Инициации в ноябре 2013. 2 уровень

Опубликовано в Инициация Рэйки. Что это такое?

Максим Ф. При инициации появилось состояние легкости, свободы, спокойствия.

Rasa K. Tas bija tik satriecoši. Izjutu kaut ko ļoti, ļoti nopietnu, kā noslēpuma iesvētīšanā vai nodošana. Redzēju ļoti daudz simbolu kā Davida Zvaigzni. Dažādas spirāles. Violetā krāsa mijās ar zeltu. Krāsas siltas, ļoti piesātinātas un nopietnas. Ļoti interesanta šī nopietnības sajūta. Spēcīga ķermeņa vibrācija iniciācijas laikā, it kā tā nebūtu es. Kaut kas lauzās uz āru, kaut kam sen aizmirstam pretī.

Aija Š. Gaidot iniciāciju bija pilnīgs miers un prieks par gaidāmo. Apsēžoties apņēma harmonija un maiga gaisma. Pēc neilgi brīža gaisma kļuva ļoti spilgta, bija gandrīz grūti noturēt acis ciet. Kad pieskārās skolotāji, es nokļuvu tik skaistā vietā, kā 1001 nakts pasakā. Apkārt zvaigznes, brīnišķīgas naksnīgas debesis. Sajūta neaprakstāma. Kad Skolotājs pūta plaukstās, uzzibsnīja ļoti spoža gaisma. Vibrāciju ceļos. Šī bija visskaistākā iniciācija! Paldies!

Jeva K. Es jūtu pateicību un mieru, piepildījumu. Un vēlos palikt šajā stāvoklī. Ir aizgājis satraukums, kas bija pirms iniciācijas. Iniciācijas laikā sajutu kā silta, ļoti smalka vibrācija caur rokam izplešas pa visu ķermeni, kļūstot vēsāka un spēcīgāka. Un rezultātā sirds ir nomierinājusies un miera sajūta, viegla, laba. Paldies!

Z. S. Lieliska sajūta – miers, siltums, komforts. Spēcīgs siltums (pat karstums). Iniciācijas laikā sakas sarkana gaisma, tad spoža balta un violeta. Sajūta, ka lidot. Liels Paldies!