Инициации. 1 уровень. С любовью думая о себе

Опубликовано в Инициация Рэйки. Что это такое?

Rita 1.pakāpe
Vispārējs saspringums. Nespēja atslābināties. Muskuļu trīce. Vīzijas – dažādas krāsas: spilgti violeta, zaļa, spilgti dzeltena. Tad vienā mirklī parādījās balti pelēki mākoņi, kuros vīdēja kāds zaļš punktiņš, kurš kļuva lielāks, tad atkal mazāks. Tajā vēroju siluetus, kurus nevarēju atpazīt. Atgādināja vecākus un bērnus.

Zinta B. 1.pakāpe
1.Pirms iniciācijas, lielajā telpā darbojoties ar sevi (ietekmējoties no mātes ar dēlu), sākās asaru tūre. Darbojos ar saviem bērniem, sūtot tiem savu mīlestību, maigumu un enerģiju, kas palīdzētu viņu dvēseļu dzīvei. Man Tatjana, kurai jau ir Reiki 1.pakāpe, uztaisīja Reiki seansu, lai nomierinātos.
2. Kad, ar mīlestību domājot par sevi, sēdēju un gaidīju savu iegājienu iniciācijas telpā, piedzīvoju ļoti interesantu notikumu. Rokas man salikās uz krūtīm. Acīs parādījās lillā gaisma, kurā pēc tam parādījās horizontāla zaļas gaismas svītriņa, kura tālāk pārvērtās tādā kā datorizētā kartē, kurā atradās krustu šķērsu izmētāti it kā zaļi tārpiņi. Pēc tam bija plašs, gaišs atspulgs telpā, kurš pamazām pārveidojās puķu takā, kura bija izveidota ieejai uz iniciācijas procesu. Šī parādība acīs bija ilgi.
3.Iniciācijas telpā, sēžot uz krēsla, kā lūgšanā, saliktām plaukstām, aizverot acis un domās sazemējoties, sajutu vieglu roku pieskārienu pleciem. Tad uz galvas. Mana galva palika ļoti smaga. Man to bija grūti noturēt. Acīs itkā parādījās tumši sarkanbrūna toņa gaisma. Tad, kad tika izstieptas rokas un tajās iepūsts, sajutu rokās ļoti lielu smagumu. No manām acīm atkal sāka gāzties asaras, un manās krutīs bija emocionāla sāpe. Ik pa laikam sajutu rokas, kas darbojas ap mani, un sāku nomierināties. Palika viegli un gaiši. Acīs parādījās lillā gaismiņa ar uzplaiksnījumiem. Vienā brīdi bija liels “trīceklis”.