Отзывы участников практики «Исцеление Рода». Февраль 2013

Опубликовано в Результаты практики «Исцеление Рода»

Daiga. Biju nobijusies. Nebiju satikusi nevienu no vecvecākiem, par pārējām paaudzēm neko nezināju. Līdz semināram man bija sajūta, ka esmu viena, man nav no kā saņemt mīlestību, nemāku mīlēt, mani nav kas atbalsta. Ļoti ilgojos pēc vecmāmiņām un vectētiņiem – ļoti trūkst viņu. Mana izdziedināšana iekrita svētdienā. Jau sestdienas vakarā jutos bagātāka, mierīgāka, manī bija ienācis līdzsvars. Kad pienāca mana kārta, domāju, ka man nekas neizdosies, neko nesajutīšu. Stāvot un koncentrējoties, lai sajustu aicinājumu doties pie dzimtas, šķīta, ka nekas nesanāk. Tad pēkšņi jutu, ka esmu gatava un vēlos doties pie saviem tuvākajiem. Pagriezos un bija pārsteigta, ka viņu ir tik daudz (man bija jāizvēlas 14 cilvēki), tik daudz, viņi visi mani gaida un priecājas mani redzot – tas mani apmulsināja vēl vairāk. Bet biju tik priecīga viņus redzēt, ka visi mani mīl un gaida.

Centos visus saskatīt, iegaumēt. Ieraugot vecākus emocijas uzvirmoja, viņi nemācīja parādīt savas jūtas, man nekad netika teikts, ka mani mīl un tas man pietrūka. Sapratu, ka es vecākiem varēju dot vairāk mīlestības nekā devu, it īpaši tēvam – es lūdzu piedošanu, ka viņu daudz kur vainoju. Man nepieciešams bija sajust abu vecāku mīlestību, tāpēc apskāvu abus, tēvs atkārtoja, ka esmu viņa acuraugs. To viņš dzīvē nekad neteica, bet es to jutu.

Jutu siltumu no abām pusēm, abas puses manuprāt ar vienādu spēku sūtīja savu atbalstu un mīlestību.
Šī satikšanās ar paaudzēm mani ļoti ļoti nomierināja, vecmāmiņas sūtīja milzīgu mīlestību, tēva mīlestības apliecinājums un pārējās ģimenes atbalsts man bija ļoti, ļoti vajadzīgs.
Interesanti, ka mīlestība nāk no visas dzimtas, un maniem senčiem nav skaidrs, kāpēc es jūtos nedroša. Vēl mani pārsteidza tēva līnijas pārstāvju mīlestība un vēlme tapt atpazītiem, tas nozīmē, ka šis seminārs man bija svētīts, jo šī vēlēšanās piedalīties, uzzināt, atpazīt savus senčus ir ne tikai man, bet šī vēlēšanās tiek sūtīta arī no paaudzēm.
Varu teikt milzīgu paldies, par atbalstu, mīlestību visiem, kas piedalījās un vislielākais paldies Mihailam par šo fantastisko iespēju dziedināties, atjaunoties, savienoties ar nezināmiem vai neiepazītiem manas dzimtas locekļiem un sajust visas dzimtas neviltoto mīlestību un atbalstu. Tas ir svētīgs darbs, ko Mihails ar Angelīnu veic. Paldies par visu.
Paldies, ka izdziedinājāt, paldies, ka parādījāt īsto ceļu. Vismaz ar mammu es vēl varu paspēt atjaunot mīlestības saites šajā pasaulē.
No visas sirds pateicos. Ar mīlestību – Daiga

Laimdota
Dzimtas spēku sajutu kā siltumu jau pašā sākumā. Jutu pāri plūstošu enerģiju un mīlestību pret visiem saviem senčiem, ko centos nosūtīt viņiem visiem. Es zināju un biju izjutusi mīlestību pret sevi, bet vēlējos, lai viņi to izjūt viens pret otru un pasaka to viens otram, lai starp viņiem noārdās stīvuma un atturības mūris. Ieskaujot samus mīļos priekštečus savas mīlestības vilnī, saņēmu pretī vēl lielāku mīlestību, īpaši no vecmāmiņas no mātes puses. Jau iepriekš, bieži par savu dzimtu domājot, sajutu viņu spēku un vienotību. To apstiprināja arī šīs dienas prakse. Sūtot viņiem savu mīlestību, vēlos piepildīt viņu pašreizējo esību ar savstarpēji apliecinātu (ar vārdiem un darbiem) mīlestību un sagaidīt uzlabojumus, ko sniegtu no viņiem plūstošā mīlestība, savu bērnu un tālāko pēcteču dzīvēs un spējā mīlēt.

Татьяна Л.
Произошло чудо. Я теперь знаю, что я любима своими родичами и люблю их безумно. Связь произошло и это радость. Я счастлива.
Перед расстановкой состояние менялось от волнения, до спокойствия. До прикосновения с родом – желание дать всё, что есть у меня, связанное с любовью. Её очень много. Но вопрос? Нужна ли моя любовь моему роду? Счастье - нужно. Я почувствовала и насладилась, меняясь своими чувствами. Очень рада связаться со своим родом энергетическим путём и познакомиться, прикоснуться, потому, как из родственников не знала большинства. Счастье и спокойствие. Жить хочется с большей силой, и двигаться вперёд смело и уверенно по своей дороге жизни, отдавая свою любовь. СЛАВА БОГУ, любовь у меня есть.
СПАСИБО ВСЕМ – участникам расстановки, и большая благодарность Михаилу, за его огромное сердце и большую любовь к нам.

