Две спирали ДНК

Опубликовано в Инициация Рэйки. Что это такое?

Моя инициация Рэйки 2-го уровня 06.02.2016

И. Сначала были только пастельные цвета - немного голубой, немного сиреневый, белый, как мозаика. Затем я поняла, что я стою на вершине горы, а это облака. Затем, когда дули в ладони, ладони стали теплыми, как будто в них что-то положили. И передо мной в районе 3-го глаза я увидела драгоценный камень сиреневого цвета. Он мерцал, как огонек, как уголек. Я поняла, что мне подарили что – то очень значимое и дорогое для меня. На физическом уровне я ощутила горячий вкус во рту и по бокам языка. И очень мягкие вибрации в области сердца. Тепло и любовь, которые шли от Учителей. Были японские иероглифы, но я не помню какие. Спасибо. Семинар дал очень много положительных эмоций, новых знакомых. Чувство стабильности. Очень много информации. Спасибо, Михаилу, за работу с сердечной чакрой. Думала, что там все хорошо, оказалось, что может быть еще лучше. Большое спасибо Ангелине за ее любовь и солнечность!

 

Н. Вначале инициации у меня было волнение и очень билось сердце. Как только я почувствовала прикосновения Мастера, все исчезло, осталось только ощущение спокойствия, гармонии уравновешенности. Поток был такой сильный, что мне казалось, что даже ноги поднялись над землей. Поток тепла шел по позвоночнику, и тепло собиралось в области копчика.  Потом стали очень горячими ступни. В руках была небольшая тяжесть. В один момент горячо в области темени. Все прошло, казалось так быстро! Очень спокойное и гармоничное состояние. Прохождение 2-го уровня дало мне больше осознанности. Я поняла, точно, что двигаюсь в правильном направлении. У меня теперь появится теперь больше возможности помогать моей маме, которая от меня на расстоянии. А еще я поняла, что я в самом начале пути к себе.

О. В начале инициации было легкое головокружение, видел перед собой светлый перевёрнутый конус, затем он перешел на виски и голову, И головокружение прошло, появилось состояние покоя. Затем почувствовал ровное сильное тепло на плечах от рук мастера. Оно потом появилось  в нижней части живота, а затем в центре груди и там оно сохранилось до конца и сильно. Появились светлые полосы по позвоночнику, затем чувство, что на моих руках лежат руки, от них идет тепло и мои также начинают светиться. Затем ровное тепло на коленях. Затем почувствовал на руках светлый шар (как будто он лежит у меня на руках) и от него идет тепло. Когда ладони сложили, появилось представление цветка (похожего на лилию), что это ладони его изображают, а он освещается по краям легким, теплым светом. Сейчас присутствует легкий внутренний озноб, даже лучше назвать легкая дрожь. Когда руки мастера были на голове, ощущался светлый шар над и вокруг головы. Семинар принес в душу ощущение радости, света и уверенности. Большой внутренний подъем, а также наполнение светом и энергией.

Ж. Было постоянное ощущение света рядом, вначале светлый белый, временами вспышками, потом переходило в голубой и пурпурный цвет. И все вокруг крутилось в тепле, в любви, доброте, нежности, надежности, уверенности. Перед тем как войти в комнату видела светлыми полосками какой – то знак, не совсем понятным мне, как будто это высекли перед дверью светом. В кресле было спокойно, и в ладони передавалось тепло, любовь, сила. Сейчас поняла, что впереди видела океан любви, счастья и света.

А. Все было спокойно, в ладонях появился бутон лотоса, который превратился в две спирали ДНК, которые потом сложились в шар, который впитался в руки.

R. Pirms iniciācijas laika noskaņojoties uz Reiki, sajutu vieglumu un siltumu ķermenī un sirds rajonā. Ieraudzīju divas caurspīdīgas piramīdas, savienojoties ar galotnēm no augšas un no lejas pa vidu abām galotnēm apaļas gaismas formu kā saule. Iniciācijas laikā siltums visā ķermenī, ieraudzīju gaišu krītošu ūdenskritumu no kalniem, gaisma tecēja, kā ūdens kā, kātosi gaismas stabiņi. Plaukstās kā siltas sēkliņai. Kad uzliku abas rokas uz krūtīm, sajutu siltumu un nevarēju plaukstas atraut no krūtīm. Paldies, Reiki!

V. Pirms iniciācijas jutu siltumu plaukstās. Iniciācijas laikā jutu viļņveidīgus siltumus caur plaukstām. Krūtīs izjutu kā gaismiņu, sajūtas kā balts balodis izvērta spārnus. Pēc plaukstu atvēršanas man palika ļoti smagas rokas, es nevarēju tās noturēt, pamazāk  smagā sajūta izzuda. Kad rokas sakrustoju priekšā, palika vieglu elpot. Krūšu daļā iestājas viegluma sajūta. Esmu ļoti saviļņota, jo reāli sajutu paldies Angelīnai un Mihailam! Ieguvu ļoti daudz! Visu to papildināšu, jo man ir svarīgas labas attiecības un harmoniska dzīve! Palīdzēšu sev un saviem tuvajiem. Esmu pateicīga, jo šodien es varēju sev palīdzēt ar ļoti stiprām sāpēm rokā.

