Чувство идеального состояния

Опубликовано в Инициация Рэйки. Что это такое?

Моя инициация Рэйки 1-го уровня 06.10.2018

О. Что я почувствовала пока ожидала приглашения на настройку? Я стала надуваться) Было ощущение, что отрывается голова. Перед глазами стояло пятно, как одуванчик. Зайдя в комнату, сидя на кресле, телу было безумно удобно, хорошо и приятно. Перед глазами опять плавало пятно, как одуванчик светло-белый по краям и темный в центре. Пятно меняло форму то овал, то круг. Появлялся фиолетовый цвет. Если честно, я ожидала что кто-то из недавно ушедших близких проявиться, но не проявились. Приложенная к груди рука дала ощущение тепла, я заняла всю комнату, раздулась! Когда меня обняла Ангелина, было чувство такого тепла, принятия и любви, которое я никогда не ощущала, я была сама собой в этот момент, и меня приняли всю. Чувство идеального состояния, которое очень редко встретится в жизни его необходимо запомнить, чтобы можно было вспомнить и пережить еще раз.

L. Sākumā mazliet uztraukums, domāju, vai viss izdarīšu pareizi. Mūzika un siltas plaukstas pie galvas, pleciem, mazliet nomierināja – bija patīkami. Domas nebija, plūda enerģija, nedaudz tirpa mugurkauls (sajūtas nesaprotamas reizēm silts, reizēm sala). Atbrīvoties līdz galam nespēju – nekad neesmu bijusi uz masāžu, nepatīk man glāsti un pieskārieni, kaut pati masēju cilvēkus. J Arī pie friziera nepatīk, ka mani aiztiek. Izskaidrot to nemāku, bet cenšos un strādāju ar sevi.

S. Iniciācijas laikā manī radās daudz sajūtu. No sākuma biju nedaudz nobijusies, kur veicināja manam ķermenim nedaudz trīcēt it īpaši rokām, kuras bija aukstos. Manas kājas, pēdas sala. Iniciācijas laikā manī radās tāda kā miera sajūta un rokas beidza trīcēt, tās arī palika siltākas. Vēdera sāpes, kas mani moca jau apmēram mēnesi pazuda un ķermenī radās viegla sajūta, tā kā lidoju pa gaisu. Nejutu ne rokas, ne kājas, itin neko. Blakus šim sajūtām arī redzēju tādu kā filmiņu, kas sagāja kopā ar sajūtām. No sākuma viss bija tumšs, tajā brīdī, kad ķermenis trīcēja – tas bija saules aptumsums. Kad man ķermenis sāka beigt trīcēt, šis tajā brīdī, šis saules aptumsums noskaidrojās un parādījās siltāk rokām, un bilde apskaidrojās. Uz klints malas augu apelsīnu koks. Tumsas laikā tas bija miris, bet, kad saule apskaidrojās, tas sāka plaukt un parādījās apelsīnu kokā. Tas brīdis, kad bilde noskaidrojās, kad skaidri varēja redzēt uzplaukušo apelsīnu koku, manā ķermenī parādījās viegla sajūta. Tā kā es lidotu. Iniciācijas laikā mainījās arī smaržas. No sākuma telpā aromāts bija ass un nepatīkams, bet uz iniciācijas beigām kļuva maigs un salds.

A. Pirmā sajūta bija, ka ķermenis ir viengabalaina masa bez rokām, kājām. Liels siltums bija, pārņēma ķermeni, kad pieskārās manām kājām, ceļiem. Tāds patīkams miers un mīļums pārņēma, kad uzlika rokas uz pleciem. Acīs sakasās asaras. Laimes asaras. Bija tik patīkami. Ķermenis sāka viegli vibrēt. Sajūtas ir vieglas, patīkamas, gaišas. Kad gaisu pūta rokās, bija sajūta, ka lidojās starp rokām silta gaisa bumba. Pieliekot rokas pie savām krūtīm, siltums lēnāk ienāca ķermenī, viegls siltums.

