На глазах выступили слезы

Опубликовано в Инициация Рэйки. Что это такое?

Моя инициация Рэйки, 1 уровень

15.12.2018

А. Очень хорошо, спокойно и гармонично себя чувствовала в процессе инициации. Хотелось улыбаться. От прикосновений чувствовалось тепло и спокойствие. В какой-то момент почувствовала радость и благодарность. На глазах выступили слезы. В общем, чувство полного принятия, покоя и умиротворения.

A. Es saplūdu kopā ar mīksto krēslu un sajutu, ka esmu visa pasaule. Acu priekšā mierīgi mainījās dažādu krāsu rimbuļi, melns, zaļš, dzeltens. Ļoti skaista un vienmērīga sajūta. Jutu kā Skolotāja rokas trīc, kad tās bija man uz pieres. Īpaši jauns siltums bija, sajūtot rokas uz ceļiem. Kad Skolotājs atvēra manas plaukstas, iedomājos, ka esmu pie silta ūdenskrituma un ūdens vienmērīgi tek man plaukstās. Acīs krāsainie rimbuļi nomainījās uz baltu, drīzāk gaismas krāsas gaismu. Uzliekot rokas uz krūtīm sirds apvidū skaidri sapratu ko turpmāk tikai es atbildu par savu ķermeni un savām izvēlēm. Visa pasaule sakoncentrējās manī.

E. Iniciācijas laikā varēju sajust stipru, spēcīgu, siltu baltas gaismas klātbūtni. Likās, ka to varu pat sataustīt. Tā it kā ieskāva mani savos apskāvienos, nomierināja, sasildīja. Kādā mirklī rokās plaukstās parādījās arī tāda kā smaguma sajūta, it kā kāds tā turētu ar spēku. Iniciācijas noslēguma jutu kā zūd pamats zem kājām, tāda kā bez gravitācijas stāvoklī. Sajutu mieru, lielu saviļņojumu un pateicību.

L. Biju satraukusies par to, kas sagaidāms, tādēļ vispirms centos nomierināties lai iegūtu miera sajūtu. Iniciācijas sākumā acu priekšā mainījās kā uzplaiksnījuši dažādu krāsu punkti, kas nāk un aiziet tālumā – violeti, rozīgi, zili. Tad sāka velties tāda kā balta migla, it kā pa ūdenskritumu lejā. Pilnīga miera sajūta, likās, ka nesēžu uz zemes, bet pie pacelti gaisā pretī tam ūdens krituma.