Ощущение невероятной силы умиротворения!

Опубликовано в Инициация Рэйки. Что это такое?

Моя инициация Рэйки 2-го уровня 27.10.2018


Т. Словно вернулась домой! Ощущение невероятной силы умиротворения! Словно в руках сконцентрировалась вся энергия Вселенной. Вначале стало тяжело, тяжело, словно в руки положили груз в несколько килограмм, а потом, вдруг ощущение легкости. И Радость!!! Во мне – спокойствие, гармония и ощущение счастья. Благодарю Учителей!
Н. Когда я вошла на инициацию принять второй уровень Рэйки, было легкое волнение. Когда руки моего Учителя прикоснулись к моей голове, груди, я успокоилась, за все время инициации, я ощущала светлый свет, а с правой стороны, виднелась снизу белая точка, она была то маленькой, то становилась чуть больше. Благодарю моих Учителей за любовь ко мне!
З. Как только села в кресло сразу почувствовала тепло в поясницу, потом переход на плечи. Видела фиолетовое свечение плавно переходящее в голубой, как северное сияние, видела рунические знаки, но запомнила только два. Было комфортно.
А. Перед входом, когда ожидал было светло и чувствовался запах тепла. Когда вошел на инициацию, было ощущение тумана на восходе солнца, было тепло и спокойно.
В. Образ Японии пред глазами, поляна, где проходила инициация. На секунду появился образ золотой птицы Феникс. Тепло по спине, на руках чувствовала тепло и блаженство во всем теле. Чувство благодарности не покидало.
М. Фиолетовый цвет застилал глаза потоками и среди них проглядывали глаза мои, и какие-то фигуры, возможно символы.

D. Jau gaidot iniciāciju sajutu telpā ļoti spēcīgu enerģiju. Brīžiem likās, ka prāts peld projām no fiziskā ķermeņa. Likās, ka enerģija piepilda visu telpu ar ļoti blīvu spēku. Sēžot jau pie iniciācijas – telpas durvīm saņēmu ļoti lielu enerģijas lādiņu. Likās visas malas šūnas, ka šampanieša burbulīši. Tad iestājās ļoti dziļš miers. Viss ķermenis kā uzpildīts ar lielu spēku. Miers. Iniciācijas telpā notirpa rokas, kājās, pat lūpas. Rokās sajutu aukstumu, kaut kādu brīdī pat smagumu. Līkas nevaru tas rokās vairs noturēt. Šobrīd absolūta laimes sajūta. Viss ķermenis vibrē. Paldies!
M. Es apzinoties savu smago, slimību un to, ka pēc Japānas ceļojuma, nezināju, kur rast mieru, jo nevarēju ne gulēt, ne strādāt, liekas saņemu mieru un harmoniju. Jo sajūtas bija tādas, ka no manis iziet viss sliktas un ienāk, kas gaišs un atveseļo manu ķermeni. Sajūta tiešam bija, it kā viss ķermenis notrīc, un noraustījās visi muskulīši, katra šūniņa un pēc tam ienāca gaisma un miers. Paldies!
I. Gatavoties iniciācijai, atrados zaļajās Karpatu kalnu pļavās, kur tālumā it kā virs mākoņiem redzamas baltas, sniegotas kalnu virsotnes. Sēžot kājas, iesniedzas dziļi, dziļi zemē. Vienā brīdī bija sajūta, it kā sejas un kakla augstumā ieslēdzies ugunskurs vai kamīns. Bija divi karstuma uzplaiksnījumi, kuri pamazām izplēnēja pa kājām zemē. Pēc tam iestājās viegla sajūta un es uz vienas kājās dejoju, lēkāju pa kalnu pļavām. Iniciācijas laikā biju uztraukusies, bet pamazām nomierinājās, kad Skolotājs pieskārās. Pa kājām staigāja siltums un parādījās gaismas uzplaiksnījumi, roku pirkstos patīkama tirpoņa. Vienā brīdī bija sajūta, ka šūpojas šūpoles virs tām pašām Karpatu kalnu ziedošajām pļavām.
L. Sēžot un gaidot savu kārtu, nespēju atslābināties. Tas nebija stress, tā bija enerģija, drebulis. Noskaņojas, aizvēru acis, mūzika traucēja (pa skaļu, pa ātru). Iekšā ieejot sajutu siltumu telpā, apsēdos. Ērti nebija, saspringums. Sajūtot Mihaila rokas, uzreiz nomierinājos, plūda silta patīkama enerģija. Redzēju baltu siluetu, tīru gaismu. Plaukstās sajutu pirmo elpas pūtienu aukstu, tad virpulis. Pārņēma miers.
M. Miers – esmu atgriezies mājās. Dvēsele ir apjausta, sajūtas ir sajustas. Miers, klusums, drošība, siltums. Iniciācijā, atvērot plaukstas: sākumā vienotība sajūta ar Visumu, ķermeņa nav. Rokas Saule un Mēness. Otrajā daļā – rokās ir Balta Gaisma. Trešajā daļā – rokās ir milzīga enerģija, deg kā bezgalīga, karsta liesma, ko saudzīgi turu.. Pateicos Reiki, Skolotājiem, sev!
I. Sajūta bija ļoti mierīga un harmoniska. Līkas redzēju tādas kā acis kas vīra krasas, taču pa vienai un ne pāri, izteiktas krāsu gamma, kas atgādināja spirta liesmu zilganu taču atspīdēt dzeltenai. Sajutu vieglumu un kad tika atvērtas rokas tad pie otrā tā kā iepūtinu smagumu un tādu kā mieru un mīlestību sajutu.
V. Ļoti pozitīvas emocijas. Jau gatavoties iet iekšā jau sajutu, ka viss ķermenis ir, aktivizējis tieši, izjutu līmenī. Sajūta tāda ka tu lido kā pūciņa līdz gaismas, skanas vibrācijai. Nekad nebiju izjutusi tik smalka vibrācijai, kas ceļ augšā. Ieejot iekšā apsēžoties krēslā, patīkams komforts. Katra kustība likās savādāka. Miers, komforts, atslābums. Krasas baltas, zaļš. Katra reizē kad Skolotājs iepūta delnās, arī bija vibrācijas stiprums, tas it kā palika spēcīgāks. Pirmā kā vēja prizma maiga, otrā, kā vilnis šūpojošs, trešā kā brāzma vibrējošā. Paldies, par jaunajām izjutām un es zinu, ka šis izmaiņas dos iespēju sasniegt labus rezultātus garīgo resursu ieguvē.