Diana P.
Lai gan mana prakse notika 17.02., reāli process aizsākās jau 1. dienā 16.02., kad sajutu, ka tēva atbalsts un siltums no aizmugures jau ir. Tas, kas notika 17.02. – nākošajā dienā manas prakses laikā, tiešām – kaut kas fantastisks!
Atskārtu, ka galvenā problēma ir manī.
Apmērām pēc ~1-2h parādījās sajūta, ka man ir parādījušies 2 spārni (līdz šīm bija 1 kreisais), varu lidot.
Vēl pēc ~1h sajutu, ka mīlestība plūst caur mani arī virzienā uz priekšu, uz maniem bērniem no maniem senčiem. Sirdij kļuva ļoti viegli, kaut kas atvērās. Sen aizmirsta viegluma sajūta caurstrāvoja manu būtību un fiziskā līmenī sirdi.
Tagad tāda sajūta, ka pat mugura iztaisnojās. Domāju, ka milzīgās skumjas aizskaloja 2 dienu asaras. Paldies! :)

Alise
Ļoti daudz gribējās ar prātu izdomāt. Vajadzētu vairāk ļauties sirdij. Bet man grūti. Taču sajūtas apskaujot bija fantastiskas un es priecājos par šo iespēju! Bija sajūta, ka patiešām satieku šīs dvēseles, kas jau sen aizgājušas.
Paldies :)

Инесса А.
Ехала на практику „Исцеление Рода” с глубокой трепетной радостью в сердце, как на встречу с Любовью. Изначально понимала, что больше должна дать Любовь Роду и, конечно, хотелось ощутить ответную Любовь и Поддержку Рода.
У стола, стоя спиной, практически сразу ощутила тепло. Соприкоснувшись с Родом спиной, ощутила сильное волнение и вибрацию, затрясся подбородок, потом тепло и нежность. Я старалась думать о том, как люблю свой Род и как хочу обнять и согреть каждого, и чем больше человек, тем лучше. Накануне молилась, чтобы в расстановке приняли участие побольше человек, очень хотелось соприкоснуться с родными, давно ушедшими, обнять их. Когда это случилось, на сердце было так замечательно светло и радостно. Я чувствовала себя реально сильной, что я могу делиться Любовью, во мне она есть. Огромное чувство Благодарности ко всем участникам и Михаилу за то, что это смогло состояться.
Очень важно было услышать в комментариях, что надо больше любить мамочку, что есть ещё местами холод в ощущениях участников, но что холод не главная составляющая. Сейчас на сердце легко и радостно. Огромное спасибо всем!!!

Виктория
Практика „Исцеление Рода” для меня прошла удивительно спокойно. Ощущалась безграничная любовь, энергетический подъём, состояние полёта. Казалось, что у меня длинные-длинные руки, и я этими руками обнимаю весь свой род. Отклик от рода, жар, любовь почувствовались почти сразу. Я осознала свою важность для рода. Почувствовала, насколько я нужна своим родителям и, что именно я могу им помочь.
Очень мощная поддержка шла от предков за родителями. Эта поддержка ощущается и после практики.
На физическом плане перед практикой болела голова, и было очень плохое самочувствие. Это состояние прошло после подготовительной медитации и первых сеансов других людей.
Кажется, что исцеление моего рода началось уже с того момента, как я приняла решение посетить данную практику, а сама практика стала кульминацией.
Столько любви, энергии и поддержки такой силы не чувствуется даже во время инициации. Эта практика очень важна и необходима.

Andris A.
Kad es stāvēju ar muguru pret dzimtu pamazām sāku just, ka no krūtīm sāk plūst mīlestība un kāds mani sāk grūst pie dzimtas. Es aizgāju un nostājos ar muguru pret dzimtu. Sākumā jutu vēsumu, tad pamazām no mātes puses sāka plūst mīlestība un atbalsts. No tēva jutu vienaldzību un vēsumu, man gribējās piespiesties pie tēva, lai viņš man uzliek roku, tad maza enerģijas plūsma sāka plūst un tad atkal aukstums.
Es apgriezos un apkampu tēvu un jutu vēsumu un vienaldzību, no mātes mīlestību, no vectētiņa un vecmāmiņas pārplīsa aizsprosti un bloki un sāka plūst mīlestība, pārliecība, atbalsts, spēks. Tēvs mani atkal apkampa un es sajutu nelielu tuvību un siltumu. Emocionāli jutos neaprakstāmi, ar katru ķermeņa šūnu krūtis bija pilnas ar emocijām.
Par radu izdziedināšanu jūtu pateicību, mīlestību un uzskatu, ka tas ir ļoti stiprs seanss, spēcīgs un noderīgs. Paldies.