О, Господи!

Опубликовано в Инициация Рэйки. Что это такое?

Инициация Рэйки 1-го уровня 15.11.2015

Виктория Г. О, Господи! Ощущение полного счастья, полета! И как будто это все умножалось в 10 раз. Ощущение магнита, который притягивал к тебе 10000 лучей света, которые делали тебя невесомым и счастливым. Спасибо, Вам Дорогие Учителя!

Натали Ж. Во время инициации было спокойно и немного почивало. Очень чувствовала точки тепла на затылке. Потом в один момент появился круг, поделённый на треугольники зеленого цвета. Потом в ладошках было горячо. Общее состояние очень спокойное и хорошее. Немного трудно описать состояние, очень гармоничное ощущение внутри себя.

Нина С. Во время инициации, ощущение прохлады и тяжесть в руках. Руки хотелось закрыть.

Людмила Ж. Такие или очень похожие ощущения со мной бывали, но сейчас они более яркие, больше, насыщенные. Круги фиолетового, салатового, желтого цвета, которые расширяются и сужаются обволакивают все пространство. Новое – столб или стена белого цвета, это совсем рядом перед тем как ему появиться – пошел сильный поток энергии, как во время сильного ветра, хотелось держать голову руками, чтобы не снесло. Ощущения сильнейшие, возвращаться не хотелось.

Kaspars V. Pirmā emocija ko izjutu man saviļņojās galva un paņēma sajūta ka jāuzticas, jāļaujas. Sākumā bija gaismas uzplaiksnījumi, gaiši. Kad pārvērtās trīsstūri no kura izveidojas lillā gaismas kamols, kurš griežoties kļuva aizvien lielāks. Un uzticēšanās sajūta kļuva aizvien spēcīgākā. Ļoti ātrs spēcīgs iekšējs piedzīvojums. Paldies.

Andris D. Visa diena iniciācijas laikā izskatījās gaiši pelēcīgā krāsā ar maziem baltiem punktiņiem. To varētu salīdzināt, ja uz gaiši pelēka auduma būtu izbērti rīsu graudiņi, kuri nav blīvi vai cieši tuvumu cits pie cita. Brīdī, kad Skolotājs pūta delnās, tad aina pārvērtās. Kāds no rīsu graudiņiem it kā aizdegās kā oglīte, izstarojot gaiši – zeltainu gaismu. To varētu salīdzināt ar ugunskuru. Kad tajā ir tikai kvēlojošas ogles un uz tām tiek pūsts gaiss, tad ogles iekvēlojos un no tām aizdegas uguns.

Gints D. Jutu it kā tās siltuma enerģiju tāda laba sajūta bija. Tādu meditatīvu stāvokli. Jutu tādu viegluma sajūtu. Biji tā interesanti nepierasti. Tāds karstums organismā.

Kristīne Ģ. Laikam esmu cilvēks, kas vairāk vizualizē nevis sajūt. Sajūtas bija satraucošas, bet patīkamas. Bet redzēju dažādos formas dzidras – tā kā smalku uguņošanu – zilēs un zaļās krāsās. Aplīšus, kas plūst pa spirāli uz augšu. Abstraktas ainiņas – jā kā šūnu kustību un plūsmu.

Lilita P. Sēžu jau kādu brīdi ar lapu priekšā, bet nespēju uzrakstīt neko. Es to neprotu aprakstīt, tas viss notiek citā sazinu līmenī. Vārdi, godīgi sakot, šķiet lieki. Varu pateikt tika to, ka ātri vairs nespēji neko izdarīt, pat rakstu lēnu. Tas ir cits ritms, kas manī iegājis. Fiziski man sāp šobrīd sirds un galva mazliet smaga, bet ne tik smaga kā tas bija iniciācijas laikā. Sajūta bija tāda, ka tā tiek piepildīta maksimāli pilna ar kaut ko. Rokas šķiet siltas šobrīd (plaukstas). Jūtos labi un mierīgi, šis ir cits ritms. Enerģiska jeb enerģētiskā līmenī jūtu savu mugurkaulu.