A. Ieejot telpā, bija patīkamas sajūtas, vēlme apsēsties ērtajos krēslos. Sajūta, ka beidzot būs iespēja atpūsties. Krēsls patiešām ļoti ērti, un man bija, beidzot silti. Kad uzlika rokas aizmugurē bija sajūta, ka mans krēsls rotē uz aizmuguri. Tad rokas tika pārliktas uz galvas un nāca vesela virkne ar labsajūtas tirpām no galvas līdz pēdām. Pēc trešā viļņa man sāka dedzināt piere. Kad uzlika rokas uz kājām, parādījās siltums kājās. Tad pavērtajās plaukstās iepūta pirmo simbolu. Plaukstas piepildījās un sāka plesties uz āru, sajūta, ka ‘bumba’, ko ielika plaukstās, paliek arvien lielāka un tad rokas pirksti sāka ieņemt nepārprotami zieda formu, tas bija lotoss. Pēc otrā simbola ievietošanas plaukstās, es sajutu sirdi plaukstās, ļoti konkrēta norobežota enerģija. Mani pārsteidza, ka priekš sirds un mīlestības, tā bija ļoti blīva enerģija. Trešā simbola izjūtas nebija tik izteiktas, tādēļ es pat nevarētu pateikt, kurā brīdī īstu tika ielikts simbols, bet man sāka sāpēt mugura. Tās plecu daļa un mugurkauls līdz ribu loka beigām. Tad nāca skaidra izpratne par to kātā ir ļoti liela atbildība. Kad rokas uzliku uz krūtīm, sāpes atkāpās un mugura iztaisnojās. Paldies! Ieguvu: stabilitāte, atbalsta sajūtu ticību, motivāciju darboties, sapratni.

I. Baidos, ka izjusto nemācēšu aprakstīt, jo pati īsti nesaprotu notikušo. Zinu, ka atnāca vaļā kaut kas aizslēgts, sajūta, ka pieskāros, kaut kam dikti svarīgam, svētam, gaidītam. Asaras bira, liels, liels saviļņojums. Tam sekoja sajūta, ka esmu pacelta virs zemes, gaisā, ka mans smaguma stāvoklis ir mainījies. Pēc brīža sāku griezties – uzlabo pusi visu laiku, ne pārāk ātri, bet tomēr diezgan ātri. Griezos un griezos, likās, ka arī viss manī, kā spirāli griezās. Satricinājuma sajūta turpinājās. Esmu satricināta, jā arī apstulbusi, it kā tukša, bet tai pašā laikā – piepildīta. Ja pēc pirmā līmeņa palūgšanas, bija sajūta, ka dzīve, pasaules uztvere mainās, tad tagad esmu satricināta līdz pamatiem, esmu pildīta ar izpratni, cerībām, apbrīnojamiem instrumentiem, lai savu dzīvi padarīt par harmonisku, laimīgu. Esmu pateicīga par izpratni par daudzām pasaules norisēm enerģētiskajā līmenī. Es jutos kā milzīgi vērtīgāk, sen ilgotu dāvanu saņēmusi. Mīlestības un laimes dāvanu.

D. Sākumā jutu, kā sāka ‘šaudīties’ acis no vienas puses uz otru. Gar kreiso ārējo acs līniju uz augšu jutu ‘skrejošu’ tirpoņu. Tad viss pārgāja un sajutu, ka es esmu jūrā uz ūdens un viegli, patīkami viļņojos virs ūdens virsmas. Visapkārt ir gaišs, saulaina un bezgalīga laimes sajūta apņem visu manu ķermeni. Tad atkal sajutu ‘skrejošu’ tirpoņu gan ārējo kreiso acs līniju. Tā pārgāja pēc īsa brīža. Jūtos viegli, gribas smaidīt un ir bezgalīga laimes sajūta. Apgūstot 2. līmeni, es sapratu, ka enerģijas ir tik smalkas un spēcīgas, kas var izmainīt mani, kas var ietekmēt mani dzīvi, lai tā būtu harmoniska, mīlestības pilna. Es sajutu, ka manī ir neizsmeļams spēks un to es varu izmantot, lai labi justos es pati un mani mīļie, tuvie cilvēki un palīdzēt cietiem cilvēkiem, dziedināt tos un reizē ar to justies laimīgai un piepildītai.

