Увидела нашу планету в космосе

Опубликовано в Инициация Рэйки. Что это такое?

Моя инициация Рэйки 1-го уровня 11.11.2017


И. Когда я села в кресло, на Душе стало светло и спокойно, мысли стали уходить, захотелось довериться и не анализировать. В один момент Михаил положил мне на голову руку и внезапно голову пронзила боль, и я почувствовала, что что-то изменилось во мне. Я ощутила себя ребенком, и потекли слезы. Потом я увидела нашу планету в космосе прямо перед собой и возникло чувство связи с ней, она была живая как я. Ладони во время инициации были холодными, но, когда я вернулась в зал и сделала настройку, произнесла про себя 3 раза Рэйки, ладони стали теплеть и место под ними стало нагреваться – это просто чудо!
И. Я почувствовала очень сильное тепло в районе солнечного сплетения, а когда, видимо, водили надо мной руками, очень сильно мурашки были по всему телу. Очень сильные и приятные ощущения. Я бы так сидела часами.
С. Чувствовалось легкое приятное тепло. В руках показался белый дым, похожий на идущий от костра, который шел вверх в виде пирамиды. Временами поток расширялся. В руках чувствовалась энергия. Поток, объем, которого заставлял руки расходиться в стороны из-за его величины. Ничего не болит, ощущение легкости
А. Во время инициации был яркий поток белого цвета, который потом перешел в улетающие шары белого цвета. В конце инициации в пространстве появился открытый глаз человека, с любовью смотрящий на меня. Чувствовалось тепло и холод одновременно.

B. Bija ļoti patīkama atmosfēra, siltums, miers. Jutu cerību, atvieglojumu. Tādu sajūtu, ka kāds par tevi rūpējās un palīdz. Brīžiem likās, ka sajutu Dievišķu pieskārienu no augšienes.
I. Sajūta bija, ka paliek smagas rokas, tad bija sajūta, ka man nodot lietošanā kaut kādus instrumentus, kas kalpos man sevis un citu aizsardzībā. Redzēju kā divas skalas, starp kurām centos saskatīt, kas ir iekšā. Tad aina mainījās un redzēju Japānas ziedošos kokus ar rozā ziediņiem un pēc tam it kā viss palika tāds noslēpumainas ietinās pelēkā miglā un no miglas izsniedza instrumentus. Redzēju lielu aci, no kuras nāca violeta gaisma un spēka sajūta bija tajā.
Z. Iniciācijas laikā jutu vieglumu, jutos atbrīvota. Jutu patīkamu siltumu no plaukstām, sajutu durstīgas sajūtas savās plaukstās. Sajūta bija tāda, ka atrodas citā pasaulē, kur ir liels miers, nav ikdienas trokšņu. Pirms iniciācijas bija mazliet auksti, bet pēc tam kļuva silti.
S. Es jutu mieru, siltumu un drošību. Plaukstās – siltu enerģiju cirkulāciju. Tiklīdz man uz galvas uzlika rokas, acu priekšā es ieraudzīju gaismu, kas bija baltā krāsā, es sakoncentrējos uz to gaismu, lai mēģinātu uzķert jebkādas smalkas detaļas un nianses, ik pa mirklim man likās, ka gaismai pievienojās rozā tonis, pēc tam pelēks, tad atkal pilnīgi tīra gaisma, baltā krāsā. Kādā momentā man parādījās maza liesmiņa, kas dega (tā kā svecei liesmiņa, tikai šai nebija konkrēta izcelsmes avota). Pēc neilga brītiņa liesmiņa pagaisa. Bija tāds moments, kad no Skolotājiem savas rokas uzlika man uz ceļgaliem, tajā momentā manā acu priekšā parādījās tumsa, tas mani satrauca un apbēdināja, jo es nevarēju izprast, kādēļ tas tā notika, kas tam bija par cēloni. Tas lika man justies sliktai, es nodomāju: „ vai tas nozīmē, ka manī valda tumsa? Es esmu slikts cilvēks?”. Iniciācijai turpinoties, es centos atbrīvoties no tumsas, taču man tas pilnībā neizdevās, tādu gaismu (baltu un tīru) kā no sākuma es vairs neieraudzīju. Bija vienkārši tāds kā tukšums un iekšēja neizpratne, raizes par to tumsu, ko es redzēju. Skolotāju pieskārieni rādija drošības sajutu un apskāvieni iniciācijas beigās uzmundrināja un deva miera un drošības sajutu. Ir vēl tik daudz kas manā zemapziņa, ko es nepazīstu, nesaprotu vai neizprotu. Ir mazliet biedējoši būt pašam sev tik sev svešam ... Sajūtas ir tās, ka biedē. Lai tās izprastu, tās ir jāiepazīst un jāidentificē to izcelsmes avots, to interpretācija. Vai tumsa ir manas bailes? Zemapziņas aisbergs?
A. Sākumā likās, ka es iešu tunelī un pretī spīd ļoti spoža gaisma. Pēc tam redzēju tumšus mākoņus caur kuriem spīdēja saules stari. Kad atvēra manas plauktas, bija tāda sajuta, ka plaukstās uzīdēja zieds.
S. Vispirms liela miera sajuta, tā kā viļņošanās jūrā, cauri visam ķermenim vilnis, no kura, pa galvu baltas gaismas kūlies, staro uz debesīm. Tad krūtīs izplauka lotoss, pakāpeniski pa ziedlapai. Plaukstas ļoti siltas, liela atbrīvošanās sajuta, mīlestība, asaras no saviļņojuma. Kad iepūta plaukstās, ieliesmojās uguntiņas – tā kā lotosa ziedlapas būtu sabirušas, tad līdz ar roku uzlikšanu krūtīm iedegās siltums.
I. Ieejot telpā, asaras izsauca ļoti patīkamais aromāts, kas atgādināja aromātiskus un ļoti jauki pavadītus 4 gadus Madagaskarā. Acīm redzot, zemapziņai kļuva žēl tik ļoti ātri aizejošo. Domāju, ka asaru straume neapsīks, bet Jums, uzliekot rokas man uz pleciem, pēkšņi iestājas patīkams miers un es atrados Iniciācijas okeāna krastā – saule, sīki vilnīši, baltas smiltis un tālumā viena laiva. Paldies, Jums par to.
I. Redzēju spilgti dzeltenu krāsu, tālumā zilo pelēka migla, drusku kalnu. Ļoti grūti noturēt ciet acis, likās, ka, raustās visa seja, tai pašā laikā manī miers.