Золотая статуя

Опубликовано в Инициация Рэйки. Что это такое?

Моя инициация Рэйки 1-го уровня 12.05.2018


И.  Первые ощущения – ярко выраженное тепло в области солнечного сплетения и в позвоночнике напротив. Потом я увидела, как бы облака светло фиолетового цвета, а вокруг них замыкали тонкие ярко-голубого цвета полоски, типа веревочек. Дальше видела маленькие облачка, темные пятна. Потом все исчезло и свет стал желто-молочного цвета, немного даже тусклый. Следующее, я почувствовала тепло в области плечевых суставов и чуть ниже. Это тепло возникало два раза. Потом, когда я сюда приехала у меня была головная боль, по-видимому поднялось давление. После принятия инициации головная боль прошла.
М. Золотая статуя, перед инициацией, во время инициации – гора Курама. Перед инициацией как будто зарождалась жизнь, эмбрион человека, он растет и развивается.
А. Чувствовал прилив космической энергии. Особенно на кончиках пальцев. Внутри себя почувствовал тепло и то, что моя энергия стала целостной и настроенной. В голове образовалось белое пространство от которого было хорошо и спокойно. Чувствую прилив энергии. Внутри был, как огненный шар от которого очень приятно.

M. Noskaņošanās laikā plūda zaļa gaisma, pēc tam nāca violeta gaisma un gaismu spēle DNK spirāles veidolā, iegāju diezgan dziļā transā. Iniciācijas laikā sākumā redzēju spilgtu gaismu līdzīgi kā saules gaismu, tā nāca no augša un arī kaut kur no priekšpuses. Kad saņēma mana plauksta, tad parādījās ļoti liels siltums plaukstās. Negribējās iziet no šī transa stāvokļa.
M. Pirmais ko esmu sajutusi ieejot šajā telpā, Angelīnu kas sagaidīja mani ar mīlestību kas viņu pārpildīja – ļoti gribējās apskaut viņu, bet nez kāpēc atturējos un tikai pieskāros. Pirms iniciācijas bija liels uztraukums, sen nebiju jutusi šo uztraukumu. Sēdējot mierīgi un, gaidot savu rindu uz iniciāciju, nedaudz nomierinājos. Jau ieejot istabā, kur notiek iniciācija, sajutu siltu uzņemšanu. Vēlāk sajutu savus sirdspukstus, kas strauji sita un palika mierīgāk, tad sajutu siltumu uz galvas un aukstas savās rokās. Vienā brīdī likās, ka redzu, kā abas sienu ar hieroglifiem un brīdī, kad pateica, ka iniciācija beidzās sajutu mieru iekšā – sevī, un acis iedegās kā spuldze, smaids un iekšējs prieks. Izejot no telpas – sajutu mieru un iekšēju kā tukšumu, ka nekas lieks vairs tur nav – kam nebija jābūt. Bet vaigi jutu, ka sarkani un deg. Pateicos jūs par iespēju palīdzēt sev un citiem.
R. Jutu mieru pirms iniciācijas meditācijā likās, ka gaiss zālē ir biezs, ar tādu enerģiju, ka parasti neizjutu.
D. Gaidot iniciāciju, skudriņas skrēja pa visu ķermeni, rokas likās ļoti smagas. Iniciācijas laikā redzēju – baltas gaismas staru, kas kustējās ļoti ātri. Sajūtas kā tādā gaismas tunelī. Un absolūts miers. Ne bailes, ne uztraukuma. Pilnīgs miers. Pēc iniciācijas drusku tā kā smaga galva, bet domas skaidras. Paldies!
