Нарастающее белое пламя

Опубликовано в Инициация Рэйки. Что это такое?

Моя инициация Рэйки 1-го уровня
8 сентября 2018 года


П. Сначала было ощущение тепла и покоя. Затем, при прикосновении к голове внутри стало жарко и было ощущение чего-то сильного и бурлящего внутри. При раскрытии ладоней стало радостно. Появилось ощущение, что на ладони положили что-то неимоверно приятное. К концу это ощущение усилилось – стало еще радостнее, и стало очень жарко.
К. Я увидел нарастающее белое пламя. Оно заполнило всю темноту и по телу пошел жар.
С. Светло, спокойно и тепло!

L.

  • Attīrīšana
  • Dziedināšana
  • Enerģijas apmaiņa
  • Miers, drošības sajūta.
  • Atbildes uz jautājumiem
  • Izmainīts apziņas stāvoklis
  • Iekustināti bloki
  • Enerģētiska balansēšana (čakras)
  • Enerģija

K. Tas nav īsti vārdiem aprakstāms! Apsēžoties es sajutu ļoti lielu siltumu, mieru un mīlestību visapkārt. Pēc tam pēc kāda laika es izjutu tādu tīru bērna prieku. Kad plaukstas bija atvērtas, likās, ka tajās ir milzīga, smaga lode, zeltaina. Pēc kāda brīža redzēju vīziju. Es eju pa zemes ceļu, un man ir balts spīdīgs apmetnis un mugurā kristāli – tīra kleita. Es nevis eju, bet lidoju. Man seja ir skaidra un sirdī mīlestība, miers un prieks. Mana dvēsele ir pilna gaismas. Pateicos visiem!
I. Pilnīgs miers un balta gaisma visapkārt. Mīļš siltums no meistaru rokām. Laimas un mīlestības sajūta. Atgriežoties zālē sajutu stipru enerģijas plūsmu plaukstās. Vispirms gribējās pielikt pie acīm un trešais acs. Pirmo reizi dzīvē redzēju tik skaistu gaišu violetu zvaigžņotu krāsu. Neaizmirstama, maģiska violeta gaisma un siltums nāca no rokām. Tad gribējās pielikt uz sirds Balta gaisma un spēcīga, silta enerģija.
I. Jutu dziļu mieru, melni dzeltenu gaismu, kas pamazām kļuva gaišāka. Kādā brīdī redzēju ziemeļblāzmu – košas, spilgtas krāsas, kas mainījās. Iekšēji siltums, komforts.
M. Biju ļoti saspringta, īpaši plecu daļa un jutu, ka šis saspringums mazinās un kļūtu mierīgāka. Bija arī tāda gaiša patīkama siltuma sajuta.
L. Tas bija ļoti skaisti. Es jutu ļoti lielu mīlestību un patīkamu silto rociņu, kas man pieskārās. Ļoti patīkamas sajūtas. Paldies!
I. Jutos ļoti viegli, rokas bija sevišķi vieglas pēc pirmā pieskāriena, it kā plaukstu nebūtu. Nekādās gaismas neredzēju. Viss bija tumšs.