Покой, покой, покой

Опубликовано в Инициация Рэйки. Что это такое?

Zanda B. Miers. Miers. Miers. Vairākas dienas problemātiska vieta fizisks diskomforts. Līdzsvaram tēties mierīga emocionālā pasaule. Prieks, ka jūtu, ka meditācija ar simbolu elpošanu ir man tuva nodarbe. Ir gan sajūtas, gan atklāsmes, gan vizualizācijā meditācijas laikā. Iniciācijā emocionāliarī jutes līdzsvarota, tikai ķermenī pašas sājuties kā atsevīšķi objekti. Ininciācijas laikā brīnījos, no kurienes tik daudz dārglietu, rotājumu – kam tas viss, kā lai to lieta? Kopējais tēls, avots – brīumputns. Otra spilgtākā domforma – taurīnu rašanās brīnums. Paldies skolotājiem par īpašo Mīlestību iniciācijas laikā. Paldies par sniegbalto Lotosu jeb Ūdensrozi. Paldies man tuviem cilvēkiem, kas šodien ir Gaismas skolā un rada kopā ar mani šo Gaismas ceļu. Paldies manai sirsniņai, ka tā jūt Mīlestību. Paldies vīrietīm, kuru izjūtu kā savu otru pusītī un kurš šodien mani atbalsta domās. Paldies maniem bērniem, mammai, tētim, brālim, māsai, vīram. Visiem, visiem. Es jūs visus mīlu, neatkarīgi no tā, vai jūs mani saprotat. Es zinu, ka tad, kad Jums patiešām vajadzēs šo īpašo atbalstu, kuru sniedz Gaisma, jūs mani aicināsiet un būsiet laimīgi, ka varam būt kopā. Es jau tagad esmu laimīga un gan darīta, ka esmu šajā Gaismas pasaulē. Piedodiet, ja iepriekš biju neiecietīga pret tiem, kuri man stājās ceļā. Es saprotu, ka tas savā zinā veicināja mērķtiecību.

Guntars A. Tas viss jau sākās rīta meditācijas laikā. Tad mani ieveda baltas gaismas tunelī. Apsēžoties, pirms iniciācijas, gaidot savu laiku, viss ietērpās zeltaini dzeltenā krāsā, kad pacēla rokas, sajutu kreisajā rokā lielu karstumu un smagumu, sapratu ka tur ielikts liels kristāls vai dimants. Pieliekot rokas pie galvas sajutu pulsāciju trešās acs un galvas vidū. Tad baltā gaisma, kā viļņiem vēlās manī iekšā un beigās kā salūts nolija pār mani. Vienā brīdī no baltās gaismas, kā no miglas iznāca cilvēka siluets, ļoti atgādināja Mikao Usui, paskatījās, pamāja ar galvu un atgriežās miglā. Izspraucās asara no kreisās acs. Viegla un harmoniska sajūta.

Kārlis L. Sākumā, kad Skolotājs uzlika rokas uz pleciem, tad acu priekšā bija dažādas gaišas krāsas – zaļš,dzeltens,rozā, gaiši violets. Prātā bija doma: „Viss ir labi, es tev uzticos”. Kad nolika rokas uz priekšu, tad vienu īsu brīdi bija jocīga sajūta, ka rokas savā starpē bija vienādas, atšķirīgas, vienādas, it kā tās apmainītos ar spēkiem. Pēc tam pašamviegli rokas sāka lidot, katra uz savu pusi. Acu priekšā bija gaiši zila krāsa. Beigas palika prātā tāda doma, ka viss ir Tavās rokās, vari ieskatīties sevī, un visas atbildes Tev ir. Kad Skolotājs turēja manas rokas kopā, sajutu vilni jeb straumi ar enerģiju, un tas bija gaiši zaļā krāsā.

Māra D. Pirms iniciācijas, meditējot ar visiem četriem simboliem. Es atrodos dažādu košā krāsu karuselī, bet visvairāk dominējā zeltaina krāsa uz krūtis – sirds čakras rajonā bija arkārtīgi liels karstums, es atrodos tādā milestības plūsmā un biju pateicīga Visaugstākajiem spēkiem un mamai un Reiki, kas es atrodos šeit un tagad. Un es saņemšu 3 līmena iniciāciju, lai vairāk varētu mīlēt un atbalstīt visus savus mīļos. Iniciācijas laika es visu laiku atrodos zelta krāsas plūsmā, visapkārt jutu lielu mīlestību, iniciācijas beigās sajutu ārkārtīgi lielu enerģjas plūsmu caur septito čakru – līdz sāpēm, kas ātri pārgaja. Trešais acs rajonā liels karstums un pulsācija. Paldies skolotaji. Es esmu sanēmusi ārkārtigi daudz mīlestības, ar ko atkal dalīties ar visiem cilvēkiem. Man tās nekad neaptrūks! Paldies!

