От мамы шла нежность. На "Исцелении Рода"

Опубликовано в Результаты практики «Исцеление Рода»

Dzimtas Saišu izdziedināšana. Mīlestības atjaunošana

Liels Paldies! Šis ir trešais mans mēģinājums atvērt mīlestības plūsmu starp mani un manu dzimtu. Šoreiz mīlestības plūsmu sajuta katrs dalībnieks un man bija milzīgs atvieglojums un prieks, ka tas izdevās. Ir padarītā darba sajūta, brīvības sajūta un mīlestības sajūta sevi.

Jau no paša sākuma jutu lielu siltumu un enerģijas lādiņu. Daudz mīlestības un prieka par to, ka mana dzimta ir vienota un mīlestības pilna gan no tēva, gan no mātes puses. Liels prieks par vecmāmiņu no matēs puses. Prieks par to, ka viņa mani ļoti mīl un izradīja  daudz siltuma, jo īstajā dzīvē mums to jutusi. Visa seansa laikā jutu patiešām mīlēta un lolota. Paldies par patiešām labojām un pozitīvajam emocijām.

Izjūtas bija spēcīgas jau paša sākuma. Paša sākumā vecākus nejutu, bija tukšums un sāpes. Asaras bija straumēm. Vēlāk pie pārrunām precīzu kolēģu vērtējumu dzirdēju no pa mātes līniju. Teiktais bija ļoti precīzi. Domāju, ka varētu būt izdarīta kāda puse, īsta atvieglojuma sajūtas nebiji.

Kad tika izgāju priekšā, iekšēju jutu sevī milzīgu spēku un aicināju, lai nāk viena dzimta, ka došu mīlestību. Kad stāvēju ar muguru, sākumā nejutu nekādu balstu – zinu, ka viņi aiz muguras ir, bet esmu viena. Sāku sūtīt mammai mīlestību, tētim arī, bet jutu , ka visa mana kreisā puse iekustās, un no tās mīlestība plīst visai mammas dzimtai. Mamma mani apķēra – es par to ļoti priecājas, sajutos, ka viņa jūt manu mīlestības plūsmu. Un visa dzimta man pienāca tuvāk, es visus sajutu ka savu aizmugurei. Uzreiz nespēju pagriezties, sāku raudāt. Mazliet baidījos vilties. Kad pagriežos ar seju, sajutu konkrētā nebija. Raudāju, apķeru vecākus. Tēti sajutu kā dzīvē – “stipra klints”. Mamma mazliet sevī un es viņu ļoti mīļoju, lai viņa atvērtos. Tad saprāto, ka jau to kas jāskumst, ka jāliek viņa mierā un vienkārši jāsūtas mīlestība. Kad visi nostājas aplī, sajuta, ka man katram no viņiem jādot mīlestība, ka esmu viņiem ļoti vajadzīgs. Katram liku rokas uz sirds un mīļoju. Jo šķita kas tas ir tas kas vajadzīgs. Joprojām jutu, ka manā dzimta tētis ir liels balsts. Es esmu viņa gaisma. Var jau būt, k tad, kad bušu viņas piepildījusi ar mīlestības enerģiju, sajutīšu, ka viņi mani atbalsta.

 

Исцеление Рода. Возвращение любви

/___/. Практика вызвала сильные эмоции. В первую очередь, я шла, чтобы помочь маме (точнее, почти только ради этого). Я была очень рада узнать, что мы хорошо и у мамули нет на меня никакой обиды. Ее история и чувства были описаны почти со 100 % точностью. Я чувствовала ее любовь и тепло. Чувства маминой мамы (бабушки) тоже были точно описаны и радовали меня, согревала любовь. Те, кто были мамой и бабушкой, в один голос сказали, что они чувствовали мощнейшую поддержку рода, как будто все стоят сзади. Они чувствовали мою любовь тоже. Сила этой родовой поддержки удивила и очень обрадовала. Неожиданно обнаружила, насколько большие проблемы с отцом. Узнала больше об отношениях в его семье. Оказалось, что именно над связью с отцом надо работать. Благодарна Михаилу и всем, кто помогал.

Ирина. Для меня был важнее отец и его род. Так и получилось. От мамы шла нежность, со стороны ее рода – легкая энергия, мягкая. Со стороны рода отца – энергия тяжелая, но не сбивающая с ног, а наоборот, помогающая идти вперед и поддерживающая. А сам отец стоял как-бы за серой стеной. Я все время просила у него прощения, трудно сказать, за что, наверно за обиду на него. Со стороны рода отца, откуда-то издалека шел сильный поток белого света, не задевая нас. Я стояла, прижавшись к родителям спиной, и говорила им, что очень люблю их. И в какой-то момент почувствовала от них поток любви. Меня окатило горячей волной, и почувствовала, и внутренне увидела свет в груди. Отец сказал, что любит меня и это очень важно для меня. А мама рядом как-то незаметно стояла. Женечка в роли отца передала, что он любил маму, и она была для него поддержкой. И меня маленькой девочкой носил на плечах. Так и есть, у меня есть куча фотографий, где я сижу у папы на плечах. А потом родился брат, и я перестала для отца существовать. Так я воспринимала. Оказывается, он был просто очень сдержанным человеком. Но все равно, я была где-то в тени брата. Но отец меня любил. Прочитал, и сама не поняла, что написала. Пусть так и останется. Главное, что он меня любит.