Это тихое чувство абсолютного счастья

Опубликовано в Результаты практики «Исцеление Рода»

11 августа 2018 года

М. Благодарю Бога, Вселенную, Вас Михаил, за счастье оказаться на «Исцелении Рода». Сначала мне было очень волнительно, даже могу сказать страшно не почувствоваться, либо ошибиться в своих ощущениях. Боялась, что включится голова и все напортит. Но «о, счастье», включилось сердце и большая безусловная любовь к миру и Роду. Я так счастлива, что смогла встретиться со своими предками, поговорить – сказать, как сильно я люблю, вспомнить какие-то эпизоды, как прожила с ними в детстве, либо слышала от родителей. Поблагодарила за все и мега счастливая, что смогла во взрослом состоянии сказать, все что не успела, либо не могла вовсе. Я счастлива сегодняшней встречей со своими любимыми предками. Словами невозможно описать, что я чувствую, но я безумно благодарна роду, что они радуются мне, любят меня, заботятся обо мне, а теперь и я о них. Общение с предками предало мне много сил и мощи в разных направлениях. В самом начале, когда я только подошла спиной к предкам и витала в ожидании чуда, но с большим позитивным волнением, меня сразу стали брать за руки мои предки, я чувствовала сильную поддержку с их стороны и большое счастье прикоснуться, поздороваться, поблагодарить и мне сказать. Именно в этот момент появилось желание все сказать, что на душе и я даже не смела надеяться, что у меня возможен диалог с каждым в отдельности. Столько всего нашлось друг другу сказать. Прям вот если не скажу, то провал. Мы говорили, говорили, разные, благодарные, любящие, помогающие друг другу. Теперь я уверенна, что за мною и со мною огромная поддержка моих предков. И такое чувство, что я та «девочка, открывающая двери в небеса», я ее видела на инициации на 2 уровень.  Я изменила и меняю, все что будет у меня на новый уровень. Это большой шаг к Безусловной Любви! Это тихое чувство абсолютного счастья. Счастье оно у каждого в сердце! И мне посчастливилось сегодня любить и говорить с предками и знать, что меня любят!!! И надежда на меня! Спасибо!
Н. Вначале волнение. При выборе родственников из зала, безграничная благодарность, любовь, уважение, отсутствие оценки. Когда обнимала папу, бабушку Капитолину, бабушку Аню, хотелось побыть в таком состоянии подольше, чем с остальными родственниками. Ощущение, что я всех люблю, нет никаких обид, негативных чувств, эмоций. Гармония, благодать со всеми. Когда выслушивала играющих роли, для себя открыла, что безграничная любовь между нами, она объединяет. Не хотелось подключать разум и вспоминать, что в земной жизни бывают и негативные чувства, конфликты. Удивляет то, что я как будто забыла, не чувствовала ничего негативного, только свет, любовь, гармонию.
И. Глубокая и сердечная благодарность за эту практику. Почувствовала, что на уровне Рода тоже работает закон благодарности, от каждого Рода, которому я смогла послужить, я получила в благодарность качество или энергию, которой мне не хватало. Огромная благодарность Михаилу за поддержку, которая мне была нужна, чтобы пройти свою практику, за то, что мне так хватило смелости открыться всему этому. Я чувствовала, как они все меня звали и ждали, но я этому чувству не доверяла. Но теперь я обрела больше уверенности в своей душе и в том, что она мне говорит и мне стало легче, стало спокойнее и я смогла принять эту свою задачу. Прошу поддержки в ее решении.

