Очень сильная, мощная практика!

Опубликовано в Результаты практики «Исцеление Рода»

30 июля 2016 года

Наталия.  Почувствовала большую благодарность за возможность сделать эту практику, соприкоснуться со своим родом, наладить связи, высказать свою благодарность и любовь людям, которым при их жизни не получилось это выразить. Счастье!

Олег. Очень интересные ощущения, которые были в течение всей практики. Я описывал и рассказывал то, что возникало в душе для всех участников практики и это были не только энергетические ощущения, но и конкретные пожелания и слова, которые рождались в душе. Во время моей практики почувствовал сильную энергию по отцовской линии, хотя думал, что будет больше по маминой линии. От ее линии шла энергетика сравнимая с теплым морским бризом, тогда как по отцовской линии шло сильное ровное тепло. Довольно долго эти энергии выравнивались внутри (даже чувствовал, как покачивает, и дергаются глаза под веками). Когда все выровнялось, почувствовал спокойствие и наполнение. Обняв отца, заплакал (был выброс накопившихся эмоций), это помогло душе успокоиться. Был рад услышать, что мной гордятся, и я могу обратиться за помощью и поддержкой к маминой и папиной линии, и я также внутренне почувствовал, что смогу ее получить. Я рад этому чувству, оно добавляет внутренней уверенности и стабильности. Это очень важно для меня. Спасибо.

Людмила. Очень сильная, мощная практика! Я очень рада, что приехала на нее. Классно, что могла помочь другим и мне помогали в работе над собой и своим родом. Понравилось буквально все. Я влюбилась в вашу школу и приношу огромную благодарность Вам.

2015.gada 5.decembrī

Ingrīda. Pēc „izlozes „ mans izvietojums bija kā pēdējais. Atbalstot, esot klāt un vērojot  šķita: Nē, es to nespēju, negribu, iešu prom, tas man būt par smagu! Ar katru izvietojumu kļuva arvien mierīgāk. Manā dabā ir, ja esmu kaut ko aprēķinus, izdarīšu līdz galam, paliku zālē. Tuvoties manam izvietojumam  saku just tos cilvēkus no zāles, kuri piedalīties mana izvietojumā. Iesākumā, protam, uztraucos, šķita, ka sirds izleks pa krūti, bet pēc Mihaila pieskāriena tā nomierinājās, kļuva ļoti mierīgi un silti. Izvietojuma laikā ļoti izjutu pati sevi, „pastiprināti” un „izteiktāka” tas rakstura iezīmes, par kuram biju dzirdējusi, bet tas nebiju piefiksējusi, tā arī apstiprināja izvietojuma dalībnieki. Raugoties no attāluma izjutu bezgala lielu, vārdos neaprakstāmu mīlestību uz saviem dzimtas locekļiem. Tā vien gribējās iesaukties: „Kā es jūs visus mīlu!” un apķert visus kopā! Brīnišķīga mīļuma un siltuma sajuta, kādu nebiju izjutusi lai gan man bija teikts, ka esmu mīļa. Pašai visgrūtāk bija pabeigt izvietojumu un šķirties, pēc kā sapratu, ka pati esmu ļoti pieņemtus visiem cilvēkiem, ir paļauj visiem katram dzīvot savi dzīvi, tāpat kā man pašai, paturot viņus visus sirdī!  Ta ir fantastiska sajūta turot sev mīlas sirdī un dzīvot katram savu dzīvi. Iepriekš biju dzirdējusi: „Turu Tevi sirdī”, bet tagad zinu, ko tas nozīmē! Paldies jums Mihail un Angelina!

2016.gada 30. jūlijā

Maruta. Bija ļoti liels siltums un mīļums no manas mammītes. Tētis ka vienmēr auksts. Taču es ļoti centos viņam sūtīt savu mīlestību. Esmu pateicīga visiem maniem senčiem.

Sandra. Jutu siltumu un mīlestību no mammas un tēva puses, arī no vecmammas un vectēva. Pašas beigās siltums palielinājās, tā kā viņi sūtītu savu mīlestību man.