Инициации в октябре 2013. 1 уровня. Летала в небесах

Опубликовано в Инициация Рэйки. Что это такое?

 

L.K. Gribas raudāt. Emocijas pašas nāk. Sajūta tāda, ka esi nokļuvis mājā, kuras tik ilgi meklēji. Drošība. Laiks pagāja ātri iniciācijas laikā, bet redzēju baltu gaismu, viena momentā parādījās vectēvs, viņš man smaidīja ar savu silto smaidu. Pēc kura es tik ļoti ilgojos. Asaras acīs svētlaimes visu seansa laiku un vēl tagad, kamēr rakstu. Visu seansa laika bija spiediens pa visu muguru, kājām un galvu. Diezgan neierasta sajūta. Esmu laimīga! Paldies!

Agnija Z. Ienākot telpā, apsēžoties, centos atslābināts, sakoncentrējos uz elpošanu un rokam. Par kāju savienošanu ar zemi arī iedomājos, bet par sirdi un galvas centra neiedomājos, bet visam savs laiks. Pirmo izjutu siltumu, kad uzlika roku uz galvas augšas, bet uz pleciem, kad turēja rokas, tādu sajūta nebija. Kad rokas atvēru vaļā, bija sajūta, ka tajās kaut kas ir ielikts, fiziski tur nekā nav, bet sajūta, ka turi rokās ir ko neredzamu, bet tajā pašā laikā jūti ta kā smagums, ka tur ir kas būtu. Kad uzliku rokas pati uz saviem pleciem sajutu no rokām siltumu plūsmu. Vizuāli nekādu vīziju nebija, vai vienīgi , kad turēja rokas uz galvas redzēju no augšas tādu kā zilgans baltu gaismas apli. Tas nāca no augšas un tā kā lidinājās. Nebija konkrētas formas, tāds kā izplūdis. Līdz no iznācu un kamēr šobrīd rausta, man vaigos ir spēcīgas siltums un rokās arī jūtu siltumu – tieši delmu vidū, kā tāds koncentrējies siltums un enerģija. Esmu ļoti pateicīgo Jums par šo skaisto dūku kas iespējams mainās man dzīvi. Paldies Jums, no sirds!

Dace A. Uzsākot iniciāciju, es jutos tik viegli, nevarēju sajust pat kā es elpoju. Tāda dīvaina sajuta, it kā es lidotu un nekas var svarīgs. No Skolotāja rokām nāca neiedomājams siltums. Noslēgumā sajutu tādu kā siltu strāvu, avotiņš, kas it kā tecētu no galvas līdz vēderam. Tāda neaprakstāma sajuta, vārdos neizsakāma. Interesanti, ka gaidot iniciāciju, ļoti spēcīgi kasījās galvas augšdaļa, kas parasti tā nav.

Astra K. Lidojums debesis. Miers. Prieki asara. Lejā un putnu mājas, ezeri, pludmali. Karsts, vējš - patīkams.

Māra V. Iestājās harmonisks miers, kas atbrīvoja no ikdienas stresa.

Ilze. Paldies Angelinai un Mihailam! Jau pie pirmajiem skolotāju pieskārieniem likās, ka paceļos gaisā, tad trešās acs vietā parādījās saulains aplis, kas palikās visu seansa laiku, tam klājās virsū zils aplis. Paralēli uz un no debesīm virs galvas bija šaura gara balta, sudrabaina piltuve. Parādījās vērojoša acs. Un visu laika enerģijas plūsma, spēcīga uz rokām siltums visā ķermenī un citāda domāšana - miers, mīlestība, liekas, ka ir atvērušas acis. Izdzerot ūdeni uz mirkli profilā redzēju mātes seja (nopietna) viņa jau sen mirusi, bet vēl līdz šim viņu nebiju redzējusi ne sapņos, ne meditācijās. Paldies!
Rasa. Sēžot uz krēsliem pie ieejas uz iniciāciju redzēju gaismas stabus. Sajutu un redzēju ļoti daudz baltie eņģeļu. Rokās turēju it kā zemeslodi baltie ar zelta kontinentiem.

Anna A. Pirms iniciācijas es biju ļoti satraukta. Iniciācijas laikā saspriegums aizgāja. Man acīs virmoja vis visādas krāsainas gaismiņas. Neskatoties uz to, ka acīs bija ciet, likās, ka spožā gaismā man izdevās saskatīt mazu bērniņu, zīdainīti un daudz figūras it kā ar starojumu ar galvu. Es īsti nezinu kā to skaidrot, jo patiesi reliģioza es neesmu. Bija ļoti interesanti. Pēc iniciācija es esmu ļoti mierīga un laimīga.

Дмитрий К. Во время ожидания и практики Гассё появился перед глазами белый шар. Он видоизменялся. Во время инициации визуализаций не было, все проходило на фоне телесных ощущений. Почувствовал полное расслабление и энергию, исходящую из рук Мастера, а потом и в своих руках, как будто мне в руки положили солнце. По окончании церемонии ощущение полной гармонии, спокойствия, слезы, желание поплакать (забыл уже когда себе это позволял захотеть)

Галина. Вошли в комнату, где меня ждали Учителя. Во время инициации перед глазами стоял белый свет, в нем появилась сине-зеленая воронка и в ладони положили два огромных белых светящихся шара. Шары растворились в центре ладоней, стали разноцветными. Положили мне руки на плечи, от них шел холод, а Ангелины руки приятно грели и успокаивали. В районе сердца разлилось приятное тепло и осталось там навсегда.

Елена З. Во время инициации очень кружилась голова и все тело. Было ощущение, меня «штормит». Образов никаких не видела. Перед глазами были только пульсирующие потоки, в какой-то момент цветные, но не яркие. Ощущение, что голову разорвет. Когда дули в первый раз, то как будто на меня дунул очень сильный поток ветра. По телу волна.
Юлия. Две женщины дали мне ребеночка.... Боль в руке, затем в сердце пошло... Окно...и свет…