A. No sākuma redzēju baltu gaismu (ne spilgtu). Tad tā mainījās uz ģeometriskām formām un līnijām pelēkā un melnā. Bija satraukums (cieša sajuta vēderā) un gribējās smieties. Kādu brīdi, kad Skolotājs pieskārās galvai, redzēju ziedošus ķiršu kokus uz melna fona, no savāda leņķa (tā it kā es gulēju uz koka zara un lūkotos sāniski augšup). Tad aina mainījās uz tumši pelēku trīsstūri, kas pārvērtās kalnā, no kura tecēja upīte. Ūdens lija man plaukstās un tad aizplūda prom. Tad manā priekšā bija karameļu krāsas ūdens (upe vai ezers), mierīgs ar pāris apļiem uz ūdens virsmas (tā it kā tur tika būtu iekriti ūdens piliens). E biju šī ūdens vidū. Miers bija manī un domā, ka ir laiks sadziedēt brūces. Meistaru apskāviens bija kā vecāku sargājošās rokas. Un arī manas plaukstas jūtās uzlādētas. Pateicības jūtas. Paldies, paldies, paldies!
A. Iekšēju mieru, kad apsēdos un aizvēru acis. Redzēju baltu gaismu. Ļoti patīka telpā pie Angelīnas un Mihaila. Sajuta Mihaila rokas uz pleciem. Uz brīdi pazuda baltā gaisma, tās vēl tā redzēju tumšu, sarkanbrūnu gaismu, sirds sāka nedaudz straujāk pukstēt, tad atkal redzēju pilnīgi baltu gaismu. Bija dziļš iekšējs miers.
I. Sēžot uz krēsla pirms iniciācijas – jutu kā, vibrē ikru muskuļi un pēdas, un spiedoša vibrācija avotiņa apvidū. Iniciācijas laikā – jūtot rokas uz pleciem – sajutu karstu vilni vēderā un vibrāciju galvā it kā būtu iešauta virpulī. Kad sajutu rokas uz galvas – man bija sajuta, ka es atrodas augstu virs mākoņiem (mākoni bija maigi rozā krāsa) it kā es sēdētu augstu debesis vai Visumā, kājas brīvi un tālu apakšā kasošajiem mākoņiem. Iekšēji pilnīgs miers. Bet pēc brīža virs galvās parādījās ziedu dažādu formu, krāsu, lielumu, kas veidoja debesis virs manis. Krāsaini un harmoniski ar varavīksni apkārt. Sajūtot elpas pieskārienu plaukstai – parādījās Dievišķas acis, šī acs visu laiku tuvojās un it kā apņēma mani. Ķermenis pārņēma baltas gaismas un apkārt varavīksnes maliņa. Ķermenis viegli trīcēja. Pēc iniciācijas – galva reiba, bet viegluma sajuta.
M. Jau pašā sākumā, vēl pirms ieiešanas telpā, pārņēma liels miers. Iniciācijas laikā bija sajuta, ka viss mans ķermenis un gan harmonizējas, sajuta, it kā mozaīkas gabaliņi saliekas kopā skaistā un pareizā attēlā. Ļoti spēcīgi sajutu enerģiju brīdī, kad Meistars atvēra manas plaukstas. Liels miers un mīlestība pārņēma līdz dvēseles dziļumiem. Liels paldies Mihailam un Angelīnai par gaismu un mīlestību, to var sajust visapkārt.
L. Meditācijas laikā nomierinājos un aizvērto acu priekšā bija balta krāsa, protams ne koši, bet gaiša. Iniciācijas laikā visā ķermenī ieplūda miers. Pēc Angelīnas plaukstu pieskārieniem acu priekšā spilgti krāsu plankumi. Uz galvas – violets, uz atslēgas kauliem zils - tumši, uz ceļiem – manas problēmzonas liels siltums līdz sirdij. Pūšot plaukstās, spilgti vairāki krāsu laukumi – violetā krasā. Jā, arī emocijas sita vilni – asaras, lai izsprāga. Tagad domas – gaišas sajuta – pacilājoša, sirdī – miers un apbrīnojams. Es ļoti pateicos Jums abiem!
K. Sagatavošanas meditācijas laikā, redzēju dažādas baltas gaismas kustības. Vispirms baltas gaismas lodes virzījās no kreisas puses uz labo. Aptuveni pēc minūtes kustība mainījās tā it kā apņēma manu galvu no visam pusēm un virzījās uz vidu. Tā turpinājās kādu brīdi. Pēc tam gaisma pulsēja pieres daļā – tikpat ritmiski. Pirms ieiešanas iniciācijas telpā baltā gaisma it kā biezs medus lēnām lija pār pieri un pēc kaut viļņojas kā ūdens apakšā. Plaukstās sajutu siltumu – it kā tur ielikta silta lode. Pirms gaismas vīzijām jutu spiedienu galvas vidū. Iniciācijas brīdī jutu mīlestību, mierīgu, bet spēcīgu. Un ļoti siltas rokas. Ķermenis nomierinājās un atslāba.