Инициации в феврале 2013. 1 уровень

Опубликовано в Инициация Рэйки. Что это такое?

Frija V. Sākumā jutu tikai roku meistara, silto roku, patīkamos pieskārienus. Rokas uzliekot. Vēlāk radās tās īpašās sajūtas, kad sapnī „lido”, vai krīt, kad saka, ka cilvēks aug vai viņa mugurkaula skriemeļi izplešās.

Indra Ā. Es esmu laimīga, ka man vēl reiz ir lemts izbaudīt 1. iniciāciju. Ciemos pie manis atnāca Čo-Ku-Rei un tā pati zīme, kas mani tagad pavada iniciācijās.

Gunita J. Laiks pagāja nemanot. Pašā sākumā bija sajūta, ka peldi siltā pienā, tad sekoju līdzi notiekošajam. Vienu brīdi bija sajūta, ka apkārt lido smaragds zaļi un tirkīza zili. Rombiņi. Tad atkal jutu apkārt notiekošo. Kad otru reizi atvēra plaukstas, tad bija sajūta, ka tās pilnas ar kaut ko mīkstu, smagu un asfalta pelēku, kad uzpūta, tad viss pazuda. Sāpēja mugura. Toreiz pēc Reiki masāžas man kreisās plaukstas centrā likās, es redzēju apli ap 5 cm diametrā, kura malas bija ar sīkiem vizuļojošiem kristāliņiem un ārā kā šampanietis izšāvās gaisma. Bija tāds spiediens plaukstā uz āru, ka tā sāpēja vairākas dienas. Tagad tumsā liekas. Ka plaukstas centrs ir gaismu izstarojošs un ja uz to paskatos, tad sāk cilātie tādā ritmā kā sitas sirds, labā plauksta arī centās atvērties, likās, ka cilājas, bet nekā. Nezinu, kā būs tālāk, bet paldies par visu labo.

Dace V. Ieejot iniciācijas telpā bija mierīga un juta ļoti labi. Kad saņēmu iniciāciju, sajutos laimīga, tomēr man traucēja tas, ka man ļoti svīst rokas vienmēr, kad ir kaut mazākais uztraukums, tāpēc es vienmēr jūtos neērti ja man kādam jāpieskaras vai kāds pieskāra man. Tādēļ pilnībā sajutu enerģiju, kad biju izgājusi no telpas. Tad sajutu siltumu rokās un vibrējošu sajutu pakausī, mugurā, rokās pa visu ķermeni. Galvas augšdaļā nedaudz spīdoša sajūta. Kopumā jutos ļoti laimīga un mierīga. Paldies!

Alise J. Man likās, ka rokas ir sieviešu (fiziskajā līmenī), kas man pieskārās, bet gan redzēju lielu vīrieti. Miers un siltums un mīļums. Un plaukstās, kad iejūta tā jocīgi bija. Tā gribējās smaidīt. Tā labi. Tā kā citu biju, citā „plānā”. Tie ir daudz gaismas.
Andris A. Sākumā neko nejutu. Tad pamazām it kā kaut kādi bloki sāka šūpoties un izgaist. Vizuāli redzēju ērgļa siluetu. Tad gaismos starus. Kad man atvēra plaukstas tajās sajutu karstumu un kad izgāju palika viegli un smieklīgi!

Diāna B. Siltums!!! Pirmā sajūta – it kā manu ķermeni atsvabinātu no kādām ciešām saitēm. Ar ko esmu sasieta. It kā es līdz šim būtu staigājusi mūžam sasieta, sapinusies liānās. Otrā sajūta – Angelina ieliek manās rokās mirdzošu Gaismas bumbu. Trešā sajūta – Dievs iepūš cilvēkā dzīvību! Ceturtā sajūta – Man pretī nāk Gaismas būtne. Cilvēka veidolā, bet mirdzoša. Es redzu šīs būtnes mirdzošās auras. Aiz tās nāk vēl un vēl. Visi Cilvēki ir mirdzošas Gaismas būtnes. Piektā sajūta – Mihails ieliek man rokās Siltumu, Mīlestību. Pukst pakausis. Pār vaigiem nobirst pa vienai asarai. Tāda sajūta, it kā plaukstas būtu kļuvušas Dzīvas!!! Paldies! Bet Gaismas bumba lai mirklī nepazūd. Drīzāk – tai mirklī man ir jau 4 rokas!!!

