Возвращение любви

Опубликовано в Результаты практики «Исцеление Рода»

Исцеление Рода. Возвращение Любви. 2015.03.01


Andris. Kad es stāvēju ar muguru pret radiem jutu vēsumu, tad siltāks palika, kad palika krūtī karsti pagriezos.   Galvenais no visa bija tas, ka man ir jāatrod mans tēvs Antons.


Vineta. Es jutos labi, satraukta, bet jutos labi. Bija silti un droši. Es pagriezos tā kā virpulī starp zvaigznēm debesīm, kaut kur tur tālumā spīdēja kaut kas gaiss – oranžs vai dzeltens. Es griezos un domāju – vai tur tai gaismā ir izeja, gan jau es līdz tam gaismām aizgriezīšos. Tikai negribas steigties, lai visu sasteigt. Tikai Visu atkal nesteigt. Vēl es domāju ka mēs jaucam mīlestību ar rūpēm. Man ir jāmācās mīlēt, es to jūtu, es to zinu. Es gribu ar mani bērni un mazbērni jūt MĪLESTĪBU. Es visu laiku domāju, jo es vairāk rūpējošos, tas nozīmē, ka es vairāk mīlu. Bet tā nav.


Egija. Biju emocijas pārpilna, trīcēja labā puse, kurā stāvēja mamma un parēji. Tā pat asaras vairāk tecēja labajā pusē. Lielas emocijas bija pret tēvu, kas ģīmi nebija, bet negribēja mani laist prom. Kopumā jutos tagad daudz labāk gan garīgi, gan emocionāli.


Maruta V. Sajutu siltumu, kā aizstāvību, emocionālu pārdzīvojumu. Pēc seansa sajutu dvēseles atvieglo jaunu, gaišumu, labsajūtu.


Aija. Sajūtas ir ļoti patīkamas un siltas. Ir tāda sajūta, ka ir padarīts vai arī iesākts darīt ļoti labs darbs. Piedaloties citu cilvēku dzimtas saišu izdziedināšana varēju ļoti labi sajust un saprast arī savas situācijas dzīvē. Esmu ļoti pateicīga par šo iespēju un novēlu jums daudz mīlestības.


Evita. Negaidītas, mīļas un pareizas sajutās. Ieguvu visas šīs dienas garumā. Nedomāju, kad viss ir tik reāls. Nākot uz šejieni, visu laiku uztraucos kā būs, un kas būs. Bet noslēgumā jūtos labi, ceru kad labošu dzimtas kļūdas.


Ulde. Sajūtas ir neizsakāmas. Situācijas izspēlē ļāva man paskatīties savas emocijas no cita skatu punkta un saprast cik ļoti es mīlu savus vecākus un kā viņi mīl mani. Tas ļāva arī labāk izprast kādā veida mēs attīstāmies un uzkurini ejam, un ka par savu dzīves veidošanu esam atkarīgi mēs paši un, protams,  paaudžu paaudzes, kas stāv mums aiz muguras. Mums katram ir jāattīra apziņa, jāieklausās sirdī un jāseko sirdsbalsij, lai pēc iespējas virzītos un ielu gaismas ceļu.


Dana. No sākuma man bija liels uztraukums un gribējās raudāt, bet pēc procesa manī iestājās miers un atvieglojums. Paldies  par visu Jums, kad man bija iespēja te atrasties un izjust. Paldies!


Оксана М. Спасибо большое за практику. Видимо в моей жизни сейчас не самый легкий момент.  Во время практики я увидела, что я такая упертая, что я почему-то решила, что все свои проблемы я должна решить сама. Конечно же, это так, но ведь есть поддержка моего Рода, который всегда был и будет со мной. И я несу ответственность перед своими потомками, чтобы донести настоящую, искреннюю любовь, которая и через меня, и от меня, и ко мне и повсюду, на все моменты моей жизни, и жизни моих детей и внуков.  И мои отношение к маме и папе сейчас будут еще чище, еще лучше и глубже, потому что на свете нет Силы важней и нужней, чем сила Любви, Любви искренней и настоящей. И пусть Любовь наполнит все мое прошлое, настоящее и будущее. Да, будет так! Благодарю!


Людмила Е. Появилась ясность, почему я не умею расслабиться, почему в определенных случаях нахожусь в напряжении. Появилась ответственность за исцеление Рода, так как предыдущие родственники почти все умерли. И еще надо научиться любить, в том числе и себя!


Наталья. Благодарю за чудесную практику. Сегодня я почувствовала от себя и от моего рода Любовь, тепло и нежность. Это, то к чему я шла. Я надеюсь, что в скором времени в моей жизни настанут позитивные перемены. Большое спасибо!