Вибрировало всё тело

Опубликовано в Инициация Рэйки. Что это такое?

Mana Reiki iniciācija 3.limenis

06.08.2016

I. Brīdī, kad notika noskaņošana uz Reiki, bija sajūta, ka saplūst kopā ar telpu. Tad nedaudz sāka pieaugt uztraukuma sajūta un saspringums, smagums plecos rokās. Acu priekšā uzradās un pazuda Reiki simbolu – 1,2,3 simbols. Gaismas un krāsu sajaukums. Vēlme visu laiku, jau no paša rīta raudāt. 

A. Ļoti intensīva enerģijas plūsma, gaiši lillā apļi, kas ieiet piltuvē, līdz no piltuve nāk pretī apļi, tad tie savienojas un rada mierīgu, kustīgu vidi. Tad man acu priekšā rādījās skaista garām skropstām sievietes acs, kas lūkojas labajā virzienā. Gaismas acu priekšā mainījās līdz parādījās spilgta, balta gaisma un bija sajuta it kā galvas augšējā daļa ar lielu spēku ceļas uz augšu, tad visa mana telpa piepildījās ar spilgtu baltu gaismu un es sajustu savu seju kā dalītu. Kreisā puse bija ar aizvērtu aci mierīga, guļoša, bet labā sejas puse visa atvērta un vērojoša. Tad radās līdzsvars, galvā viena mantra: „Paldies!” 

I. Iniciācijas laikā jutu enerģiju – vibrēja viss ķermenis, bija smaguma sajūta rokās, visu vēroja skaista acs. Pašās beigās laimes sajūta pārņēma mani uz sirds apvidū spoža saules gaisma, saules aplis. Iniciācijas laikā saprotu, ka pašai no ļoti daudz kā ir jāatbrīvojas, lai nestu Reiku gaismu. 

Kādas pārmaiņas jūsu dzīvē notika pielietojot otrā līmeņa prakses?

A. Veselības uzlabošanās. Jutu un dzīvoju nevis uz to skatos.

I. Dzīve daudz mierīgāk – bez liekas vērtēšanas, nosodīšanas. Visas situācijas dzīvē tiek pieņemtas kā tādus, kurām ir jābūt uz uzreiz „pieslēdzas” zināšanas mehānismus. Darba maiņa – aiziešana no valsts pārvaldes darba, lai turpmāk laiku veltītu tikai uz vienīgu darbu ar Reiki. Pilnveidotu gan sevi, gan prasmes.

I. Pieaugusi atbildības sajūta, cenšos precīzi izpildīt distancētas prakses, tiešos seansus, palīdzēt tiem, kas lūdz palīdzību. Pieaugusi intuīcija, izpratne par dzīves situācijām. Jūtīgāk uztveru pasauli.