Kosmosa...

Posted in Reiki iniciācija. Kas tas ir?

                                                                                                                                                                   Mana Reiki Iniciācija 2. līmenis 19.05.2018

Pirmais simbols īpaši spilgtas emocijas vai sajūtas tēlus mani neizsauca. Pirmo simbolu īpaši neizjutu. Pie otrā simbola sajutu siltumu un enerģijas plūsmu plecu rajonā. Acu priekšā parādījās no zemes augošs stiebrs vai tornis, kur palika ar vien lielāks. Zem tā izveidojas tāds kā otrādi apgriezts gerberas zieds, kurš sāka griezties ap savu asi pulksteņrādītājā virzienā. Pie trešā simbola arī izjutu siltumu, enerģijas plūsmu pat nelielu durstīšanu plecu rajonā. Un sajūta bija tāda, ka atrodas bezsvara stāvoklī, ka mani nes arvien augstāk. Rokas bija izvērstas, un apkārt sajutu telpu bez sienām, bez ierobežojuma. Šī telpa, kurā atrados bezsvara stāvoklī, it kā palika ar vien lielāka un plašāka.

Meditācijas sākumā acu priekšā virpuļoja gaiši zila krāsa ar sudraba zvaigznītēm, pārejot arvien košākos un dziļākos tumši violetos toņos. Iniciācijas laikā pēc pirmās elpas sajutu tā kā tirpas (skudriņas) kājās, pēc otrās elpas – ņirboņu un skudriņas uz galvas. Pēc trešās – siltu gaismu pa ķermeni. Pēc tam meditācijās laikā likās, ka lidoju vai planēju. Uz galvas viegls smagums – cepure, bet ļoti patīkams, it kā kaut kas pacelts vāks, kaut kas plūst, spiež. Ķermenim viegls drebulis īpaši pleciem. Sajuta galvai tāda kā reibstoša, it kā vēroju visu no malas, citā dimensijā. Ļoti spēcīga enerģija. Spiediens ap galvu ir gandrīz visu laiku arī ikdienā – dažreiz stiprāks, citreiz tikko jūtams. Liels paldies.

L. Sajūtas bija neaprakstāmi skaistas, jutos pasargāta, harmoniska un mierīga. Plaukstās jutu patīkamu karstumu vēl pirms simbolu uzlikšanu. Biju it kā kosmosā un man acu priekšā bija tāds kā enerģijas virpulis un es tajā iegāju un jutos fantastiski labi. Pirms pieredzes kosmosā lidinājos debesīs ar smaidu sejā, baltā kleitā sūtīju mīlestību, jutos tik laimīga kā vēl nekad.

A. Apkārt klusums, tikai šalkoņa, kura man ir apkārt brīžos, kad pievēršu apzinātu uzmanību savam laukam. Redzu savu enerģētisko plūsmu – vertikālajā un apvalka košā balta krāsā. Kad Angelīna uzliek man rokas, man enerģētiskas plūdums palēninās, un kļūst vēl jaudīgāks. Īpašu siltumu sajūtu rokās, plaukstās. Brīdī, kad Angelīna liek atvērt plaukstas, kļūst pavisam karstas, taču kad Angelīna uzpūš, karstums pariet. Simbolus neredzēju. Tomēr būtiski it tas, ka visu iniciācijas laiku balta enerģija deva man pieņemšanas, miera sajūtu.

Kad ienācu istaba apsēdos un Skolotājs uzlika rokas uz pleciem, sajutu enerģiju, kura izplatījās visa plaušu rajona tad sajutu rokas uz galvas enerģiju un sajutu, ka tur kaut kas pārslēdzas tad kad atkal uzlika pirkstus uz punktiem uz pleciem sajutu patiešām stipru un ļoti patīkamu enerģiju, kura gāja visur kad sakas simbolu pasniegšana. Pirmais simbols sajutu uz rokam bija diezgan smags, otrais bija citādas bija, ka patika ledus ļoti karstā dienā un trešais -sajūtas ļoti mierīgi tad kad skolotājs gāja ap kaut man kaut kas atkal pārslēdzas galva, tad es piecēlos apskavu un izgāju es jutos tāpat mierīgi ka iepriekš bet jutu izmaiņas.

A. No sakuma es redzēju krasas, kurās bija viļņi. Krāsas mainījās no pelēkas uz spilgti lillā. Kad atvēra plaukstas parādījās vēsums. Kad aizvēra plaukstas parādījās gaisma dzeltenā krāsā.

 S. Uz krēsliem pie ieejas sajutu stipru gaismas plūsmu un lielu saviļņojumu, sajutu, ka mani kāds ļoti mīl. Iekšā – spilgtas saules sajutu, redzēju sauli un sajutu siltumu. Kad plaukstās iepūta 1. Reizi – stipra vibrācija pa mugurkaula, otrreiz – tā kā spēcīgs uguns stabs pa ķermeni, kura stiprums paātrināja un padziļināja elpošanu un reizē aptvēra plašāku telpu, 3.reizi – tā uguns tā kā izkliedējās ap mani un sāka viļņoties.

Pirms iniciācijas bija sajūta, ka gaisma/enerģija plūst no galvas lejā, pāri mugurai. Iniciācijas laikā bija siltums. Kad Skolotājs uzlika rokas uz pieres, parādījās ainas – tumsa un roku apveids, kas tur žilbinoši baltu gaismas lodi, pēc tam melns kalns, mājas siluets, no tā gala arī plūda šī žilbinoši baltā gaisma. Pēc tam redzēju ainu – kalns koki saules apspīdēti, bet es lūkojos kā skatītājs, kas ir bildē iekšā bet kā uz ainavu. Tad es lūkojos no balkona Japāņu templim. Atkal kalni un koki lejā. Kad simboli tika iepūsti, pirmais simbols jutu apveidu kā nošu atslēga un kājiņa, kas iet lejup, kā enkurs vilka uz leju. Sajūta kājas kā stabilizācija. Otrās simbols šķita, kas līdzīgs aplim bija viegls. Trešo simbolu nesajutu, vien kad rokas liktas krustām sajuta kā puzla gabaliņš, kas ielikta vieta pareizi iekļāvās aurā. Pateicība.

Pirms iniciācijas sēžot krēslā, acu priekšā vizualizējis liels Lotosa zieds – gaišs zeltītos toņos. Pirmais putenis- patīkama sajuta, pelēka krāsa. Otrais – maiguma sajuta, zeltīta rozā krāsa, trešais – izplešanās sajūta, balti, riņķveida uzplaiksnījumi.

Kontakti

Telefons: (+371) 20006245

Biedrība "GAISMAS SKOLA"

Rīga, Skolas iela 21, 5. stāvs, 511 kabinets.

Atbalsti mūs