Jolanta M. Procedūra ļoti patīkama, taču nekādus „blakusefektus”, es diemžēl nepiedzīvoju ( kaut arī ļoti cerēju un gulēju, varbūt par daudz). Kad koncentrējos uz čakru, tad bija balta, miglaina gaisma. (taču Jūs nav nekas specifiskas). Tad nedaudz gaismas aplīšu un viļņojumu – tas arī viss. Varbūt man ir tādi „bloki”, kas neļauj brīvi plūst nekādai enerģijai, jo sāpēja gan mugura, gan pleci. Esmu to pie savs novērojusi arī citos meditējas un iniciācijas.

Илона Ф. Мои чувства. В меня вдохнули легкую чистую энергию. Божественная энергия бесконечная, неиссякаемая и теперь у меня есть частица ее. Энергия, которая будет помогать и мне, и другим. Мне приятно осознавать, что я теперь вместе со всеми, кто несет свет, любовь, добро людям. Рада, что таких людей становится больше. Спасибо Ангелине и Михаилу за то, что они делают.

Дария Д. Ощущала вибрации. Было очень жарко. В голове образовалась картина с кристально чистым озером, где на берегу лежал олень. Небо было ясным без облаков, и солнце светило очень ярко. Душу как будто рвало на части, очень хотелось плакать, и слезинку не сдержала. Шатало из стороны в сторону, будто качаюсь на гамаке. В конце вроде бы стало легче, но чувство того, что слезы вот вот пойдут, осталось.

Марина Ш. Во время инициации, во время медитации, меня покачивало, словно на волнах, все сильнее и сильнее. Временами я слышала как будто океанский прибой – то ближе, то дальше. Когда нас посадили перед дверью, шум прибоя стал сильнее, и вовремя медитации «качка» тоже усилилась. Было такое ощущение, что там, за дверью, океан, волны от которого расходятся по всему помещению и дальше. Когда выходили из дверей предыдущие участники, казалось, что они несут в руках зажженные свечи. Во время инициации ощущался сильный поток энергии, по рукам бегали мурашки, немели руки и лицо, особенно губы. Сначала казалось, что я вижу золотистый свет, как жидкое золото течет, искры летят, но затем свет изменился, стал ярким, белым. Столб белого света, спокойного.

Катрина Ш. Вовремя инициации было сильное головокружение и ощущение тяжести на плечах. Когда открыли мои ладони, было ощущение, что они чем-то наполняются, и становится тяжело держать руки на весу. Очень сильно потянуло упасть на колени и молиться. Захотелось очутиться в костеле и молиться, молиться... Молиться и плакать... Перед внутренним взором стояли цветы вишни и солнечный свет. Под конец пробился один тоненький ярко – белый лучик. И почему-то стало тоскливо.

Светлана С. Во время инициации ничего не увидела, в смысле образов. Почувствовала жар в позвоночнике, и радость от того, что у меня уже есть – вот это зерно вложили мне в руки. Радость до двух слезинок.:) К сожалению, не смогла отключить мысленные процессы….

Ирина В. Белые языки пламени, разводы бело-серых красок.

Татьяна С. Я почувствовала какое-то просветление внутри себя, прилив какой-то энергии. Произошло очищение души. До сих пор не могу передать, что произошло, но произошло что-то светлое, приятное.

Валентин. Вначале было темно, затем возникали разноцветные полоски, четырехугольники, шарики, а то и просто вспышки. Энергия в руках была разная. В основном преобладала темнота.

М. Щ. Я ощущала спокойствие и умиротворение. Видений у меня не было. Ощущала тепло при прикосновении.

Екатерина А. Просто чувствовала тепло и свет.