Фестиваль высших уровней Рэйки 2023

Опубликовано в Рeтриты и фестивали

                                                                                                          Фестиваль для учеников высших уровней Рэйки с учителем Михаилом Мошенковым!  28–29–30 апреля

У вас будет великолепная возможность, полностью окунуться в удивительную атмосферу Гармонии и Любви, усовершенствовать свои знания и получить эксклюзивные новые знания у учителя Рэйки с 30-летним опытом и более 6000 выпускниками Усуи Рэйки. 

У вас есть обучение Рэйки 2, 3 уровней или вы мастер-учитель или учитель Рэйки?

Удивительная возможность оказаться среди единомышленников и друзей в уникальной атмосфере энергии Рэйки! Учеба и отдых!

Тогда, мы вас ждем! 

 

Фестиваль Рэйки...

i

 • Заезд в пятницу 28 апреля до 10.00. Окончание программы Фестиваля 30 апреля в 14.00.
 • Для комфорта и удобства каждого участника Ретрита, созданы все условия: проживание в комфортабельных номерах со всеми удобствами. Качественное питание по личному выбору в прекрасном ресторане.
 • Стоимость участия 130 евро.
 • Оплатите аванс за участие в размере 30 евро перечислением на счет нашего центра до 1 апреля.
 • Реквизиты Biedrība «Gaismas skola»
  Reģ. № 40008068336
  Swedbank A/S
  LV05HABA0551012188171
 • Оплата проживания в гостинице и питания по индивидуальному выбору на месте.
 • Обязательная предварительная запись по телефону – +(371)20006245. Количество мест в номерах ограничено! 
 • Место проведения фестиваля – http://www.portoresort.lv/sakums/

 

Отзывы участников...

Mazie solīši lielajā Pasaulē! ( Pārdomas pēc Reiki Augstāko līmeņu Festivāla Tiešsaistē).

Gaismas un Mīlestības Pasaule manī atveras soli pa solītim. Tā ir kā krellīšu Apzināta savēršana - maigi, lēnām un uzmanīgi. Sevi patiesi sajust ,dzirdēt un mīlēt nemaz nav tik viegli, jo nemitīgi liekas, ka ir jāsteidzas, nav laika pat sevī ieklausīties, kur nu vēl sajust.  Un, jā vēl jau ir bailes sajust pašai sevi,jo tas ir kaut kas jauns un man nezināms. Un ir arī domas, kurām jau ir pieredze, kuras ir tik grūti Izmainīt. Bet Es cenšos, strādāju ar sevi, bet tā sapratne un Apzināšanās nāk pamazām....Skolotāji Mihails un Angelīna,mani Gaismas un Mīlestības eņģeļi, mani atbalsta un palīdz.
   Gaismas Ceļš ir Bezgalīgs un Durvju tajā ir tik daudz, visas gribas atvērt, bet ne vienmēr ir īstais laiks un Sapratne, ka esmu tām gatava. Galvenais jau ir tās durvis ieraudzīt, un tad jāsāk domāt ,kā aizvērtās durvis atvērt un cik labi, ka ir durvis kuras jau ir atvērtas. Ir bijis pat tā, ka meditācijā lūdzu Skolotājam Mihailam atvērt man neaizsniedzamās durvis, jo viņas ir ļoti lielas un augstas. Bet Es jau saprotu, ka tās durvis pa kurām gribu ieiet, man ir jāatver pašai. 
    Garīgā apmācība ir Gaisma un Mīlestība manai Dvēselei. Tā ir dievišķa sajūta, ka spēj Apzināties, ka tevī ir kaut kas Augstāks par tevi pašu. Augstākais, kas dzird, sajūt, patiesi mīl un tevi vada. Tas Augstākais sajūt Vienotību ar Debesīm un Zemi. Tā ir Laime Apzināties un Sajust savu Dvēseli un mācīties patiesi mīlēt.
    Apzināšanās dod vieglumu un spārnus lidot augstāk par savām domām un sevi pašu. Man ļoti daudz ko gribas saprast, bet esmu nonākusi pie atziņas, ka arī sapratnei ir vajadzīgs laiks, palēnināšanās, jo ne visu var uzreiz saprast. Kad pienāk īstais laiks, nesaprotamais kļūst saprotams. Man dzīves Vērtības apzināties, saprast un sajust kā manis pašas palīdz mani Garīgie skolotāji. Skolotājs Mihails dāsni dala Garīgās Gaismas un Mīlestības pērlītes, kuras Es krāju un sargāju. Tās stiprina, izgaismo un izdaiļo Mani pašu un manu dzīvi. Un tas ir cītīgs un atbildīgs darbs šo man dāvāto Gaismu patstāvīgi uzturēt spožu, lai tā ne tikai ir, bet arī spīd un izgaismo mani un pasauli ap mani. Spožums ir atkarīgs no manis pašas un Es vēlos to patstāvīgi vairot Ticībā, Pateicībā un Mīlestībā.
   Esmu no sirds pateicīga saviem Skolotājiem par dziļo un  brīnumaino Reiki Augstāko līmeņu festivālu Tiešsaistē. Tas bija kaut kas Jauns, negaidīts un  Ļoti Vērtīgs. Likās ,ka tajā Skolotājs runā ar manu Dvēseli. Un manai Dvēselei tas bija ļoti nepieciešams, viņa to gaidīja. Neaizsniedzamais izrādījās tik tuvu un nesaprotamais tik saprotams! Izmaiņas maina mūsu dzīves kvalitāti un uztveri.  Uztvēru informāciju pavisam citā līmenī. Gribējās dziļi ieiet sevī un ieklausīties savās domās, sajust pašai sevi. Un Es tā arī darīju. Sakārtojās domas un sapratne par tām. Tās taču ir manas un Es pati varu tās apzināti vadīt. To palīdzēja Apzināties Elpošana ar acīm, sajutu to kā Apgaismību. Likās, ka manas domas to gaidīja, kā atbalstu pozitīvām Izmaiņām. Skolotāja viedie vēstījumi nostiprināja manu Ticību pašai Sev un palīdzēja saprast kā iegūt Iekšēju un Ārēju līdzsvaru.  Katra prakse bija kā dziedinoša dāvana ķermenim un Dvēselei. Viss bija ļoti, ļoti vērtīgs.  Sapratu, ka Iekšējā Taisnība un Izmaiņas dod iespēju lidot augstāk un redzēt tālāk!  Dzīve ir skaista un  brīnumaina, tikai tā ir jāierauga!
 Un tas mīļums ,ko varēju sajust no festivāla dalībniekiem bija apbrīnojams. Visi bija tik mīļi un patiesi. Un mēs visi bijām kopā! 
  
