Опыт, изменивший понимание

Опубликовано в Письма учеников

Опыт, изменивший понимание. Обретение гармонии, через боль и выявление внутренних блоков.

Это был мой первый ретрит спустя 10 лет. Первый в Латвии и чувствую другие впредь даже не будут рассматриваться...

Всё говорили об чём-то супер сильном - 21 июня, день солнцестояния, солнечное затмение, воскресенье..., хоть я не совсем в это всё верю, только сейчас ретроспективно поняла, что было жёстко... плюс то, что Ты не можешь поделится. Ретрит молчания- нет телефонов, нет книг, нет музыки... есть только Твоя голова и пилочка для ногтей... то, что я внутренне пережила не передать словами, то, что внутри где-то глубоко было зарыто, якобы забыто, всё вылезло на поверхность ...

Спасали лекции Михаила, он волшебник. В них забывалась, слушала и погружалась. Когда чувствуешь, что у человека есть связь с информационным каналом и он даёт ответы на твои застоявшийся вопросы... причём прекрасно понимаю, что каждый интерпретирует для себя по-своему и тоже находит ответы таким самым исцеляясь, даже на расстоянии. Просто послушав то, что Михаил говорит, даже on-line. Это феноменален и об этом и хочу всем рассказать! Невероятнейшей глубины человек. И высоко, и глубоко, доступно и понятно!

Отдельное восхищение хочу сказать про Ангелину. Эта женщина, которая вдохновляет своей женственностью, наполненностью, лёгкостью, душевностью и заботой! Заботой о каждом участнике ретрита! Она солнце, украшала своей лучезарной улыбкой, и делилась своим позитивом с каждым! Именно с ней я имела первый контакт записавшись (совсем не знала об Gaismas Skola до ретрита) и поняла, что хочу туда лишь с полу слова!

Замечательная организация!

Прекрасно понимаю, что ретрит молчания не для всех, но однозначно для тех, кто, как и я немного потерялись и застоялись со старым.

Это обновление, это речардж, это переход на новый уровень. Уровень сознания, понимания, ясно знания и спокойствия в душе!

Я сердечно всем советую, когда появиться отклик, потребность и осознание того, что готовы - действовать! И будет вам во Благо, уверенна!

Если Вас интересует больше- есть вопросы , обращайтесь, всегда расскажу 

Karina Karal

 

Manas pārdomas par Vasaras Klusēšanas Retrītu 2020

Tā tas ir katru reizi atbraucot mājās no Retrīta, ka rodas vēlme, ko uzrakstīt. Liekas,ka kāds man diktē un Es to vienkārši pierakstu.

Arī šoreiz vēlos no sirds pateikties saviem Garīgajiem Skolotājiem Mihailam un Angelīnai par sasniegto dziļumu un jaunām Garīgām zināšanām, praksēm, meditācijām, mantru dziedāšanu un lielisko vingrošanu un kopā būšanu ar lieliskiem cilvēkiem. Tā kā Es eju savu Garīgo Ceļu,man ir ļoti svarīgs šis Dievišķais Atbalsts, lai apzinātos pati sevi. Un ir tik labi,ka man ir mani Skolotāji,ar savu bezgalīgo mīlestību un atbalstu.

Mācoties pie Skolotājiem,sajūtos it ka lasītu Dievišķu Dzīves Grāmatu ,kurā man visu pasaka priekšā un izskaidro,tikai man to ir jāmāk saprast un apzināties cik tā ir Vērtīga,ar savu Unikalitāti.Katra lapa šajā Grāmatā ir maigs Brīnums, kuram Es varu pieskarties un kurš soli pa solītim atveras......

Brīnums,kas atver manu Dievišķo Pasauli kā skaistu un maigu ziediņu.... Šo Gaismas un Mīlestības grāmatu lasu jau četrus gadus un ar katru reizi tajā rakstīto saprotu arvien skaidrāk un skaidrāk....

Tas ir Brīnums ko Skolotāji ir radījuši, Dievišķās Mīlestības Pasauli,kurā arī mēs tiekam ieaicināti,un tā jau ir mūsu izvēle, iegremdēties tajā cik dziļi vien vēlamies. Grāmatas lasīšana ir Laimes piepildīta ,jo tajā ir pamācības kā Dvēselēm dzīvot šo Zemes Dzīvi. Un ir interesanti uzzināt ,cik Mīlestība ir visaptveroša un brīnumaina,cik viņa ir mīļa un maiga un saudzējama kā Liels Dārgums. Katrs mēs esam Brīnums ,kurš atveras savā īstajā laikā! Bet ,lai atvērtos ir jāmācās un darbs tajā jāiegulda,tas nav grūti,ja to dara ar vieglumu un mīlestību uzticoties Dievišķajai Pasaulei.

Arī šajā Retrītā apzinājos,ka man vēl daudz ar sevi ir jāstrādā ,man ir ko mainīt,mīļot un saudzēt.

Kaut kā liekas ,ka šoreiz tā dziļāk sajutu manu Skolotāju rūpes par mani, viņu centienus palīdzēt man mainīties un attīstīties. Skolotāji manī ir ieguldījuši ļoti daudz sava darba un par to esmu viņiem no sirds pateicīga. Tas ar prātu pat nav aptverams.

Bija jāpaiet vairākiem gadiem,lai Es to no sirds patiesi apzinātos. Reiki ir mans Glābšanas avots, kuru ar mīlestību un pateicību Es baudu ar katru savu ieelpu un izelpu. Šīs dāvātās spējas dod iespēju dzīvot un atvēries Dievišķajai Pasaulei.

Dievišķā Pasaule ir Brīnumaina, tajā ir Mīlestība , Pateicība, Uzticēšanās, Labsirdība, Līdzcietība, Žēlsirdība, Cieņa, Prieks un Harmonija. Katrs solītis tajā ir Gaismas un Mīlestības piepildīts un Es mācos to sajust un ievērot,redzēt un dzirdēt.

Lai katram no mums izdodas baudīt Dievišķās Pasaules Gaismu un maigo Mīlestību!

Ar patiesu mīlestību un cieņu,Agita    

Agita Suharevska

 

Контакты

Tелефон: (+371) 20006245

Центр альтернативной медицины
«Школа Света Рэйки»

Латвия, Рига, Бривибас 98
Bход в арке на 3 этаж, LV-1010

Поддержи нас