Любовь моего Рода

Опубликовано в Результаты практики «Исцеление Рода»

Н. Для меня было много открытий на «Исцелении Рода», и при встрече с моим Родом, я поняла, что моей маме сложно открыть сердце и дать мне ту любовь, которую я жду от нее. Я поняла, что очень сильная, хотя я раньше об этом догадывалась, но здесь я ощутила эту мощь. И, конечно, эта сила – это Любовь моего Рода. Я поняла и почувствовала, как меня любит наш Род, какая Любовь идет ко мне. Я поняла, что теперь я буду знать, какие лучшие качества я взяла от них: умение любить своего мужа, своих детей, и своих потомков. Как будто рухнула стена, или рассыпался панцирь, который не пускал ко мне любовь и мою любовь с папиной стороны. А сейчас, я как будто выросла, стала больше во всех смыслах. Как будто открыли дополнительный резервуар, как недостающий воздух и я сейчас наслаждаюсь каждым вздохом с любовью, нежностью и некоторой бережностью, чтобы не «расплескать». Так хорошо, спокойно внутри, и непередаваемое чувство счастье.

I. Jutos ļoti emocionāli, jo ar manu dzimtu nav vienkārši. Augu ar tēvu visu savu dzīvi, domādama, ka viņš ir mans ideālais tētis. Tā diemžēl nebija patiesība. Mamma man pēc 27 gadiem atklāja, ka man ir cits tēvs. Manī bija neizpratne, dusmas, sajuta, ka pasaule sabrukusi, jo mīļie mani nemaz neskaitās mani radinieki. Nebiju piedevusi mammai šo noslēpumu glābšanu līdz pat šai dienai. Arī pret bioloģiska tēvu jutu dusmas naidu, bija sajūta, ka neuzdrīksties mani saukt par savu meitu, ja man tevis nebija. Šodien es piedevu abiem vecākiem, it īpaši mammai par šo noslēpuma glabāšanu. Sapratu viņus un sajutu, ka lielu daudzumu mīlestības gan pa īstās dzimtas, gan pa tās kurā augu. Sajutos ka, viņi man ir, un es viņus mīlu un viņi lepojas ar mani. Un es neesot tā vainīga, ka viss tā sanācis. Viņi lepojas ar mani un atbalsta mani. Sajutos kā mīlestība pārņem un mēs visi apvienojamies vienā veselumā. Neņemot vērā kļūdas. Lepna un bagāta sajuta, ka aiz manis ir spēcīgi cilvēki un viņi mani mīl. Un es sajutu pret mīlu. Esmu no sirds pateicīga par šo pieredze, jo man tā bija ļoti nepieciešama!

I. Jutu patiesu mīlestības spēku, kājas sākumā bija ledus augstas, tad ieplūda patīkams siltums un miers. Tik ļoti vēlējos satikt savu vecmāmiņu Valliju. Esmu laimīga, ka satiku visus, ar visiem bija beznosacījuma mīlestība. Viņi ir, bija un būs. Esmu pateicīga, ka varēju būt šeit, ka saņēmu atbalstu no apkārtējiem. Visiem iesaku izdziedināt savu dzimtu, tas ir brīnums, tā ir laime, un milzīga pateicība, ka varam veikt šo dziedināšu. Mēs visi esam to pelnījuši. Visa mana dzimta manā sirdī, un tagad vienmēr mēs būsim kopā. Paldies!

I. Esmu pateicīga, ka bija iespēja satikt savas mammas vecākus. Es to gaidīju visu dzīvu. Neaprakstāmas izjūtas, kad varēju apskaut sen miruši vecmammu (no mammas puses) un vectēvu Antonu (arī no mātes puses). Pēc seansa sajutu milzīgu vectēva Antona mīlestību. Man bija svarīgi uzzināt, ka vectēvs sen gaidīja šo brīdi, kad ar viņu sazināšos. Mēs to pēc tām abi. Seansa laikā izveidojās patīkama saruna ar maniem senčiem arī no tēva puses. Pēc izdziedināšanas sajūtas viegli un labi. Ir visu laiku ir vectēvs Antons, kas mani sargāt! Ar vecmammu visu laiku aizlīdz par mani. Jutos, ka tagad esmu drošībā, ka kāds visu laiku par mani rūpējies! Esmu saņēmusi mīlestību no visiem senčiem un pretī sutu savu neizmērojamo mīlestību!