Инициации в августе 2011. 1 уровень

Опубликовано в Инициация Рэйки. Что это такое?

Sigita Z.
Pirms iniciācijas biju ļoti uztraukusies, bet meditācija palīdzēja man atslābināties un būt mierīgai. Ieejot telpā, mani pārņēma pilnīgs miers. Iniciācijas laikā vietām redzēju gaišas krāsas un vienu brīdi pat redzēju, kā man atvērās kāds kanāls, kurā plūda tikai baltā gaisma. Kad Mihails iepūta man plaukstās, es redzēju, it kā tas būtu lillā lotosa zieds. Tas bija liels un skaists. Paldies Jums!

Solvita Z.
Sajūtas pirms iniciācijas – ķermenī viegla tirpoņa, smagums rokās, „skrien sirds”. Iniciācijas laikā – sākumā gaišas krāsa mijās ar tumšām, bet vēlāk gaiša, zeltaina un saulaina gaisma ar siltuma un miera sajūtu ieplūda ķermenī. Un rokās – liela siltuma sajūta. Sajūtas ļoti patīkamas. Iniciācijas beigās redzēju gaišas krāsas arkas, gaišu tuneli un apaļu zeltainu sfēru ar zīmi vai simbolu tajā iekšā.

Sarmīte V.
Pirms iniciācijas biju ļoti uztraukusies. Kabinetā pie skolotāja sirds dauzījās kā negudra. Aizverot acis, viss bija tumši sarkans. Vēlāk parādījās gaismas virpuļi un nevis balti, kā biju iedomājusies, bet violeti zili – ļoti koši, tie virpuļoja man priekšā, te viens, te divi, te saplūst kopā. Un kādu brīdi mani pārņēma laimes un siltuma sajūta. Bija arī siltuma sajūta aukslējās - mutē.

Ārija Č.
Atrodoties zālē, sajutu jaudīgu enerģijas plūsmu. Tā pastiprinājās, apsēžoties krēslos pirms iniciācijas saņemšanas. Sagatavošanās laikā pirms noskaņošanās skaitīju Gokkai japāņu valodā, kas enerģijas jaudu daudzkārtīgi palielināja, līdz bija sajūta, ka es esmu saplūdusi/izpletusies ... ar visu. Viss bija ļoti skaistās krāsās. Iniciācija enerģētiski bija ļoti spēcīga. Vispirms nāca ļoti spēcīga, piesātināta zeltainas krāsas enerģija, bija ļoti daudz violetas un zaļas, kā arī violetas un zeltainas krāsas. Kad skolotājs turēja pirkstus pie galvas un trešās acs – plūda baltās krāsas enerģija. Visjaudīgākā enerģijas plūsma bija tajos mirkļos, kad skolotāja rokas bija pie kājām. Paldies par brīnišķīgo dāvanu!

Andris V.
Sākumā parādījās zils fons, labajā pusē divas piramīdas, austoša blāzma, agrs rīts. Pēc tam redzēju mazu kristāla piramīdu, kas izstaro zilganbaltu gaismu. Tad atkal redzams bija zils fons, agrs rīts un uz pjedestāla skulptūra, kas līdzīga dievietei ar vairākām rokām (laikam no japāņu kultūras).

Ivita M.
Manas sajūtas un redzētais mani ļoti pārsteidza. Vispirms es atrados tukšumā, kur vispār nekā nav – ne tumsas, ne gaismas. Tad ieraudzīju plūstam baltu gaismu, pēc tam parādījās violeta gaisma. Un atkal tukšums. Pēkšņi manā priekšā parādījās briesmonis, kurš it kā „izauga” no zemes un baltā debess ievilka to sevī iekšā. Es atkal atrodos tukšumā, virs manis – balta gaisma. Domāju, ka briesmonis bija kaut kas slikts manī pašā un tas no manis aizgāja projām. Atkal tukšums, parādās gaisma no debesīm, paveras zeltaina sprauga debesīs. Manas rokas ir tik karstas, ka grūti turēt vienu pretī otrai un tās visu laiku stipri svīst. Nezinu, ko nozīmē roku svīšana, bet varbūt tas arī kaut kas slikts no manis iet ārā. Kaut tā būtu! Kad atveru acis pretī stāv Mihails un kad viņš apkampj mani ir sajūta, ka esmu ļoti priecīga, jūtu, ka esmu daļiņa no viņa, bet viņš tik liels un mīļš un ir ļoti liela drošības un pasargātības sajūta. Paldies! Paldies ! Paldies!

Dzintars P.
Pirms ieiešanas iniciācijas telpā visu ķermeni it kā viegli purināja. Kad iegāju telpā, tas pārgāja, pārņēma miers. Kad iniciācijas vadītājs uzlika rokas uz pleciem, sajutu spēcīgu siltu strāvojumu. Kad rokas tika uzliktas uz galvas, likās, ka saredzu baltu gaismu un cauri ķermenim sajutu strāvojumu. Spēcīgu strāvojumu sajutu, kad tika pūsta dvaša uz plaukstām. Iznākot no telpas sajutu pilnīgu mieru un harmoniju, pazudis viss satraukums, jutos laimīgs. Atrodoties telpā bija brīži, kad asaras riesās acīs, bet tā īsti raudāt nesāku. Paldies, tās bija patīkamas sajūtas!

