Мастерские инициации. Декабрь 2013

Опубликовано в Инициация Рэйки. Что это такое?

 

Сергей И. Во время инициации волнообразно накрывала энергия, чувство теплых волн. На внутреннем экране постоянный калейдоскоп ярких (очень ярких) цветов: белый, золотой и фиолетовый, зеленый. К концу инициации возникло чувство полного спокойствия и удивительного равновесия. Пытался настроиться на будущие задачи, но это спокойствие смывало все. Когда открыл глаза, то вокруг как бы другой, новый, яркий мир, без звуков.
P.S. Во время инициации, чувствовал постоянные прикосновения.

Наталья И. Великая сила Рэйки, поток света и любви обволакивая, уносил, и что удивительно из всех приглашенных носителей света очень четко виделась, была рядом (и тогда в сентябре и сегодня) тысячерукая Каннон в своем золотом сиянии. Она стала приходить ко мне за 2 дня до семинара, во время утренних практик. И это удивительно для меня, так как я к ней обращаюсь только будучи в Японии. Громадное наполнение. Радость, ощущение покоя и уверенности, свет везде, внутри, вокруг. А на Кураме неизъяснимое единение со светом, что был вокруг, кедры, звезды, иногда Мао-сана, … и мы белые люди, приехавшие туда Бог знает, откуда и занявшие всю вершину этой горы. А потоки энергии, гулявшие вокруг нас.… Все это чудо! Спасибо Вам огромное, за этой подарок, возможность объединиться и ощутить себя частью Вселенной. С Любовью!

Инесса А. Инициацию Мастера-Учителя я получила на Кураме 25.09.2013. Моя инициация проходила в необыкновенном месте, обособленном, как будто в другом пространстве. Запомнился подъем на гору в тот день. Он был очень медленным и медиативным, вводил уже в состояние концентрации и погружения в себя. Для меня сложилась так, что Учитель велел взять стульчик из пагоды и нести на место инициации, сказав, что это моя карма. Я тогда подумала, как я благодарна ему за это и за все, что носила бы ему стульчик всегда. На нашей горке, во время инициации ощущала необыкновенную легкость и Любовь. Ощущение потока и Учителя в нем, дающего всем телом своим – эту Любовь, особенно, когда мои ладони лежали на груди Михаила. Еще помню чувство расширения, как будто я огромная, без границ, сливаюсь со всеми, что округ. В теле легкость и покой, и безграничная Любовь!!!!

Inese S. Iniciācija Kurama kalnā 25.09.2013. Bija sajuta, ka atrodas ļoti svētā vietā, liela prieka sajuta, atbildības sajūta. Ļoti liela pacilātības, sajūta. 07.12.2013 meditācijas laikā sajutu milzīgu enerģijas paplūdumu kad palīdzu Mikao Usui un Kurama kalna svētas, lai palīdz man ceļā ar Reiki, jutu, kā enerģija birzās gaismas veidā nolaižas man uz pleciņu. Tad gaisā parādījās eņģeli kad jautāju par saviem sasniegumiem Reiki, sāka garām slīdīt dažāda vecuma un izskata cilvēku sejas. Es sapratu, ka esmu par viņiem atbildīga kaut kādā ziņā. No rokām, kas bija salikta Gasjo uz augšu plūda mierīga gaismas strūkla, kas attēloja lielu Budu. Nezinu kāpēc vienā būdī uzradās papīra lapas, kuras sāka degt, kad tās sadega, parādījās liela balta bumba. Ir laimes sajūta. Tajā pašā laikā sajūta, ka dzīvē iestājies ļoti atbildīgas posms, ir uzlikt liels pienākums.

R.S. Sēžot krēslā pārņēma kreitnas sāpes mugurā un mugurkaulā. Pēc tam kreisajā celī un kreisajā uzacī. No skolotāja nāca ļoti liels siltums pat man nepieskaroties. Iniciācijas laikā sulīgi zeltaina gaisma, vēlāk pāriet uz žilbinošu baltu sajuta, ka karājies gaisā ar visu krēslu. Pie katra atbalsta grupas cilvēka stāv pa gaismas eņģelim. Ap Skolotāju ļoti daudz gaismas eņģeļi, sajuta ka telpa pilna ar šiem eņģeļiem. Pēc tam palika ļoti karsta mugura, sāpes pazuda.
Kad iniciācija gāja uz beigām parādījās krusts un zobens – zelta. Kad Skolotājs uzlika rokas uz krūtīm, tās it kā pavērās, piepildoties ar zeltaini, žilbinošu gaismu.

Dzintra D. Iniciācija Kurama kalnā: Pašas iniciācijas laikā it ka nekas sevišķi nenotika, kā vienmēr gaisma, siltums. Krāsas un miers, bet pats svarīgākais paradījās pēc iniciācijas, kad es apsēdos visu pārdomāt un secināt. Kad mums vajadzēja izstāstīt, ko tad es jutu šajā skolotāju iniciācijā – es saprotu un izjutu bezgalīgu mīlestību, mīlestību kas nav parastā, bet Dievišķa mīlestības, pilnīga un ļoti dziļa miera, labestības, mīlestības sirds sajūta. Tāda sajūta bija manā mūžā pirmo reizi, jo tu saprasti, ka nav nekā tikai vienīgi liela patiesa un dziļa Mīlestība uz visu pasauli. Es teiktu Pilnības sajūta! Šodien: Skolotājs teica, ka mēs ar Liju pasēdēsim tikai kopā ar pārējiem domubiedriem, jo mēs esam kā klausītajās, arī par to biju priecīga, lai sirdī lūdzu, lai arī mums kaut ko uzdāvina. Kad viss sākās, pirmā mani apņēma gaisma, tad spēcīgas enerģijas pildīja visu manu ķermeni, es lūdzu visu savus Sargeņģeļus, Ercenģeļus, Mikao Usui lai viņi būtu klāt šajā brīdī, lai palīdz man būt vienmēr ar Mīlestības un gaismas piepildītu sirdi, lai es paliks esmu cienīga būt Reiki skolotāja. Bet tad, kad es sajutu skolotāja rokas uz savas galvas, es viņam biju ļoti pateicīgā! Manas rokas ”dega” ar enerģijas uguni, mana sirds atvērās plašuma, tajā atkal parādījās mīlestība, bezgala daudz siltuma. Tas bija ļoti svētīgi man! Es esmu pateicīga sev par to, ka es izlēmu atnākt vēlreiz uz šo semināru, jo tas izdarījās man bija ļoti vajadzīgs! Vēl reiz sajust un saprot patieso mīlestību, mieru un gaismu visā savā būtībā! Liels, liels paldies skolotājam Mihailam un maniem Sargeņģelim un visiem svētajiem, kas mani pavada šajā dzīves ceļa!