V. Jau pirms prakses, gatavojoties un, vācot informāciju, nāca liels informatīvais un enerģētiskais vilnis, kurā izjutu līdzjūtību, vēlmi atvainoties, sapratni, vēlmi redzēt. Prakses dienā pamodos ar sajutu, ka šodien satikšu sen neredzētos radiniekus un iepazīšos ar tiem, kurus nekad neesmu satikusi. Prakses laikā sajutu sirds čakras rajonā siltumu (kad stāvēju kopā ar senčiem). Apķeroties ar katru no senčiem, bija vēlme pateikt katram svarīgāko, ko diktēja sirds: pateikt, ka mīlu, atvainoties, ka, līdz šim dažus necienīju, nemīlēju (tēva vecākus), tēvam atvainoties, ka vienu brīdi viņu necienīju, dusmojos, kad jau viņam mirušam esot, uzzināju, kā viņš ir rīkojies. Pateikt tēvam, ka mēs – pēcnācēji un mamma viņu mīlam, un lūgt palīdzību mūs sargāt, mums palīdzēt. Pēc uzstādījuma bija sajūta, ka visu esmu izdarījusi: satikusi, pateikusi, iepazinusies devusi un saņēmusi Mīlestību, atbalstu. Paldies.
S. Prakses laikā jutu apjukumu, satraukumu, nedrošību. Stāvot, un, sajūtot dzimtu, atbalstu, vislielāko atbalstu jutu no tēva dzimtas, kas man bija pārsteigums. Sajutu savu mirušo vecmāmiņu Ritu, kuru ļoti vēlu iepazinu un sajutu viņas atbalstu. Tēti sajutu, ka viņš ir apjucis un pazaudējies. Pēc prakses iestājās miers. Man visu mūžu pietrūcis mīlestības, šeit to saņēmu. Līdz ar to es acīmredzot nevaru dot mīlestību savam bērnam. Nemākuša. Mācos to arī izrādīt. Bija neparasti, bet patīkami apķert savu mammu un tēti un samīļot. Visiem vajag mīlestību. Ne tikai ņemt, bet arī dot. Man jāmācās savādāk dot un izrādīt jūtos. Jutu, ka jāuzmeklē tēvs. Ir labi tas, kas nav nekāda aizvainojuma. Uzskatu, ka esmu dzimusi no jauna, bet nogurusi. Nākamajā dienā ir ļoti labas sajūtas. Sajutu savus vecākus, vecvecākus. Liels paldies Skolotājām Mihailam par profesionalitāti. Un paldies visiem klātesošajiem par sirds siltumu, mīlestību, sapratni, līdzjūtību. Paldies!
M. Sākumā sajūtas bija jūtama uztraukuma sajūta. Tiklīdz piegāju pie visas dzimtas, sajutu karstumu no aizmugures. Tāds karstums kā ugunskurs. Pirmās sajūtas – uztraukums pazuda. Viegluma sajūta, draudzīgums un miers man apkārt. Liels atbalsts un iedrošinājums. Gaišums un pieņemšana. Jau pirmajā dienā, kad gaidīju savu rindu – noskaidroju, ka man ir vecvectētiņš, par kuru nezināju. Kā arī, nebija pirms tam vajadzības to noskaidrot. Kā arī uzzināju sava īstā vectēva vārdu. Vēlāk jau vārēju pievienot šos abus savus radiniekus sarakstā, un noskaidrot vairāk, un uzzināt to, ko viņiem gribējās man pateikt. Pateicos savai atbalsta komandai un Mihailam ar Angelīnu par šo lielisko iespēju sadzirdēt informāciju, ko mani sēnei, radinieki atstāja man. Noteikti turpināšu ar savas dzimtes koka izveidošanu, jo tikai tagad to apzīmēs – pateicoties informācijai ko saņemu no šim apmācībām.
D. Vispirms paldies, pateicos! Mana sākotnējā doma bija atnākt kā palīgam un atbalstītajai. Kad sākām šo praksi es sajutu savu vecvecāku klātbūtni ļoti spēcīgi un saprotu, ka man arī ir vajadzīga šī dzimtas dziedināšana. Manas dzimtas dziedināšana notika – sākotnēji liels uztraukums, bet kad sajutu savu dzimtu. Tikšanās ar viņiem bija fantastiska. Es ļoti gatavojos, sameklēju fotogrāfijas. Sajutu to visu ar milzīgu cieņu un pateicību. Es reāli sarunājos ar savām vecmāmiņām un vectētiņiem. Sajutu viņus. Bija iespēja pateikt to, ko vēlējos pateikt. Pateicu vecākiem, ko jutu. Prakse ir vienreizēja, lieliska. Šo prakse iesaku ikvienam. Sapratne, cieņa, piedošana, atbalsts un Mīlestība – Dievišķa!
D. Uztraucos ļoti. Kad gāju pie savas dzimtas, līkas sirds pa muti izlēks. Nostājoties ar muguru, sajutu fiziskas sāpes sirds apvīdu. Likās kāds ar vietu durtu. Enerģijas plūsmu sajutu, bet dažādu no tēva puses un atšķirīga no mātes puses. Asaras lija. Kāpēc tik ļoti sevi žēl? Pēc laika sajutu patīkamu siltumu un savas dzimtas atbalstu. Apskāvu un samīļoju visus dalībniekus kā savus patiesus radiniekus. Paldies visiem, kas piedalījās un palīdzēja labot manu dzimtu un atgriezt mīlestību. Paldies!
V. Patīkami bija piedalīties kā dalībniekam un izjust kā daļu pie kādas dzimtas. Tās bija spēcīgas izjūtas. Paldies par tām. Esmu atnākusi uz to praksi, jo sajutu, ka man ir kāds uzdevums, to izjutu uz sevis, sajūtot sevī kā tukšumu un nepiepildījumu, tā it kā nebūtu atrasta dzīvē sava vieta. Tas neskatoties uz to, ka strādāju piepildītu darbu un esmu pozitīva un atvērta, visu novērtēju un esmu pateicīga par visu, kas ar mani noticis. Šodien manu dzimtu uzstāstīja cilvēki un es klausījos un jutu, ka sāku saprast lietas, kuras man nebija līdz šim izskaidrojamas.  
 A. Sirsnīgs paldies par doto iespēju un palīdzību. Ļoti vēlos darīt visu, lai dziedinātos un dziedinātu. Sajūtas ir grūti aprakstāmas, bet pārsvarā sāk rīt ar tām, ko jūtu dzīvē. Vēlos mācīties darīt visu vērst par labu, svētīt ceļu saviem pēc nācējiem. Jūtu milzīgu mīlestību pateicību un arī enerģiju. Vēlos ar to dalīties. Mīlu visus un katru. Sirsnīgas paldies!
L. Jutu patiesu atbalstu, mīlestību un enerģiju prakses laikā. Ļoti liela bezgalīga, liela beznosacījuma mīlestība pret pilnīgi visiem. Harmonijas, laimes, prieka, pateicības sajuta. Pārliecinājos par to, ko zināju, zinu un zināšu vienmēr – par to ka mani mīl un es varu dot citiem – visiem – beznosacījuma mīlestību.
R. Paldies. Ļoti patīkami bija uzzināt par manas dzimtas attiecībām un izjust viņu mīlestību caur atbalsta grupu, diemžēl pats nekādas izjūtas no mātes un tēva puses nejutu.
V. Šādā praksē biju pirmo reizi. Iespaidi bija neaprakstāmi. Satikties un sajust savus dzimtas radiniekus arī tos ko dzīvē neesi redzējusi. Satiku savus mīļākus cilvēkus. Pats spēcīgākās izjūtas, ko es vispār dzīvē esmu izbaudījusi.