Lai mūsu domas un darbi izgaismo mūsu dzīvi! 

Dziļā mīlestībā un pateicībā, Agita.

 

Bija fantastiski!

Labdien, vēlos pateikties par festivālu augstākajiem līmeņiem, kas notika 10.04-12.04.2020. Proti, mums bija unikāla iespēja piedalīties Reiki online apstākļos. Līdz ar to, pateicos gan Angelīnai par ideju, gan Mihailam par uzdrošināšanos realizēt šo ideju, jo iespaidi bija fantastiski. 2.Reiki līmeni ieguvu tikai apmēram pirms pusgada, bet mana dzīve vairs nav iedomājam bez Reiki simboliem. Ikdienā izmantoju pārsvarā 2.simbolu, katru rītu sāku ar noskaņošanos harmoniskai dienai un mana ikdiena arī paiet mierā un harmonijā. Vakarā pirms gulētiešanas vēlreiz noskaņojos uz 2.simbolu, vēlot savam ķermenim harmonisku atpūtu. Festivāla laikā apguvu daudz jaunu tehniku, tajā par laikā atkārtojot arī pārējos Reiki simbolus, ar kuriem ikdienā darbojos mazāk. Sajutu simbolus savā aurā un sirds centrā - 1.simbols karsts un enerģisks, sarkanā krāsā, 2.simbols mierīgs un harmonisks zilā krāsā, 3.simbols paplašinošs dzeltenā krāsā. Tāpat uz mani atstāja iespaidu otrās dienas meditācija, kuru veicu par attiecību tēmu un atnāca daudz atbilžu, tomēr arī daudz jautājumu, uz kuriem atbildes vēl jāmeklē - kā piemēram, vai es pati ļauju ienākt attiecībām savā dzīvē, kāpēc pretojos tām, no kā es baidos - pazaudēt brīvību, kāpēc, vai ir iespējamas attiecības, bez nepieciešamības zaudēt brīvības sajūtu, kas priekš manis ir brīvība?
Vēlos pievienot vienu attēlu no neirografikas zīmējuma pielikumā, kurš tika veidots par tēmu - uguns manās rokās. Manuprāt izdevās ļoti dziedinoši, dominē gan sarkanā, gan zilā, gan dzeltenā krāsa, un man atnāca zīmējuma nosaukums "Reiki dziedinošā enerģija manās rokās". Festivāla noskaņās radās vēlēšanās ar to padalīties. Lai izdodas arī turpmāk!

Ar cieņu, Dina.

 

Учитель Рэйки японской традиции 7-го поколения
Михаил Мошенков

 

Cмотрите дату в расписание

 

Звоните для обязательной записи по телефону (+371) 20006245

Контакты

Tелефон: (+371) 20006245

Biedrība «Gaismas skola»

Рига, улица Сколас 21, 5 этаж, кабинет 511

Поддержи нас