Raudu

Posted in Reiki iniciācija. Kas tas ir?

Mana Reiki iniciācija 1.līmenis 07.07.2019

  1. A. Jutu un redzēju daudz un dažādas krāsas un visdažādākos kristālus, kristāla bumbas – visvairāk violeto ametistu. Siltums plūda pa visu ķermeni. Un plaukstas jutu skudriņas. Ļoti pacilājošas izjūtas. Sajūtas bija tādas, kad izlaužas no ledus. Paldies!
  2. M. Miers, siltums, drošība. Apziņa, ka esmu Dievišķajās enerģijas, kas maigi un līgani ieskauj manu ķermeni, saplūstot ar Dvēseli. Mēs esam vienoti brīvā plūsmā. Gaišums sirdī un klusums prātā.
  3. No sakuma, kad apsēdās krēslā un aizvēru acis, jūtas kā putns, kurš gatavojas lidot. Nedaudz vēlāk sajutu lielu siltumu – tajā mirklī man cauri ķermenim izskrēja tirpiņas. Pēc pāris mirkļiem sāka nedaudz griezties galva. Vienu brīdi bija sajuta, ka šūpojos jūras viļņus. Iniciācijas sākumā, kad man uzlika rokas, man prātā pēkšņi ienāca mans mirušais brālis, pat asaras saskrēja acīs. Visu laiku bija sajūta, ka esmu pasargā šo visa un visiem. Radās pārliecība – visas problēmas atrisināsies.
  4. Iniciācijas laikā bija dvēseles miers, bija iekšienes harmonija. Iniciācijas laika jutu siltumu un patīkamus pieskārienus pie ķermeņa sajūta bija it ka dvēsele spēj lidot un paceļas virs ķermeņa. Tāds vieglums, kuru vēl nespēju aprakstīt. Cerams, ka tādas pašsajūtas vēl izdosies pārdzīvot savā dzīvē. Pēc pašas iniciācijas vešanas problēmas izzuda un parādījās mīlestība pret apkārtējiem un miers.
  5. Miers, patīkama smarža ziedu. Siltums. Kādā brīdī, lai arī acis ciet, balta, spoga gaisma. Rokās (plaukstās) siltums.
  6. Sajutu lielu siltumu un dvēseles mieru, vieglumu.
  7. Kad sāka spēlēt mūzika, sāku noskaņoties palika ar vien vieglāk, tā kā jau gaidīt sāka grūti. Tad prātā sāka rasties jautājums par dzīves jēgu. Kāpēc es dzīvoju, kur lai rod patiesu interesi dzīvei. Kas es esmu varbūt man jābūt, kā puķei, vai kokam, vienkārši esi un izstaro prieku! Uznāca arī raudu lēkme, šķiet, ka tas izsēta mani no vajadzīgā noskaņojuma, jo sajutos neērti un radās jautājums: „Kas tā par raudāšanu?”. Jo nav pirmā reize, kad garīgos pasākumos vienkārši raudu.

Kontakti

Telefons: (+371) 20006245

Biedrība "GAISMAS SKOLA"

Rīga, Skolas iela 21, 5. stāvs, 511 kabinets.

Atbalsti mūs