Māra O. Man viss vienā mirdzošā zeltā. Prieks, miers un harmonija. Es zīnu, ka daru pareizi. Visu laiku mijās mirdzoša zelta gaisma, balta. Kad man atvera rokas, es sajutu, ka tur kaut ko liek un man bija sajuta, ka tas ir maizes kukulis, kas kļuva arvien lielāks un lielāks, vai kā guļošs berns – es to turēju un sajutu atbildību. Kad manas plaukstas, saujas pielika pie sejas, es īsti nesaprotu ko darīt – es mēginaju elpot vai ieskatīties, kas tur ir – zvaigžņite debess, daudz daudz zvaigžņu. Bezgalība. Miers un mīlestība. Es pateicos Dievam, Mihailam un Angelīnai, savām Reiki draugiem – visiem kad šodien ir šeit, saviem bērniem, vecākiem, mīļotajiem vīriešiem J - vīsiem cilvēkiem, kas manā dzīvē ir. Kad man uzlika rokas uz kājām, es sajutu lielu saviļņojumu. Mīlestība. Siltums. Gaisma. Miers. Harmonija. Prieks un saskaņa ar visu noteikošo. Ea esmu ļoti priecīga un laimīga! Paldies!

Gunārs V. Par iniciāciju. Man, kā , ticījamklāt bija gan Jeusas un Sai Babas enerģijas, tēli. Krāsu gamma mainijās no blāvētiem līdz spilgtākiem toņiem. Izjutu telpiskumu, kas pilnīgā realitātē pārgāja citā plūdumā, kur nav nekada negatīvisma. Izjūtas grūti noformulēt, bet atrados, jau 5 vai augstākā dimensijā, nometu savus pelekos svārciņus. Ar Pateicību, ar Mīlestību, ar Cienu Gunārs.

Ruta H. Sēžot uz krēsla pirms Iniciācijas – biju un stāvēju uz balta ceļa, kurš manā priekšā sāka paplašināties arvien platāks un bez robežām. Jeejot telpā, kurā notiek Iniciācija, paliek silti. Sajūta bija, ka pār mani līst silta, gaiši zila gaisma. Un tad sākās iekšējs drebulītis, kurš pārgāja tajā brīdī, kad skolotājs atvēra manas rokas. Rokās tika ielikta liela, smaga, mirdzošas pērle, ļoti dārga pērle, kuru nedrīkst izlaist no rokām. Bija sajūta, ka kāds it kā ar eņgeļa spāru noglasta, bet ik mirkli sajutu, ka esmu ”šeit un tagad” Paldies, Jums, Mīļie Skolotāji!!! Paldies visiem, kuri bija blakus un mani atbalstīja šajā ļoti svarīgajā dienā!!! Paldies visiem, kuri bija domās ar mani atrodoties savās mājās!!! Paldies!

Agite L. Šī diena man iesākās jau 04:00 pēc jaunā laika J Ieslēdzu internetā miziku un tur atvērās lapa ar lūgšanām un brinišķigi skaistām dziesmām. Es biju pacilātā garastāvoklī, jo man taču lieli svētki šodien. Prātā pat nebija, ka varētu vēl st. 2 pagulēt. Piedalījas dziedinašajā seansā enerģiju izjutu ļoti stipri. Paris reizu pat pazuda pilnībā realitāte. Viss ķermenis pilnīgi vibreja no enerģijas pilnības. Kādā mirklī sajūtu Mihaila elpu - nopūtu sev blakus. Pavēru actiņu, bet tur neviena nebija J Aktivizējat 4. simbolu pilnīgi sajutu kaut kādu patīkamu mīļu enerģiju viņa visa virmoja, tāda spēcīga. Pie rokas jutu nedaudz vējojošu vēsumu. Sāka birt asaras. Iniciācija. Gaidat uz inicāciju velreiz formulēju, kādēļ vēlos iegūt 3. līmeni. Patīkami izjutu enerģijas plūsmu, bet domas virmoja pa galvu kā trakas. Pateicu sev, nomierinies un neko ne domā. Tā arī notikas – domas izzuda, kļuva mierīga. Kad tika pavērstas plaukstas es redzēju kreisa roku ļoti skaistu un izrotātu lentēs pērlītes un slaidi skaisti pirksti. Labojā rokā jutu tikai enerģijas plūsmu. Tas viss kopumā bija kaut kas ļoti tīrs un pasakaina vērtīgs. Kad pavērsa rokas pret manu seju es jutu kā tuneli- kā aure kaut ka tādu pulsējošu un greznu. Nezinu kādeļ pirmā doma bija - es negulu. Tagad sapratu negribeju iziet no šī stāvokļa, kas bija iniciācijas laikā. Piedodiet, uzrakstīju visas dienas spilgtākas notikumus – izjūtas. Paldies maniem mīļajiem Skolatājiem. Es jūs mīlu.

