Очень приятные ощущения

Опубликовано в Инициация Рэйки. Что это такое?

13.08.2016

Н. Я чувствовала, скорее, прохладу. А, вообще, ощущение, что какой зашла, такой и вышла. Ничего не видела.

Д. Чувствовала легкость в голове и затем теплоту в руках, покой. Покой, который чувствую всегда, каждый раз, когда прихожу в эту студию на сеансы.

Н. От всей Души благодарю Учителей, посвятивших меня в Рэйки! Я испытала ощущение Огромнейшей и Добрейшей Силы, Добра, Света и Любви. Было еще ощущение какого-то забытого знания этой энергии. Картинки Света, Созвездия, Млечный Путь и Вихрь Света, который входит в меня, как по спирали ДНК. Огромное спасибо!

Н. Перед тем как пойти на сеанс, я плакала очень, но начала мысленно посылать своему сыну Олегу свою Любовь из своего сердца. При закрытых глазах фон был светлый, и было какое-то движение в районе сердца, как будто кто-то его хотел открыть, было приятное тепло. После обдувания был жар. И все это тепло, и жар пошел к ногам, а по венам ощущение как минеральная вода с газом. Во время обдувания фон стал темным, и на нем было большое количество цветных точек и маленьких шариков в движении. Лицо мое во время обдувания пылало от жары, и всему телу было тепло – жарко комфортно до сих пор, как после сухой сауны. Пока слез не было. Спасибо за все, вам Учителя! 

 

O. Es jutu enerģijas plūsmu cauri visam ķermenim.

I. Pie otrās roku pozīcijas, kad noņēma rokas no pleciem, bija ļoti lielas siltuma plūsmas pa kreiso ķermeņa pusi pirms tam, kad no saka krēsla aizgāju uz krēsla pie durvīm, man sākās stipra tirpoņa un kņudoņa pa visu ķermeni. Iniciācijas laikā bija siltuma viļņi arī kad uzlika man rokas uz ceļiem. Kad atvēra plaukstas priekšā vizuāli redzēju plaukstās kā pērli spožu tumši zilo gliemežnīcu. Kad pirmo reizi uzpūta vīzija pazuda un bija kā mazas dzeltenas liesmiņas uz plaukstām. Ar katru pūtienu tās palika lielākas. Kad man salika rokas uz krūtīm man vienkārši sāka līt asaras. Bez emocijām. Vienkārši lija.

J. Sākumā bija sajūta, ka ķermenis paceļas nedaudz gaisā, jūtu siltumu un smagumu plaukstās. Brīžiem bija smagums galvā un redzēju tādus kā gaisus riņķus ap sevi.

Z. Ļoti labas sajūtas, pirms iniciācijas dažas asaras nobira, bet aiz tā kad jutos labi par to, kas notiek ar mani, kā pateicība. Iniciācijas laikā bija spilgta gaisma, gaismas bumbiņas lēkāja un palika visu laiku arī tad, beigās, kad uzliku savas rokas uz sirds rajonā, tā gaisma bija zaļa spilgti gaisma un violeta arī bija. Kad rokās pūta gaisu rokas no sākuma man bija aukstas, tad kļuva  siltas un plaukstas jutu siltumu, maigumu tās tik siltas un plaukstās jutu siltumu, maigumu tās sajūtas un ļoti izliekti zaļo spilgto krāsu pēc kāda laika. No sākuma bija tumšs.

M. Mīļi, silti, maigi. Zeltaini vai saulaini? Mirkļi gaidot. Gaiši – balti kristāli birst uz visām pusēm. Dalās. Tumšs fons, kā skatītos nakts debesīs – paveras priekškars – tieši kā teātrī un tad gaisma nāk uz mani. Domāju, ka stāvu savā kalna galvā un saņemu Dievišķo dāvanu. Pateicībā pasmaidu. Gribu paturēt šo brīdi ... Gaisma virzas uz augšu un tad manas rokas – plaukstas sakļauj, es domāju, ka tā gaismas bumba ir plaukstās. Turu ciet. Arī zeltaini stari. Atceros, smaidu – esmu pateicīga!

I. Jau pirms sēdēšanas pie ieejas sāku just karstumu mugurai, karstums bija ļoti spēcīgs – dejošs. Jutu karstumu no Reiki Skolotāja rokām. Tāpat man bija ļoti liels uztraukums, tas ļoti ātri pārgāja. Rokas kļuva ļoti smagas, kad lika tās turēt priekšā, gandrīz nevarēju noturēt – ļoti, ļoti smagas. Vienu brīdi pat sajutu tajās karstumu. Acu priekšā visu laiku zibēja gaisma – kaut kas ļoti spožs. Pēc tam gribējās visu laiku smaidīt.

K. Sākumā jutu tādu, kā apspiestas vestes sajūtu krūšu kurvja daļā. Kad tā pazuda sajutu spiedošu sajūtu uz kaklu. Iesākumā viss bija violets, tad parādījās viss tumšs ar gaismas zibšņiem starp kuriem sākumā sarkans punkts, pēc tam kļuva par zaļu. Redzēju lūpas vienas paša, kuras pēc tam aizstāja gaišs acu skatiens. Sajutu ļoti siltu pieskārienu krūtīm, galvai un karstu ceļgaliem.

J. Paša sākumā pārgāja sprandas sāpes. Pēc tam tālumā redzēju violetus plankumus. Kad atvēro plauksta kad no tam nāca zaļa gaisma ārā, un vēlāk to nopūta vējš. 

H. Jutu vieglu reiboni. Apziņa saglabājās, jo pēc sfinktera operācijas baidījos no ‘’parkšķa’’. Brīdī, kad atvēra plaukstas manī atvērās liela zaļa bumba. Pašreiz izjutu mieru, bet žoklis tomēr ir sakosts. Esmu pateicīga Skolotājiem!