Наполнилась Светом и видела Ангелов

Опубликовано в Инициация Рэйки. Что это такое?

Моя инициация Рэйки 1-го уровня 10.06.2017

Марианна. Очень мощные ощущения. Еще до того, как вошла «открылась макушка»  и тянуло вверх, текли слезы. Во время инициации ощущение жара во всем теле, два раза захватывало дух. Потом наполнилась светом и видела Ангелов и опять слезы. ладони очень горячие и покалывает. Настолько сильные и необъяснимые словами ощущения, что появилось чувство, что я как бы вернулась домой, как бы на своем месте.

Нина. 

 1. В ладонях чувствовала тепло и покалывание.
 2. Перед глазами менялся свет от желтого солнечного до голубого. Чувствовала удовлетворение, и покой, затем чувствовала, как бы расширение себя в объёме.
 3. Когда при прикосновении коленей, появилась перед глазами, как зеленая сеть, которая превратилась в свет. Грудь распирал плачь.
 4. Скованность в шейном отделе.
 5. Дрожь во всем теле.

Сергей.  Мои ощущения: 

 • При начале усилилось сердцебиение и стало жарко.
 • Глаза очень сильно дергались
 • Появились вспышки белого цвета похожие на салют
 • Стало очень тепло и приятно
 • Ощущение, что я увеличился в несколько раз
 • Непроизвольно потекли слезы из глаз (не было желание их сдерживать). Слезы счастья.
 • Постепенно наступило расслабление  и все залило ярким светом (не хочется выходить из этого состояния).
 • Чувствую жар из рук Учителя (ощущаю энергетическую субстанцию между моими руками и руками Учителя).
 • Опять происходит увеличение моего тела и ощущение наполненности.
 • Ладони горят
 • Очень прекрасное состояние, не хочется из него выходить.

 

Liene. Gaidot ieiešanu iniciācijas telpā, bija vēlme noņemt visas rotas lietas. Klausījos mūziku un redzēju strautu meža ielokā. Dzirdēju, ka burbuļo ūdens, plūstot pāri akmeņiem. Dzirdēju putnu dziedāšanu un jutu iekšēju mieru un līdzsvarotību. Iegāju iniciācijas telpā, apsēdos krēslā, aizveru acis, saloku rokas un aizlidoju. Bija sajuta, ka man tiek atvērtas acis. Sajuta bija tik spēcīga, ka gribējās atvērt acis. Kad sevi šo vēlmi nomācu un koncentrēšanos uz trešo aci, man paradīja spēcīgu gaismu. Tā bija gaiši violeta krasa, kura brīžiem kļuva sudrabaini balta. Tad man priekšā parādīja mājas laukos un sajūta bija, ka beidzot esmu nokļuvusi savās mājās. Kā nav tik būtiski, kur atrodos fiziskajā plānā, jo māju sajūtu dabūt jebkur. No tās sajūta kļuva viegli, ka eju savu īsto ceļu, ka apgūstu to pieredzi, kura ir vajadzīga manai dvēselei. Man arī parādīja, kas man sevī vēl ir atbrīvojusies – bailes, trauksme, gaidas, vēlme būt labajai meitenei, darīt to, ko citi no manas sagaida, bailes, ka eju grūžu ceļu sev. Man parādījās ļoti skaidri, ka viss, ko es vēlos, man jau ir. Ka mums dod tieši to, lai mums būtu iespēja celt savas vibrācijas un tuvoties gaismai. Mani spēka avoti – daba (ūdens, mežs, dzīvošana lauku vidē), spēja just visu un visus – apzināties, ka materiālais ir tikai gala rezultāts paša domām, vēlmēm. Ja parasta man ir sajuta, ka enerģijas cirkulē plaukstās, tad tagad arī pēdās bija tāda sajuta.

Ilona. Man ļoti gribas raudat. Tagad uzreiz pēc iniciācijas. Rokās tirpstoša sajuta, slāpst. Man mugurkauls ir tāds kā sakarsis. Man šodien sāp galva, tā pārgāja iniciācijas laikā. Un tad sāka sāpēt atkal. Bet es nezinu vai redzēju, vai kā, bet visu laiku mainījās no dzeltena līdz spilgti baltam, parādījās arī violeti toni.  

Sandra. Pirms iniciācijas sēžot pret durvīm jutu nesaprotamu sajūtu vai satraukumu vai diezgan spēcīga enerģija. Apsēžoties krēslā noteiktajā telpā un pēc tā kā man tika uzliktas rokas uz pleciem smaga sajuta kurvju rajonā. Tad rokas atrodas uz galva šķita, ka redzu rozīgu gaismu kas kļūst lielāka, arī it kā pumpējoša sajuta. Rokās novietojot uz kājām, īpaši sajūtas neradās, tikai mazliet gaismas staru efekts iekš acs maliņām. Atvērtajās rokās šķita kā virpuļojošas sajūtas. Varēju justa katru Skolotāju.  

Daine. Iniciācijas laikā es sajutu siltumu, aizkustinājumu man noritēja asaras. Sajutu milzīgu mīlestību. Pierē, šķīta, ka atveras kaut  kas vaļā. Redzēju savu violetu centru. Es parasti ļoti visu kontrolēju, centos nekontrolēt situāciju. Acu priekšā mainījās toņi – dzeltens, violets, rozā.

Iveta. Redzēju zilganu baltu gaismu. Sēžot pie galda un noskaņojos Reiki, gaismas stari mijās ar velkošu sajutu galvā. Tā it kā galvaskauss grib atvērtas.. Ķermeni viegls bezsvara stāvoklis un saņemot aicinājumu doties telpā uz iniciāciju, gulējas šis sajūtas paturēt. Iniciācijas telpā spiedošo sajuta, galvā nomainīja patīkams vieglums it kā bezsvara stāvoklis, bija balta spoža gaisma vidū, pazuda saspridzinājums. Nāca mīļa viegla gaisa enerģija. Atgriežaties telpā pie galda nāca balti gaismas stari Ķermenī bija jūtams liels kaislums....