Inga E. Miers,pārdomas. Prieks. Kaut kas ir noticis, es vēl nezinu, kas. Nez kāpēc paliku ļoti nopietna. Negribas neko domāt, tikai sajust. Violeta gaisma 3.acs rajonā. Iniciācijas sākumā – sajutā it kā lidotu cauri tunelim, ausis svilpo vejš – dzirdu šo vēja skaņu. Es lidoju kaut kur, bet vēl nezinu kur, bet man ir mierigi. Viss ir tā, kā tam jābūt, viss ir savās vietās, visas pārmaiņas ir labvēlīgas. Parpilnības sajūta – visu, kas man vajadzīgs es varu paņemt no sevis pašas, varu radīt to, kas man nepieciešams, un to – ko dot citiem. Esmu gatava dot pasaulei un arī saņemt no tās. Es nebaidos darīt to, kas man patīk. Es esmu laimīga, skaista, gudra, vesela, ļoti bagāta, mīloša un ļoti mīlēta. Un tas viss ir tapat – ap mani – kā pārpilnība un stabilitāte. Paldies Skolotājiem!

Kārlis L. Reiki Skolotājiem Mihailam un Angelinai Mošenkoviem. Kāpēc es vēlos iegūt Reiki 3. līmeņa apmācību. Jau no mazam bērnu dienām man ir bijusi izlikta taisnīguma izjūta, atbildītas sajūta un vēlme palīdzēt apkārtējiem. Bērnu dārzā es biju arī mieru uzņemties svešu cilvēku vainu, lai tikai audzinātāja pārstatu kliegt. Šis rakstura īpašības man nepalīdzēja arī skolā, jo es ļoti spēcīgi pārdzīvoju dažadus pāridarījumus. Skolotāja mani nosauca par „pārāk jūtīgu bērnu”. Apskataties atpakaļ, saprotu, ka bērnībā ir bijis ļoti liels baiļu fons, jo vecvecāki bija pārdzīvoja kara laiku, viens vecaistēvs bija izsūtīts, otrs vecaistēvs bija dienējis abās frontes pusēs. Pusaudža gados es iemācījos iekļauties sabiedrība, pieņemt pasauli tādu, kāda tā ir. Iemācījos būt mierīgam. Esmu sapņojis dzīvot vidē, kur cilvēki ir pieklājīgi un korekti viens pret otru, tāpēc arī pats centos tāds kļut. Mani ir ļoti grūti sadusmot, un pat ja izdodas , tad tas ir uz ļoti īsu laiku. Pirmo reizi saskāros ar Reiki pēc vienas ļoti smagas šķiršanās ar mīļoto cilvēku. Es biju sērojis aptuveni pusgadi, kad laimīgā kārtā nonācu uz Reiku masāžu. Pēc pāris gadu ilga regulāra masāžu kursa izvēlējos pats apgūt Reiki pasaules mācību. Atklāju, ka liela daļa no informatīskās un idealoģiskās daļas atbilst principam un atziņām, pēc kuram esmu dzīvojis, tikai ta dalēji apzinoties. Aura – konsultante mani sauc par Sargenģeli, jo es parasti cenšos palīdzēt apkārtējiem, un visās situācijās, esmu diplomatisks un meklēji merīgu konstruktīvu risinājumu. Pēc rakstura esmu mērķtiecīgs. Ja jau esmu sākusi apmācību, tad ir vērts izmantot visas iespējas neapstāties pusceļa. Vienā personālvadības psiholoģijas kursā saprotu, ka harmoniskāskai dzīvei man būtu vērts koriģēt dažas rakstura īpašības. Lai to darītu saudzīgi un droši, izvēlējos pievērsties Reiki. Mana paziņa dziedniece mani nosauca par „indigo” bērnu. Kopš sāku mācīties Reiki, regulāri gāju uz Aura fotografēšanos un novēroju, ka meditācijas tehnikas un Reiki prakses juties labāk, un arī iespaido uzlabo enerģiskā lauku. Nesen numeroloģijas interneta lapā uzdūros aprakstam cilvēkiem, kam dzimšanas datums ir 22 -ir potencials kļūt par mācītājiem, garīgiem līderiem, Reiki meistariem. Esmu dzimis 22. Aprīlī nezinu kā tur ar garīgu līderi, bet uz Reiki apmācību labprāt piesakos. Pasaule būtu laimīgāka, ja cilvēki arvien vairāk dzīvotu saskaņā ar Reiki idejām. Ja tā vajadzētu apkopot, tad iemesli ir vairāki. Viens no tiem ir savdabīga misijas apziņa, atbildība par pasauli, kurā es dzīvoju, vēlme palīdzēt saviem tuviniekiem un apkārtējiem cilvēkiem. Vēl viens no iemesliem ir – tas ir bijis visai garš un nemaz netik loģiski pamatojums ceļš, kā es esmu nonācis līdz Reiki. Ja reiz esmu tik tālu tikusi, tāgad tā tam iespējams bija jānotiek. Man šobrīd ir laiks un iespēja apgūt šīs zināšanas. Ja iespēja ir dota, tad tā ir izmanto. Pats galvenais iemesls laikam ir tas, ka es vienmēr esmu vēlējies veidot pasauli laimīgām, un Reiki mācība ir ļoti spēcīgs rīks, kas to veicina. Reiki iedarbība intuitīvā plānā arī ir kā kompass, kas papildus palīdz orientēties labākās izvēles atrašanā.