Nikolajs B.
Pēc tam, kad es apsēdos uz krēsla un aizvēru acis, pirmais, ko sajutu pēc Mihaila roku pieskāriena, bija miers, nomierināšanās un to, cik es nepareizi sēžu. Pēc tā, kad Mihails no manis pirmo reizi atgāja, likās, ka uz kādu brīdi zem manis sāka viegli šūpoties krēsls. Es sēdēju mierīgi , nekustoties, bet krēsls šūpojās, mani ceļot uz augšu un uz leju, it kā es atrastos uz neredzamiem viļņiem. Pēc tam šis sajūtas pazuda. Logā iespīdēja saule un aizvērtajās acīs bija sajūtas, ka parādās gaisma. Vairs nekā neparasta nebija, vienīgas tikai, ja uzskatīt nokļūšanu uz krēsla ar pirmo reizi un dīvainos skatienus uz mani.

Anastasija
Iniciāciju es gaidīju ar lielu uztraukumu un interesi – vai man izdosies?! Kad mani pasauca gaidīt savu rindu, sēžot uz krēsla, acu priekšā pēkšņi parādījās spilgta balta gaisma, tāda, kas apžilbināja acis, līdzīgi saules gaismai. Ieejot telpā, apsēdos krēslā un jau pilnīgi mierīga un pārliecināta gaidīju, kas būs. Kad Mihails man pieskārās – sajutu ļoti lielu enerģiju, īpaši, kad viņš paņēma manas plaukstas un atvēra tās – sajūta bija tāda it kā tās ar kaut ko piepildītu, gribējās aizvērt plaukstas, lai saglabātu visu to un nelaistu vaļā. Visu šo laiku acu priekšā redzami bija ikonu tēli Jaunavas Marijas tēls, kā viņa smaida, mirkļiem pavīdēja baznīca ar daudzām ikonām. Tas bija ļoti patīkami, negribējās vērt vaļā acis, gribējās ilgāk pabūt šajā stāvoklī. Paldies, tas bija brīnišķīgi!

Anna Marija
Siltums. Blīvums. Gaisma. Violeti sudrabaini balta... Miera un prieka sajūta. Otrajā daļā prieks tik spēcīgs, ka asaras piepilda acis. Sajūsma. Bijība. Man rokās brīnums. Dievišķs Brīnums manās plaukstās... Gribās no prieka raudāt...

Valērijs V.
Meditācijas laikā zālē sajutu spiedienu uz galvas kreiso daļu un kaklu (sēdēju puspagriezienā attiecībā pret iniciācijas istabu ar kreiso pusi). Redzes sajūtas – novēroju gaiši zilu debesi pirms rītausmas, kuru ielenca asas melnas „klintis” it kā es lūkotos no aizas vai dziļas bedres. Iniciācijas laikā jutu patīkamu roku siltumu, mieru, laipnību. Redzēju divus spožus uzliesmojumus uz pastāvīga gaiša fona. Pēc iniciācijas bija miera sajūta un piepildīšanās procesa turpinājums.

Marina K.
Iniciācijas laikā jutu siltumu (brīžiem pat karstumu) dažādās ķermeņa daļās. Vieglāk palika mugurai un kakla daļai. Brīžiem jutu kājās it kā parādījās stāvas plūsmas. Mana dvēsele nedaudz atpūtās. Brīžiem redzēju spožu gaismu, bet reti. Domas ceļoja te uz vienu, te uz otru. Jutu skolotāja kustības (nepieskaršanos).

Ella M.
Pirms iegāju iniciācijas telpā meditācijā pie manis eņģeļa tēlā atnāca mana māte, kura jau 5 gadus kā mirusi. Sajūtas bija it kā viņa mani glaudītu pa galvu, apkamptu mani un viņa bija ļoti priecīga par mani. Es sāku raudāt. Raudāju arī iniciācijas laikā, tā kā mani ļoti saviļņoja mātes tēla parādīšanās. Iniciācijas laikā sajūtas bija patīkamas, trīsas, uztraukums, bet , kad es vēl uzzināju, ka iniciācija ir beigusies, parādītas tas pats mātes tēls eņģeļa izskatā un apsveica mani. Bija par mani ļoti priecīgs. Kad Mihails uzlika savas plaukstas manējām, tajā brīdī labajā plaukstā bija mīkstas, siltas, maigas veidojuma sajūtas.

Valērija Z.
Kad sēdēju zālē meditācijā, gaidot uzaicinājumu, baltās gaismas plūsma kļuva neparasta, it kā tā būtu izrāvusies cauri aizsprostam un ar lielu ātrumu kā no reaktīvā dzinēja sprauslas. Sagatavošanās laikā pirms iniciācijas jutu vieglu vēsumiņu krūtīs un vieglas adatiņas pa visu muguru. Bija miera un klusuma sajūta. Iniciācijas laikā, kad Mihails uzlika rokas uz pleciem, likās, ka tās iespiedušās 10 cm dziļumā no sava smaguma. Pirmās iniciācijas laikā redzēju rokās baltu spīdošu lodi ar dažādām nokrāsām. Pēc otrās - kaut kādus savādus priekšmetus gaiši zili baltus, gandrīz apaļus līdzīgus pleķīšiem. Trešās iniciācijas laikā spožs balts slīps stars, malās nedaudz oranžs, parādījās virs galvas un iegāja tajā caur pakausi. Interesanti, ka otrās iniciācijas laikā, kad Mihails strādāja ar rokām, bija sajūtas, ka viņš vēl joprojām tur ar rokām manas kājas. Kad Mihails uzlika rokas, bija sajūta, ka zem tām ir elastīga telpa. Siltuma un svētlaimes sajūta bija visu laiku. Es visus mīlu. Paldies!!!

Linda P.
Gaidot iniciāciju pārņēma tāda kā laimes un patīkama satraukuma sajūta. Ieejot telpā ķermeni pārņēma patīkams miers. Acu priekšā parādījās gaismas spirāles un dzeltena gaisma. Pats dīvainākais – ne no kurienes parādījās zaļš, spēcīgs koks ar zelta āboliem un ķermeni pārņēma laimes sajūta – it kā es būtu piedzimusi no jauna.