S. Ļoti labi sajutu enerģijas plūsmu jau ieejot iniciācijas telpā. Apsēžoties krēslā, uzradās uztraukuma vilnis, pēc tam ātri sajutu mieru un enerģijas vibrāciju. Viss kļuva harmonisks un vienots. Iniciācijas laikā nejutu telpas apjomu vispār nav telpas. Tādā sajūta, ka esi Visumā, lidojoša, bet ļoti stabila un droša sajuta. Sajūta, kas es esmu, kā sava ķermeņa iekšpusē, faktiski ļoti meditatīvs stāvoklis. Roku plaukstās spēcīga kņudoša vibrācijas sajūta. Ir vēlme ilgāk izjust šo stāvokli – mierīgu, meditatīva, droša. Izteikta krāsu vibrācija – violetie toņi. Tagad pēc semināra jūtu ļoti spēcīgu enerģētisku plūsmu. Esmu saņēmusi ļoti daudz pozitīvas informācijas un dievišķu mīlestību no Jums abiem Skolotājiem. Jau sen nebiju jutusi tādu spēku, tādu kāds nāk no jums, un tik daudz jaunu un spēcīgu zināšanu. Saprotu arī to, ne tās zināšanas, no esmu ieguvusi seminārā uzliek arī lielu atbildību pret sevi un citiem cilvēkiem. Jūs abi darāt ļoti labu un svētīgu darbu. Paldies!

A. Pēc apsēšanas krēslā, aizverot acis un rokas turot Gachhe, redzēju sudrabotie – zelta apļus izvietotus kā tunelī un galā bija zeltaina bumba. Kad rokas lika uz pleciem un ceļgaliem, tad bija ‘bezsvara’ sajūta. Rokas uz pieres deva enerģiju kā es saprotu ‘trešajai acij’, jo kutēja pieres 3.acs rajonā. Kaut kādas manipulācijas tika veiktas ar rokām. Es neskatījos, bet, kad Skolotājs uzlika punktus uz delnām, tad delnas sāka patīkami kutēt un līdz pirkstu galiem ‘aizskrēja skudriņas’. Seminārs atklāja mācības Reiki praktisko un plašo pielietojumu. Personīgi es atklāju sev iespējas veikt pateicīgus, labus un noderīgus darbus pat neatrodoties noteiktā objektā fiziski, bet esot tur tikai domās. Tā ir brīnišķīga sajūta, ja spēj cilvēkam palīdzēt gan fiziski, gan morāli atrodoties daudzus simtus un pat tūkstošus kilometru attālumā.

A. Redzēt es nekā neredzēju, bet just jutu diezgan stipru galvas reiboņu, tādu kā lidojumu, un rokas kad atvēra līkas ļoti, ļoti smagas, tādas ka nevarēju noturēt. Pēc iniciācijas man bija ļoti auksti, nelieli drebuļi kratīja. Es ieguvu ļoti daudz informācijas. Es esmu ļoti pateicīga par to ka varēju iegūt otro līmeni Reiki.

I. Gaidot iniciāciju, bija sajūta, ka savā plaukstā turu baltas, vieglas, kustīgas bumbiņas. Iniciācijas laikā sirdī izjutu būtu prieku, gluži kā siltā vasara, kad varu baudīt sauli, vasaru, jūru. Gaisā uzvirmoja patīkama smarža. Turot atvērta plaukstas rokās sajutu kaut ko gaišu, vieglu, siltu (gluži kā debesmannā). Visu iniciācijas laiku pavadīja viegluma un siltuma sajūta. Paldies.

A. Kad sāku meditāciju, pēc kāda laika iestājās miers un patīkama sajūta. Pārsteidza tas ka mani uzaicināja kā pirmo. Meditējot redzēju svaigu zemi un visu zaļu, it kā tikko būtu norijis pērkona lietus. Silti, saule, miers, harmonija, ozons pēc pērkona, viss tīrs, svaigs. Ar šo sajūtu iegāju iniciācijas telpā. Tur sajutu tīru atjaunojošu enerģiju. Seja smaidīja un viss ķermenis uztvēra pavisam citas vibrācijas, ko deva Angelīna un Mihails. Man gribējās smaidīt visu laiku. Smaidīju, baudīju un dziļu iekšēji priecājos par šo brīdi. Tik ļoti, ka acu kaktiņi kļuva nedaudz mitri. Tikai nedaudz. Īpaša sajuta. Es jūtos īpaši. Prieks, laime, harmonija. Un pateicības sajūta! Saņem enerģiju ar visu ķermeni pat caur muti gāja ņirboņa. Jūtos ļoti brīva! Pēc 2. Reiki semināra mans redzeslauks paplašinājās. Man atklājās tik daudz, kas vēl neparasts, bet tāds, ko es apjautu pirms tam. Es saprotu, ka viss dzīvē ir pēkšņi kļuvis ļoti vienkārši un saprotams. Robežas un šķēršļi ir pārvārāmi. Es saplūstu ar kaut ko lielu un pareizu. Tas ir tas pēc kā mēs visi neapzināti var apzināti tiecamies. Un vēl nekas nebeidzas viss tikai sākas. Tagad mans būs ar ko padalīties un būs ko dāvināt citiem. Par to man ir īpašs prieks.