E. Iniciācijas laikā sajutos brīžiem kā karuselī. Likās, ka mani šūpo no vienas puses uz otru. Ik pa laikam mani gāza uz aizmuguri, un sajūta bija tāda, ka mana dvēsele tiek savienota ar neredzamiem diegiem ar debesīm. Likās, ka mani velk uz augšu. Redzēju dažādus skatus ar vietām, kur neesmu bijusi. Skati ar jūru, klintīm, un citi. Nezinu, vai tie bija nervi, bet mana sirds ik pa laikam strauji dauzījās man krūtis. Kad Skolotāja paņēma manas rokas savējās, jutu karstumu izgarojam no manām plaukstām un tad tas pārvērtas vēsā sajūtā. Ar aizvērtam acīm redzēju tādus kā zibens viļņus pulsējam no manis uz ārpusi-prom no manis. Ik pa laikam redzēju tādu kā baltu gaismu, citreiz pilnā spožumā, un tad tik iemirgojamies pa brīdim.

E. Ļoti karstas plaukstas visu iniciācijas laikā. Miegains stāvoklis.

E. Sajūtas radās, kad gaidīju rindā uz iniciācijas telpu. Noskaņojos, elpoju, vienu brīdi likās, ka sāka durt, tad arī pārstāja. Un tad ieraudzīju tā kā kalnu, kurā mirdz maza gaisma kā dimants, kristāls un virs tās ir daudz roku, plaukstu viena virs otru kā piramīda. Kad dimants ar savu spožo gaismu man pietuvojās es sāku jūt siltumu delnā, likās, ka delnu iekšpuse, vidus silt. Kad iegāju iekšā, bija miers, jutos labi un harmoniski, jutu siltumu no Angelīnas rokām, patīka visas enerģijas un harmonija sajūtas telpā. Redzēju ceļu, pa kuru eju – lauku ceļā apkārt zaļojošu lauku un bērzi, spīd saule. Likās, ka pa šo ceļu eju kopā ar vīru un bērnu – laimīgi. Kad Angelīna paņēma plaukstas un tajās iepūta, šķīta, ka man iedeva kaut kādu zināšanas bumbu, kas uzlika pienākumu un atbilstības sajutu, kura smagi. Ar katru Angelīnas pūtienu plaukstās šķīta, ka šī zināšanu bumba kļūst vieglāk, iestājās pieņemšanas sajūta un vieglums. Likās, ka man ieplūst sekas, sakrālas, svētas un ļoti svarīgas zināšanas. Jūtos ļoti labi.

A. Sākotnējs stress un saspringums. Pēc tam siltums un gaisma, kam sekoja atslābums un miers visā ķermenī.

L. Sākumā ienākt iekšā sajutu vieglumu, kad rokas tika uzliktas uz manas galvas, viss bija gaišs, skaidrs, domu nebija, bija miers, kad rokas vajadzēja iztaisnot, likās, ka tajās tiek ielikts kaut kas smags, kas bija jānotur, tad tas tika aizpūsts un atkal bija viegli pēc 3. aizpūšanas reizes balta, spilgta gaisma parādījās un acis liekajai, šī spilgtā gaisma bija kaut kas neticams, pieliekot rokas sev pie krūtīm, jutu, ka rokās ir milzīga enerģija, pašai iekšā ir harmonija, rokas jūtas enerģijas pārpilnas. Es visu laiku sajutu lielu siltumu savās plaukstās, un kādu nenormālu daudzumu siltuma tās izstaro.

A. Kad pārgāja uztraukums, parādījās violetas krāsas apaļš ar melnu rāmīti. Tad es redzēju zīme. Ļoti liels uztraukums bija pirms iniciācijas. Grūti atbrīvot pratu. Kad saliku rokas priekšā, likās kad viņas salipa kopā ar neredzamu līmi. Pēc iniciācijas redzēju konusa piltuves vienu baltā, otru violetu ar neregulāru apaļu formu. Vēl jutu savu trešo aci.