Инициации в мае 2013. 1 уровень. Чувство полной гармонии

Опубликовано в Инициация Рэйки. Что это такое?

 

Милана Ш. Ощущение того, что я находилась полностью в потоке света. Можно сказать, что он полностью охватывал меня. Чувство полной гармонии, спокойствия и блаженства, и эйфории.

Владимир Ф. Сначала на инициации ничего не почувствовал. Затем жар в ладонях и что-то держал в них. Что именно, не знаю, но что-то в ладонях шевелилось. Над темечком почувствовал горячий столб недолгое время. Потом тепло по всему телу. Было очень приятно. Спасибо Вам!!!

Екатерина С. Медитация с пропеванием символов Рэйки была очень интересной. Я успокоилась, стала видеть образы. Свет, теплота, уют. И полное ощущение свободы. Красота. При инициации я видела, будто символы Рэйки ложаться на меня большим теплым одеялом. Потом, скорее всего Михаил, положил мне в руки все то, что я должна взять собой в новую жизнь. Спасибо. Очень красиво и тихо! Спокойная инициация и чувство, осознания, что я теперь имею в своих руках.

Елена Л. В самом начале инициации разбегались белые круги. Потом круги поменяли цвет, стали голубыми. Было очень тепло по телу. Когда начали вкладывать 1-й символ – была резкая вспышка и начался изумрудный свет, как экран предо мной. Это очень притягивало и продолжалось до конца инициации. В руках начался сильный жар, который до сих пор в руках!

Вадим П. В начале инициации сверху пошел плотный белый поток света. Потом в центре «замигала» лампочка синего цвета, как маяк. Потом вся «картитнка» стала фиолетового цвета, на весь «экран». В конце стало очень радостно и все время хотелось смеяться (что я и делала...). Спасибо огромное!

Līga B. Iniciācijas laikā ļoti liels miers. Mans lielākais pārsteigums, ka apsēžoties un aizverot acis, redzu sirdi, kas izveidojās no divām pusītēm, sakļāvās. Sajūta bija, ka esmu mākoņos – baltos, pūkainos, tālumā redzēju dzeltenu sauli un siltumu? Un patīkams mirs un mīlestība. Kad tika likti simboli rokās, sajutu trīsas, vibrācijas rokās. Vienā brīdī starp plaukstām ieraudzīju zelta bumbiņu.

Andris A. Iniciācijas laikā redzēju gaismas un tumšas savienojumu. Kad man atvēra rokas jutu spiedienu un smaguma sajūtu, tad jutu atvieglojumu un caurejoša enerģijas gaismu. Acu priekša redzēju Mikao Ucuja portretu vēlāk tas nomainījās ar spilgtu gaismu.

Dace V. Pirms iniciācijas jutos ārēji mierīga, tomēr stipri sitās sirds. Kad iegāju iniciācijas telpā un Angelina uzlika rokas uz pleciem, kļuva viegli un mierīgi. Kad plaukstā ievietoja simbolu, sajūta bija interesanta. Vispirms bija smagas plaukstas, tad sajutu visu savu ķermeni, pēc tam it kā saplūdu ar apkārtējo pasauli uz sajutu visu sev apkārt, ne tik daudz sevi. Lieliska sajuta! Paldies!

Santa I. Ļoti emocionāla pacilātība un daudz mīlestības. Sākumā satraukums, pēc tam miers, laimīga. Iniciācijas laikā sākumā redzu sevi – es bēgu prom, kaut kur skrienu pati no sevis prom, pati sevi mēģinu noķert. Bēgošā es skaļi smejas, rati pliko viss ir labi. Ķerošā es ir neapmierināta un sauc pakaļ „Kur tu rūc, pagaidi mani, dzīve nevar būt tik jautra kā tev šķiet pat reiz, tā nav, viss ir daudz nopietnās”. Bēgoša es aizbēg un pazūd nemāt, atkal parādās un tā visu laiku. Tālāk iniciācijas laikā, saņemat simbolus rokas paliek aizvien siltākas, tad karstas, tad sāk pulsēt. Kad rokas tiek uzliktas uz mana ķermeņa ir ļoti patīkama sajuta, tāda apgarotības un laimīgas sajuta. Paldies Reiki „Es Tevi mīlu, mīlu dzīvi, mīlu savas skolotājus un visu dzīvo radību uz pasauļu!”.

Andris J. Gaidot iniciāciju sēdēju aktīvā Reiki stāvoklī un centos no galvas tekoši iemācīties simbolu. Domāju, ka izdevās. Kad jau sēdējam divatā pirms durvīm, turpināju darīto pašu, bet sāka daži vārdi aizmirsties. Iniciācijas laikā – tāds miers. Aizvērto acu priekšā mijās zeltaina balto gaisma, ar violetu, reizēm zaļu. Sajūtu, ka man iedod trīs atslēgas. Domāju, ka tās būs smagas, jo būs jāatver nopietna lielas durvis, bet atslēgas uzņēmu tikpat viegli, kā elpas pūtienus rokās plaukstās. Kad manas rokas piespieda pie krūtīm, sapratu, ka trīs atslēgas glabāšu sirdī. Sirds vislabāk redzēs, kad tās jālieto. Paldies, Reiki! Paldies Dievam! Paldies Mihailam! Paldies Angelinai! Jūtos svētīts un sargāts. Man nav grūti smaidīt. Tas nāk pats no sevis.

L. Š. Kad bija pirmais simbols jutu, ka par ceļiem noskrienas tirpas. Kad bija otrais simbols jutu, ka rokas vēsums. Kad bija trešais simbols jutu, ka pār visu augumu noskrien tirpas. Pirms iniciācijas es jutu, ka drīz būs jāiet un man ļoti kutēja pēdas. Pēc iniciācijas kad ienācu no telpas man sāka kutēt pēdiņas un gribējās smieties.