Viss būt labi

Posted in Reiki iniciācija. Kas tas ir?

Mana Reiki iniciācija 1. līmenis

 4. augusta 2018

 Pašā sākumā, kad Skolotājs uzlika rokas uz pleciem, man bija sajūta, ka es paceļos gaisā un sāku lidot. Kad sajutu rokas uz galvas, tad lidojuma sajūta pazuda. Īstenībā jau tad, kad sēdēju krēslā gaidot iniciāciju, jutu, ka enerģija iet manī iekšā, kā tāda neliela vibrācija. Tad šī enerģija paceļas un nolaižas kā vilnis. Ļoti patīkamas izjūtas bija, kad Skolotājs paņēma plaukstas un pūta uz tām. Bija viegluma sajūta, tā it kā viss negatīvais aiziet, tiek aizpūsts.

 

Savienojot rokā uz krūtīm, sākoties iniciācijai, sajutu, ka plaukstas kļūst ļoti smagas. Pēc brita redzēju sev tuvojamies veca cilvēka aci. Kad tā pietuvojas, un pazuda, redzēju tuvojamies to pāru aci vēlreiz. Tā kopā četri reizes. Tad, kad atvēru plauktas, tās kļuva vēl smagākas. Pēc tam redzēju sarkanus apļus, kuri palielinājās – no centra uz āru. Iniciācijas beigās viss apkārt šķīta mierīgs un pelēks.

 

Manas sajūtas iniciācijas laikā. Tikko sāku meditēt, galvā parādījās dažādas smieklīgas domas. Apkārt viss tumšs. Kad prāts un domas nomierinājās, viss tukšs. Redzēju apkārt kā ciems, mieži, Blāvu kalna pakāje. Vel joprojām tumšs. Kaut kur apkārt apspīd kāda māja iedegta gaisma zvaigznes. Kad gāju jau iekšā telpā uz iniciāciju, prāts bija atbrīvots, viss mierīgs, un iedomājos, ka kāpju kalnā, kurā sākas mana jaunā dzīve. Bija iesākumā neliels satraukums, vai esmu pietiekoši laba saņemt to gaismu, bet sajūtas bija mierīgas. Un patiesam apkārt bija gaisma, mirdzums no jauna esmu dzimusi. Pateicos.

 

Gaisma, daudz gaismas. Trīsas, stipri sirds puksti. Vibrējoša gaisma, gaismas mozaīka. Trīcas par visu ķermeni. Acu priekšā gaismas bumba ar violetu centru.

 

Gaidot iniciāciju, atnāca doma, ka es varu palīdzēt savai ģimenei uzdāvināt Reiki 1. līmeni. Atnāca, vīzēja, ka man jādara dažādas jomas, kas saistītas ar apmācību sevis garīgajā izaugsmē, veselībā. Bira asaras – it īpaši kreisā acs. Apsēžoties pie iniciācijas telpas, sajūta, ka slīdu, mestos pa portālu uz priekšu – iniciācijas telpas pusi. Iniciācijas laikā sajutu plaukstās tirponu, nelielu spiedienu krūšu rajonā. Kad pūta uz plaukstām – sirsnīgo. Kad pūta uz pleciem – pacelšanas sajūta. Pirms tam jau sēžot, redzēju acis ar skropstām.

 

Sajūtu lielu aizkustinājumu. Galvas rajonā bija sajūta, ka viss kļūst balts. Jo īpaši, kad man uz galvas tika uzliktas rokas. Kādā mirklī jutu, ka manas rokas kļūst karstas, it kā notirpst un no tām birst zelta krāsas smiltis – kas ir tik dziedējošas, ka ar tām apbērt pasauli. Jutu tīrību, gaišumu, sirsnību, beznosacījuma mīlestību, Dieva klātbūtni. Nepameta sajūta, ka viss būt labi.

 

Jau sēžot uz krēsliem ārā, bija sajūta, ka, it kā tieku atvērta, no mugurpuses nāca siltums un rokās durstīja kā ar adatām. Ienākot telpā, apņēma silts enerģijas vilnis. Sajūtas dažādas – gan brīžiem – it kā ķermenis aizpildīja prom un kļuva bezsvara. Vienā brīdī, kad plaukstas bija atvērtas, caur mani izskrēja it kā balts zibens, es pat sabijos, jo tajā brīdī negaidīti. Vienā mirklī kad man uz galvas bija rokas, iekša sagriežas un likās, ka nogāzīšos. Uz iniciācijas beigām no tā milzīgā enerģijas daudzuma, kas apkārt par sākās iekšēji drebuļi, arī vēl tagad rokas trīc un arī ķermenis vibrē. Sajūtas ir grūti aprakstīt, vēl pati neesmu līdz galam aptvērusi. Un milzīgs uztraukums, bet visu laiku emocijas ārkārtīgi pozitīvas.

 

Kontakti

Telefons: (+371) 20006245

Biedrība "GAISMAS SKOLA"

Rīga, Skolas iela 21, 5. stāvs, 511 kabinets.

Atbalsti mūs