukstiņi. Gaisma. Miers. Mīlestība. Un es redzēju kā uz mani skatās liela acs. Tā ir balta ar gaiši zilu. Ak, un grūti aprakstīt to krāsu. Un es redzēju bezgalības zīmi. Un iesvētības laikā ļoti smagas rokas, pielija pilnas ar enerģiju – tā, ka bija grūti noturēt. Un redzēju lielu zelta apli kā stīpu, tādu redzēju arī pirmajā iniciācija. Un redzēju ka ar mani ir lieli skolotāji – garīgie. Tāda drošības sajūta un mīlestība un laime ka debesīs. Lielas mīlas rokas. Un enerģija par visu ķermeni kā skudriņas. Un visu laiku smaidīt gribējās. Kad man turēja rokas uz galvas – tad ļoti strauji sitās sirds. Es arī jutu enerģijas viļņus spēcīgas – kā tie caur mani iet un vēlreiz, un vēlreiz kā okeānā. Bija tāda sajūta, ka nokritēju, ja nebūtu krēsla atzveltnes. Kad iznācu ārā bija sajūta, ka neturos uz zemes un grūti noturēt līdzsvaru. Galva “ka mākoņos”. Un smaidīt ļoti gribējās, arī tagad. Un acs atkal parādījās. P.S. Un vēl kad man juta virsū galvā bija sajuta, ka galvas kaun ir atvērts ka trauks un tajā lej gaismu un sajutās ka galva uzsprāgs, jo var neizturēt.

Māra V. Varēju koncentrēties. Harmonisks miers. Paldies Angeļinai, Mihailam. Ar cieņu Māra.

Jeva K. Pašā iniciācijas sākumā redzēju skaistu, strauju kalnu upi ar ūdenskritumu. Pēc tam man paradījās ka trauks vai tam līdzīgs veidojums, kuru es nevaru apraksts. Ļoti skaidri sajutu simbolus (īpaši 2.). Tad bija lidojums caur blīvu, spilgtu, zeltainu gaismu.
Santa E. Man visu laiku bija vēsa sajuta, virs galvas man atradās it kā ledus gabals, kas dzēsējā galvas augšpusi. Acīs bija gaiša gaisma, ik pa laikam iesāpējās galva kreisajā pusē, tad kāja labajā pusē. Brīžiem likās, ka kājas paceļas gaisa. Kad rokas atvēra, tad ieplūda vēss gaiss, tad silts gaiss, tā ik pa laikam mainījās.

Elite K. Jau pirms vārtiem, kamēr sēdēju un gaidīju, atnāca tas, ko zināju, ka gaidu, bet nezināju, kas tas ir: enerģija varavīksnes veidotā kas ielija plaukstās. Par pirmo simbolu nojausma, kas tas ir, un tas asociējas ar mani eņģelī. Ar otra simbolu pēkšņi! Paradījās otrais eņģelis. Man tagad viņi ir divi, es zinu kā tos sauc un kā tie izskatā.

Iveta S. Usui Meistars sākumā kā foto uz galdiņa, vēlāk staros krasos. Baltas enerģijas plūsmā ap mani kā ūdens startus, kas izskalošanai uz nolīst pār mani. Vieglums. Tīrīta un skaidrībā. Gaismas avots, kas tuvojas un spēcīgi spīd.

Илья Ш. Небольшое белое солнышко положили на ладони. Оно немного увеличилось послу чего переместилось на грудь. Теперь делая настройку на Рэйки оно там появляется. Представляя белое солнышко настройка проходит интенсивнее, быстрее и тепло лучше ощущается в ладонях. Разницу между символами не ощутил, только образ белого солнышка, теплого и приятного.

Светлана В. Еще в зале ожидания инициации 2-го уровня, увидела тоннель, круги и улетающие круги, затем в тоннеле видела сверкающие огни. Во время инициации видела с высоты птичьего полета какие-то города, озера, леса, то как-то все очень смутно, серо, не было четкой картинки, то появлялась, то исчезало. И все облака, облака белые как-то все закрывали картинки. И постоянно через тоннель. Затем тоннель превращается в круги светлые и улетал. А в начале, когда открыли руки было ощущение как будто открылась дорога куда-то, чувство простора дали, свободы.

Маргарита.
• Теплота в руках
• Покалывание в среднем пальце правой руки
• Безымянный палец, он выделялся из всех остальных левой руки
• Когда руки приложили к груди, то бело-зеленый свет, который идет из точки внизу, через середину груди.
• На левой руке как будто листочек бумаги маленький
• После инициации положительное, умиротворенное состояние, непроизвольная улыбка
• Когда обнимала Ангелину, чувствовала очень сильное тепло.
• Постоянно ощущалась ясность, белый приятный свет.